Skocz do zawartości

Czego oczekujecie w sezonie V?


Aretra

Recommended Posts

Witajcie!

 

Spoilery, spoilerami.

 

Jak wiecie, na początku roku 2015 ma wystartować już V sezon MLP:FIM. Zapewne każdy z Was ma jakieś oczekiwanie, bądź chciałby ujrzeć w serialu coś, na co czekał od pierwszego sezonu. Czy powrót jakiejś antagonistycznej postaci, bądź pojawienie się skaczącej kozy w worku.

 

A więc, to jest temat dla Was. Mówcie na co czekaliście, czego jeszcze nie było, piszcie co chcecie ujrzeć w następnym sezonie!

Ja osobiście wyczekuję powrotu Lightning Dust i najbardziej epickiego lotniczego pojedynku między nią a Dashie. A może się z powrotem polubią? W każdym razie, chcę dowiedzieć się o tej postaci nieco więcej.

 

Co jeszcze? Chciałabym, aby poświęcili chociaż jeden odcinek na Cloudsdale i na pegazach. Ciekawi mnie, dlaczego nie ukazują ich rodzin. Może jest to z czymś związane? Mam nadzieję, że to się w końcu wyjaśni.

 

A jakie są wasze oczekiwania? Pochwalcie się swoimi pragnieniami C:

 

mane6-mysticalpha.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czekam na epicką scenę w której Rainbow Dash robi Sonic Rainboom (od końca 2 sezonu nic nie robiła, więc smutnę jak w 5 sezonie tego nie zobaczę), Luny! Więcej odcinków z nią, może jakieś nawiązania do przeszłości. Starswirla Brodatego i tu również coś więcej o nim. I.. CMC zdobywające znaczki (wiem, wtedy będzie koniec CMC, bo będą miały swoje znaczki). No i więcej musicalowych odcinków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuję? Rozwinięcia motywu (i skrzydeł) Scootaloo oraz Rainbow Dash. Przydałby się stary, dobry Discord.

 

Może nowy opening?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Kryska wraz Sombra wrócili. Więcej Discorda. Może nawet wielki powrót jakiegoś antagonisty z poprzednich generacji, bo to z Tirek wyszło całkiem ciekawie. Mogliby zrobić odcinek o Cloudsdale i o życiu na co dzień. Odcinek o rodzinie Rainbow Dash oraz Fluttershy, bo nie wiemy zbyt wiele. Więcej epickich pojedynków, no i ogólnie więcej seksu. 

Edytowano przez Grentonumanuma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Powrót wcześniejszych antagonistów

 

-Znaczki CMC

 

-Coś o rodzinie Rainbow Dash i Fluttershy

 

-Coś o rodzicach Applejack

 

-Odcinek w którym ważną rolę pełni Celestia, Luna, Cadance i Shinning Armor. Chodzi mi o to,by byli pierwszoplanowi w całym odcinku.

 

-Wyjądkowo śmieszny odcinek

 

-Dorośnięcie CMC!

 

-Coś o rodzicach Celestii i Luny

 

-Powrót brata Tireka do Equestrii

 

-Kucykowe wakacje!

 

-Dużo rytmicznych piosenek

 

-Morskie kucyki

 

-Zefirki

 

-Smoki

 

-Sekrety Equestrii

 

-Piosenka zaśpiewana przez Spike'a

 

-Odcinek w której najważniejszą rolę pełni Luna

 

-Ponowna zazdrość Luny o Celestię

 

-Zazdrość Celestii o to, że mieszkańcy bardziej polubili Lunę i myślą, że to ona jest lepszą władczynią. Po prostu- zazdrość Celestii

 

-Piosenka zaśpiewana przez trzy księżniczki (Celestię, Lunę, Cadance). Ale bardziej rytmiczna i zabawna.

 

-Urodziny jakiegoś z kucyków.

 

To chyba tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Sombry i podmieńców. Pokazanie krainy podmieńców. Możliwość dowiedzenia się czegoś o przeszłości Luny, Discorda, Sombry i Celestii.Chciałbym w końcu zobaczyć jakiegoś alicorna ogiera. Pokazanie rodziny Scootaloo, Raibow Dash i Fluttesrhy. No i oczywiście dużo Discorda.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czego oczekuje

wiersz wam podaruje

po 1 ma się pojawić Dsicorda Tata

za którego uważam Grogagara

po 2 niech solo zaśpiewa Luna

wtedy  me erce wzleci między bramy nieba

po 3 ma się pojawić Babs

bo to fajna postać

i grzechem by było jej nie wykorzystać

Scorpen niech Equestrię odwiedzi

i się spyta kucyków jak im leci 

jeszcze przydałoby się Flutreshy tatko lub matka

bo myślę że to będzie niezła gratka

poznać rodzinę mego ulubionego pegaza

To już koniec mego wiersza

a teraz przeszpam idę zobaczyć czy Babs mi w gratach nie miesza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Żeby CMC znalazły swoje znaczki - to nie musi oznaczać końca ich Znaczkowej Ligii. Mogą się przemianować na np. Adventure Crusaders albo coś takiego. 

