Skocz do zawartości

Moje Rysunki;


Recommended Posts

Witajcie,

w tym temacie pokaże moje rysunki z kucykami mlp. Mam ich około 30, więc nie pokaże wszystkich, lecz będę co jakiś czas wrzucała te najnowsze co narysowałam.Możecie też mi mówić co mam narysować ,np: fluttershy w swoim domku z przyjaciółkami i z angelem. Tak jak te najnowsze te też będę wrzucała co mi powiecie.Teraz narazie 3 rysunki. :fluttershy5:

 

 

post-6165-0-52398000-1407173865_thumb.pn

post-6165-0-50280100-1407173875_thumb.pn

Edytowano przez *Princess Twilight Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa widać niewyraźnie, jednego nie da się otworzyć.

Z tego co widzę, fajnie rysujesz.

Solo kuce wyglądają ekstra, tylko dobrze by było żebyś narysowała więcej kucyków lub w liczbie mnogiej by były. Wtedy można zobaczyć czy dobrze rysuje się wielkości poszczególnych kuców.

Potrafiłabyś narysować Celę,Lunę,Kredens i Twi na herbatce? :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Potrafiłabyś narysować Celę,Lunę,Kredens i Twi na herbatce? :yay:

Jasne. ;) Narysuję tylko może być taki malutki, jeśli nie wyjaśni się dlaczego. : ( 

 A i chodzi ci o Kredens czyli w stylu taki normalny Kredens czy kucyk czy co?

A one mają być przy stole czy tak na podłodzę?

A twilight ma być jednorożcem czy alikornem? 

Jeśli narysuje spróbuje go odtworzyć lecz może być mały jak te ...

Przejdź na BBC code i tak spróbuj. Albo sam obrazek, bez spoilera.

Robie to samo z bbc code i nic. to samo co doradziłeś mi tamto... a sam obrazek ,że link? to wogóle sam napis! aż mnie dziwi... no chyba ,że załącznik, znaczy robiłam już tutaj lecz 3 obrazki w 1 poście nie zmieszczą się.. :/ chyba ,że no na osobnym poście wstawie 1 później na kolejnym 1 i ostatni na kolejnym?? bo w załącznikach są już większe obrazki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne. ;) Narysuję tylko może być taki malutki, jeśli nie wyjaśni się dlaczego. : (

A i chodzi ci o Kredens czyli w stylu taki normalny Kredens czy kucyk czy co?

A one mają być przy stole czy tak na podłodzę?

A twilight ma być jednorożcem czy alikornem?

Jeśli narysuje spróbuje go odtworzyć lecz może być mały jak te ...

 

1.Kredens=Cadance

2. Jak chcesz.

3. Hmm... może alikornem, taki zlot księżniczek ^^

4. Możesz wrzucać na tinypic.com, wtedy wybierzesz wielkość jaką chcesz, skopiujesz link obrazka na forum i będzie dobra wielkość. No chyba że robisz małe zdjęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinypic odradzam, obrazki tam giną, znikają w sensie. Osobiści polecam po prostu założenie bloga, na który się będzie wrzucać obrazki i do nich limkować.

Generalnie byleby nie Tinypic :v

Poza tym oczywiście najlepiej by było żebyś założyła konto na deviantarcie - nie dość, że hosting będzie dobry, to jeszcze będziesz mogła pokazać swoje prace także tam.

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinypic odradzam, obrazki tam giną, znikają w sensie. Osobiści polecam po prostu założenie bloga, na który się będzie wrzucać obrazki i do nich limkować.

Generalnie byleby nie Tinypic :v

W sumie dobra myśl z tym blogiem...

1.Kredens=Cadance

2. Jak chcesz.

3. Hmm... może alikornem, taki zlot księżniczek ^^

4. Możesz wrzucać na tinypic.com, wtedy wybierzesz wielkość jaką chcesz, skopiujesz link obrazka na forum i będzie dobra wielkość. No chyba że robisz małe zdjęcia.

Zabieram się do pracy!  :fluttershy5: Jakby coś poszło nie tak założe bloga, wstawie ten rysunek , dam ci w wiadomościach link na bloga i zobaczysz! Jeśli pójdzie wszystko ok, to zobaczysz rysunek tutaj. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tinypic sie nie spotkałam, by obrazki jakoś ginęly. A przynajmniej nie rozumiem o co chodzi. Ja po prostu wrzucam obrazek z neta lub jakis i daje kod na strone i sie pojawia.

Radzę byś podpisywała swoje rysunki, wtedy nikt ich nie ukradnie. Albo znak wodny rozpoznawczy.

Nie moge sie doczekać rysunku ^^

I życzę powodzenia w dalszej pracy C:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym powiedzieć, że 2 pierwsze spoilery dalej się nie otwierają. Zamiast bawić się w blogi to po prostu hosting zmień. Co do ich wielkości to czym je uwieczniasz? Skanerem, telefonem, aparatem? W urządzeniach można zmienić ustawienia jakości i rozdzielczości robionych zdjęć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym powiedzieć, że 2 pierwsze spoilery dalej się nie otwierają. Zamiast bawić się w blogi to po prostu hosting zmień. Co do ich wielkości to czym je uwieczniasz? Skanerem, telefonem, aparatem? W urządzeniach można zmienić ustawienia jakości i rozdzielczości robionych zdjęć.

- Wiem, że nie. Raz wogóle żaden się nie otwierał...

- Ja robiłam te zdjęcia przez kompa, więc to może jest różnica... nwm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...