Skocz do zawartości

Ukeź będzie bazgrać OCki i Ponyfikacje na życzenie~


Ukeź

Recommended Posts

Dobra, załączam dokładny opisowy wygląd, bo w creatorze nie da się stworzyć a moje rysunki z nimi są niewyraźne.

Wise Shine

Jednorożec

Figura: Drobna i wychudzona ale raczej wzrostu przeciętnej klaczy.

Oczy: Błękitne, za duże w stosunku do głowy, podkrążone

Kształt oczu: Lekko skośne

Sierść: Nienaturalnie biała (może być po prostu biała)

Grzywa: Podzielona na cienkie granatowo - fioletowe paski. Jeśli umiesz, spróbuj zrobić efekt przetłuszczenia.

Róg: Za długi, w porównaniu do rogu innej klaczy

Mała prośba: ta klacz się nie uśmiecha. Proszę, żeby na rysunku też raczej nie.

Dawn Star

Jednorożec

Figura: Jej figura jest mniej więcej taka: http://i62.tinypic.com/sgl6ae.jpg (rysunek nie jest mój), ale z klaczą powyżej wygląda naturalnie

Oczy: Niebieskie w okularach

Kształt oczu: Standardowe

Sierść: Jasno atramentowa/granatowa

Grzywa: Fioletowa z grzywką opadającą do górnej krawędzi oczu.

Róg: Też długi, podobnie jak u poprzedniej.

Okulary: Zielone oprawki

Ona się uśmiecha, ale nosi brązową pelerynę. Wystają z niej tylko końcówki kopyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy za wiele lat, opadając z sił ukończysz te wszystkie prace, być może poproszę cię o ponyfikację. Ale jakby co, aby uszanować twoje zdrowie fizyczno-psychiczne, a w szczególności palce, ustawiam się na końcu kolejki, niczym student czekający na wpis do indeksu w dziekanacie... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że ja się tymi zamówieniami zajmę, ale chwilowo nie wiem kiedy. Nagle mam zamówienia na pluszaki, albo wyroby pluszakopodobne (uszka), muszę skończyć cosplay, a go prawie nie zaczęłam i jeszcze mam kociaka na głowie, który się przybłąkał. Jak zwykle wszystko na raz i stąd takie efekty. Ale żeby nie było, że mi się to znudziło po dwóch artach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, to odwołuj, kolejka się zmniejszy dla innych. 

 

Okej, dopisuję następnych.

 

Swoją drogą.

Dopiero wróciłam z Nejiro, a było przed tym i na nim trochę roboty, a requesty i tak robię za darmo i z wolnej woli, więc jak komuś przeszkadza czekanie to przepraszam bardzo, ale zamawiajcie sobie pracki u ludzi, którzy robią to odpłatnie. Wtedy wasze zamówienia przylecą szybciutko, bo kasa zawsze jest dobrym motywatorem. A jak ktoś chce dostać rysunek za darmoszkę to powinien umieć czekać cierpliwie, ale jak chce się odwoływać, albo marudzić, że coś za długo schodzi to jego wola.

O właśnie, jeśli ktoś spróbuje narzekać, że za długo to schodzi, to będę gryźć i wypisywać z kolejki sama takich agentów. Tak, mam zły humor, ale grzecznie czekające osoby się doczekają obrazków, kwestia tylko kiedy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, to odwołuj, kolejka się zmniejszy dla innych. 

 

Okej, dopisuję następnych.

 

Swoją drogą.

Dopiero wróciłam z Nejiro, a było przed tym i na nim trochę roboty, a requesty i tak robię za darmo i z wolnej woli, więc jak komuś przeszkadza czekanie to przepraszam bardzo, ale zamawiajcie sobie pracki u ludzi, którzy robią to odpłatnie. Wtedy wasze zamówienia przylecą szybciutko, bo kasa zawsze jest dobrym motywatorem. A jak ktoś chce dostać rysunek za darmoszkę to powinien umieć czekać cierpliwie, ale jak chce się odwoływać, albo marudzić, że coś za długo schodzi to jego wola.

O właśnie, jeśli ktoś spróbuje narzekać, że za długo to schodzi, to będę gryźć i wypisywać z kolejki sama takich agentów. Tak, mam zły humor, ale grzecznie czekające osoby się doczekają obrazków, kwestia tylko kiedy.

 

A czy ja marudzę? Nie. Ja po prostu odwołuję, bo tak. A jeśli masz jakiś problem, to nie miej pretensji do tych, co odwołują RQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie temat dlatego poprosiłbym o moją ponifikację :D

Niech to będzie portret ( bez CM bo i tak nie widać ), chciałbym zostać zebrą.

Moja heheszkowa fotka :ming:

 

c33jfI9.png

 

 

Trochę to trwało, ale jest XD

Z heheszkowej foty, heheszkowa ponyfikacja~

Jesteś zebrą, wedle życzenia. W sumie to mam nadzieję, że się sobie podobasz XD 

 

oUR0s2o.png

 

Btw. Kolejkę aktualizuję, ale na razie więcej tych requestów nie przyjmuję. Jak ogarnę te które są, to najwyżej wznowię zamówienia, a co tam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

DOBRA.
Przepraszam bardzo, ale niestety nie zrobię raczej tych requestów z kolejki. Naprawdę mam trochę problemów i jakoś tak nie wiem, ciężko mi się niestety zabrać za cokolwiek takiego "ot tak" za darmoszkę, przepraszam. 
Jednak gdyby ktokolwiek był zainteresowany jakimś artem, czymkolwiek -> chętnie coś narysuję za naprawdę symboliczne sumy. 
Właściwie to tu inne próbki twórczości:

http://mlppolska.pl/watek/11967-ukeź-próbuje-zaprzyjaźnić-się-z-tabletem/
Ogółem zapraszam zainteresowanych serio. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Oh well, otworzyłem komisze na dA. Ceny pointsowe, ALE jakby ktoś był zainteresowany to mogę ogarnąć jakiś cennik złotówkowy.

A po chwili namysłu. Szczerze, jakby ktoś wolał w ten sposób - 7 zł za główkę, 10 zł za całą sylwetkę i 15 zł za sylwetkę z tłem.

 

Zbieram na badania, lekarzy i inne ciężkie rzeczy, poza tym cierpię na brak zajęć po sesji, wspomóżcie biedne stworzenie. 

 

KOMISZE

Edytowano przez Ukeź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...