Skocz do zawartości

Już mam temat z rysunkami, nadal zbieram zamówienia. O.


Leah

Recommended Posts

Miałam temat z rysunkami, ale nie chciało mi się rysować, więc go porzuciłam. Stwierdziłam, że nie mam czasu i nie ma sensu tego ciągnąć. Teraz jednak jakoś mi wróciła chęć na rysowanie, więc zbieram requesty. Piękne to nie będzie, ale dla ćwiczenia i w ogóle.

Zasady takie jak wszędzie, rysunek OC, a jeśli to serialowy to powiedzcie jaki. Tyle.

 

Przykłady twórczości

1768035.jpeg

Na konkurs logo forum

 

1768038.jpeg

 

1768040.jpeg

 

 

Lista osób:

- Stworek

Edytowano przez Leah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak - do perfekcji sporo Ci jeszcze brakuje [to, że perfekcja jest nieosiągalna, to już inna para kaloszy :rdblink:], więc powinnaś dużo ćwiczyć. Requesty są świetną metodą treningu, jednak zachęcam Cię do założenia normalnego tematu z rysunkami. Bo jednak spora dawka krytyki [jako, że mnie znasz, to wiesz, że krytyka nie jest tylko i wyłącznie negatywna] bardzo pomaga się rozwinąć w kierunku artystycznym.

 

A co bym prosiła?

 

Isleen, bohaterkę "Kwiatu Paproci" [obecnie] - jasnożółtą klacz jednorożca o lekko kręconej [bardziej Rarity niż Pinkie, w tym kierunku], długiej, granatowej grzywie. Ma szare oczy i nosi białą, zwiewną szatę do ziemi. Na głowie ma czarną, skórzaną opaskę wysadzaną kamieniami księżycowymi. Z szyi zwisa wisior, triquetra. Jeden kosmyk grzywy opada jej na twarz.

Z góry dziękuję :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy opłaca mi się zakładać temat z rysunkami, skoro nie wiem czy za miesiąc po prostu nie przestanę, albo coś. Mogłabym odkopać stary temat, ale dużo obrazków w nim wygasło i w ogóle. Chociaż... pomyślę nad przywróceniem go.

 

EDIT.

Rysunek dla Kruczka.

Living Lost:

1768192.jpeg
Edytowano przez Leah
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunki nie są wyśmienite, ale od czegoś trzeba zacząć, a swój urok mają ^^ Trening czyni mistrza, a ja ci w tym treningu chętnie pomogę i zgłoszę swoją OC'kę do listy oczekujących. 

 

vanilla_by_rainbowlightblack-d7nln51.png

 

 

Cutie mark to coś w ten deseń: https://newagevapors.com/wp-content/uploads/2013/09/Depositphotos_5407044_original.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poprawione ^^ Zapomniałam po prostu.


Isleen, bohaterkę "Kwiatu Paproci" [obecnie] - jasnożółtą klacz jednorożca o lekko kręconej [bardziej Rarity niż Pinkie, w tym kierunku], długiej, granatowej grzywie. Ma szare oczy i nosi białą, zwiewną szatę do ziemi. Na głowie ma czarną, skórzaną opaskę wysadzaną kamieniami księżycowymi. Z szyi zwisa wisior, triquetra. Jeden kosmyk grzywy opada jej na twarz.

Z góry dziękuję :fluttershy4:

 

Jaki kształt oczu zrobić? Mogą być takie jak ma Twilight?

 

EDIT.

I tak ich zbytnio nie widać, więc już gotowe. Na żywo wygląda lepiej...

1768478.jpeg

Edytowano przez Leah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, nie zauważyłam wcześniej edycji posta.

Przede wszystkim dzięki wielkie za wykonanie requesta.

A co myślę?

Przede wszystkim rzuca się w oczy kształt pyszczka, który jest strasznie gruby i wygląda jak zrobiony z dwóch kółek, bez jakichkolwiek poprawek tego kształtu. W efekcie broda wygląda jak wór pelikana. Głowa jest też nieco za duża, zaś kłoda o wiele za mała. Oczy są za małe i osadzone za nisko.

Grzywa została narysowana nieco niechlujnie, kartka prześwituje.

Całość prezentuje się nieestetycznie, wydaje się brudna. Lepszy efekt uzyskałabyś robiąc cieńsze kontury cienkopisem oraz mieszając odcienie kredek.

Suknia jest mało kształtna, polecam obejrzeć animację 2/6 I will be there, bo tam Flutter ma fajną suknię i łatwą do rysowania. Mnie osobiście tamten obrazek bardzo pomógł w rysowaniu kucykowych kreacji.

Przydałoby się też jakieś cieniowanie.

 

Ogólnie - nie jest źle, robisz typowe błędy początkujących osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw obrazek dla Chiki. Uprzedzam, że okropny, Leah nie umie piesków ;-;

1768830.jpeg

 

Przepraszam Sajbacka, że go ominęłam. Próbowałam chyba 5 razy i nie chciało wyjść. Na pewno to narysuję, tylko w następnej kolejności. 

Tak więc obrazek dla Lenki. Starałam się stosować do rad Cahan i cieniować, nie wiem czy wyszło.

1768833.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...