2. Więcej Celestii - bo tak szczerze to mało o niej wiadomo. Zauważyłam, że twórcy bardziej skupiają się na pokazaniu charakteru i rozterek Luny, a z Celestii robią pozorny ideał. Chcę poznać jej życie! Chcę wiedzieć czym się zamartwia od czasu do czasu! 

3. Powrót Sombry i Chrysalis - może jakiś epicki odcinek, w którym połączą siły? 

4. Poznać historię Starswirla Brodatego - ciekawi mnie ta postać i mam nadzieję, że twórcy zasugerują się domysłami fanów jakoby Discord nim był. 

5. Powrotu Flutterbat - najlepiej niech stanie się na zawsze wampirem, ale myślącym. Wątpię by to się stało..ale pomarzyć można~ 

6. Więcej pieknych piosenek! 

7. Poznać rodzinę RD i Fluttershy oraz dowiedzieć się co dokładnie przydarzyło się rodzicom AJ. 

8. Odcinek poświęcony Hoovesowi! - marzenia..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już było, ale jeden dzień z życia kucyków tła,lub księżniczek

Żeby Kryska wraz Sombra wrócili. Więcej Discorda. Może nawet wielki powrót jakiegoś antagonisty z poprzednich generacji, bo to z Tirek wyszło całkiem ciekawie. Mogliby zrobić odcinek o Cloudsdale i o życiu na co dzień. Odcinek o rodzinie Rainbow Dash oraz Fluttershy, bo nie wiemy zbyt wiele. Więcej epickich pojedynków, no i ogólnie więcej seksu.

to je serial dla dzieci, tu seksu nie będzie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znienawidzicie mnie za to co napiszę, ale... żeby był ostatnim sezonem. Dlaczego?

 

Sezon 1 i 2 - Genialne. Dzięki nim polubiłem serię. Jeśli oglądam jakikolwiek odcinek to z niego.  

Sezon 3 - umm... no był. Średni... ale szło obejrzeć.

Sezon 4 - Poziom odcinków wahał się od "mniej niż zero" do "11/10" (jakieś muchy, "Flutterapplecula", "Flutterhulk" WTF Hasbro?)

 

Nawet najlepsze, najbardziej lubiane serie dobiegają końca, czego przykładem jest Futurama. "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... niepokonanym"

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znienawidzicie mnie za to co napiszę, ale... żeby był ostatnim sezonem. Dlaczego?

 

Sezon 1 i 2 - Genialne. Dzięki nim polubiłem serię. Jeśli oglądam jakikolwiek odcinek to z niego.  

Sezon 3 - umm... no był. Średni... ale szło obejrzeć.

Sezon 4 - Poziom odcinków wahał się od "mniej niż zero" do "11/10" (jakieś muchy, "Flutterapplecula", "Flutterhulk" WTF Hasbro?)

 

Nawet najlepsze, najbardziej lubiane serie dobiegają końca, czego przykładem jest Futurama. "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... niepokonanym"

 

A mi tam właśnie im nowszy sezon tym bardziej się podoba choć masz rację, że w ostatnim sezonie odcinki albo są wybitne, albo fajne co w dwóch pierwszych sezonach właściwie nie miało miejsca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znienawidzicie mnie za to co napiszę, ale... żeby był ostatnim sezonem. Dlaczego?
 
Sezon 1 i 2 - Genialne. Dzięki nim polubiłem serię. Jeśli oglądam jakikolwiek odcinek to z niego.  
Sezon 3 - umm... no był. Średni... ale szło obejrzeć.
Sezon 4 - Poziom odcinków wahał się od "mniej niż zero" do "11/10" (jakieś muchy, "Flutterapplecula", "Flutterhulk" WTF Hasbro?)
 

 

Nawet najlepsze, najbardziej lubiane serie dobiegają końca, czego przykładem jest Futurama. "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... niepokonanym"
Nienawidzę cię :v
A tak na serio, sorki, ale czeka nas jeszcze co najmniej 5 lat show. I wybacz, ale czy miłość do sezonu 1 i 2 to naprawdę ,,miłość,, czy może zwykła nostalgia za przeszłością i zakładanie różowych okularów? 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znienawidzicie mnie za to co napiszę, ale... żeby był ostatnim sezonem. Dlaczego?

 

Sezon 1 i 2 - Genialne. Dzięki nim polubiłem serię. Jeśli oglądam jakikolwiek odcinek to z niego.  

Sezon 3 - umm... no był. Średni... ale szło obejrzeć.

Sezon 4 - Poziom odcinków wahał się od "mniej niż zero" do "11/10" (jakieś muchy, "Flutterapplecula", "Flutterhulk" WTF Hasbro?)

 

Nawet najlepsze, najbardziej lubiane serie dobiegają końca, czego przykładem jest Futurama. "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść... niepokonanym"

 

Na dzień dzisiejszy jestem podobnego zdania i zmieni je tylko to jak dobry będzie ten sezon.

A poza tym to chcę żeby CMC dostało w końcu swoje znaczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie żadna nostalgia, ani różowe okulary. "To fakty oczywistyczne". Obawiam się, że w 5 sezonie pojawią się zwalające z nóg paranoje, tylko po to, aby narobić nowych zabawek. W końcu po to powstał ten serial. A swoją drogą. Weźcie pod uwagę liczbę nawiązań przeznaczonych dla starszych widzów w sezonach 1-2, a w 4? Mówię tu o np. Czasie Apokalipsy. Kto wie, o który moment chodzi - :brohoof: Jak dla mnie w 4 sezonie brakowało takich rzeczy jak Twilight Flopple (że też się do tego nie uczepili?) czy innych dobrych gier słownych ("punch has been...spiked") Pomijam to co robią z Fluttershy. Nie mogą pozmieniać trochę Applejack?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to je serial dla dzieci, tu seksu nie będzie

 

http://youtu.be/oavMtUWDBTM?t=1m46s

 

A tak poza tym. Uważam, że ten pierwszy sezon, od którego się wszystko zaczęło, a także moja przygoda z serialem, miał taki fajny klimat. Nie uważam, że to źle, że teraz dużo jest pod bronych robione. Idzie to wszystko do przodu i mam nadzieje, że jak najdłużej to się utrzyma. Taka "Moda na Kuca"  :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobnę i ja swoje oczekiwania:

  • Więcej księżniczki Celestii, najlepiej cały odcinek poświęcony tylko jej
  • Więcej Twilight
  • Więcej Twilight i Celestii
  • Ponowne wykopanie Luny na księżyc. Ale z takim konkretnym trzepnięciem :yay:
  • Odcinek z bacgroundami: Octavia, Lyra, Roseluck, Bon Bon, Applejack i pozostali
  • Jakaś całkowicie odjechana przygoda CMC. Jakaś rozróba w Everfree. Atak na Canterlot też byłby ciekawą opcją.
  • Pro-uber-OP-villian, ale taki, żeby nawet Twilight nieco się zestrachała jak go zobaczy :twilightconfused:

I to chyba póki co tyle :youdontsay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Więcej Celki i Luny.

- Trochę retrospekcji.

- Więcej o innych rejonach świata oraz o innych kulturach.

- Sunset Shimmer!

- Lightning Dust!

- I Flash Sentry!

- Kredens umierająca przy porodzie.

- Shining zdradzający Krednens :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Hasbro się ogarnie i utrzyma piąty sezon w klimatach z tego pierwszego i drugiego. Czwarty sezon nie był zły, lecz twórcy napchali do niego sporo absurdów i kompletnie nie pasujących rzeczy, które zmieniły ten serial, moim zdaniem, na gorsze. Ma być spokojnie, miło i śmiesznie, a nie pełno dziwacznych, głupkowatych i robionych na siłę pod fandom rzeczy. Niech twórcy stworzą to, co chcą, nawet jakby się mieli kierować dochodami. Ważne, żeby proces produkcji nie przebiegał pod hasłem "Żeby bronies mieli bekę.", bo tą bekę będą z tego mieli jedynie tacy bronies.

 

To wszystko. Nie mam żadnych zachcianek ani nie oczekuję na nic szczególnego. Ważne, żeby był fajny i tyle. Chciałbym, aby twórcy zaskoczyli mnie swoją pomysłowością w taki sposób, w jaki zrobili to podczas mojego pierwszego oglądania sezonu pierwszego i drugiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...