Skocz do zawartości

Czego oczekujecie w sezonie V?


Aretra

Recommended Posts

Czego ja oczekuję...

-Jakiś odcinek z Luną i Celestią w roli głównej

-Więcej Discorda

-Więcej Flutterbitch

-Powrót Gildy albo Lightning Dust

-Niech Dash wreszcie przestanie być głupia i coś ze sobą zrobi, albo przynajmniej będzie zachowywać się tak jak w "Wonderbolts Academy"

-Więcej DOBRYCH odcinków

-Mniej Twalota, bo jej nie lubię

-Rodzice Mane 6.

-CMC mogą już zdobyć te cholerne znaczki. 

-Relacje RD ze Scoot.
I Sonic Rainboom na koniec sezonu. BADUM.  :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Przede wszystkim żeby wrócili do koncepcji Rarity z 1 i 2 sezonu,

-Gryfy

-Odcinek o dniu Celestii

-Rarity pracuje na farmie AJ

-Spike przestaje być workiem treningowym

-Spike znajduje dziewczynę (chociaż na chwilę)

-Jakaś (ckliwa?) historia wyjaśniająca czemu Tiara i Spoon dokuczają CMC

-Trixie zamieszkuje w miasteczku, zostaje przyjacielem mane 6 i chadzają na wspólne wyprawy/przygody

-Trixie jest uczennicą Luny

-Derpy odzyskuje głos (ten prawdziwy)

-CMC nie dostają znaczków

-Sombra nie żyje (bo zrobił boom) ale ktoś znajduje kawałek rogu i go przekuwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Flutterbat jako wampir na stałe, ale tak jak już ktoś powiedział... pomarzyć można sobie.

- Discord, ale ten normalny, bo trochę mi nie przypadł ten z odcinka "Three's A Crowd".

- Luna w śnie Apple Bloom.

- Lighning Dust, bo jakoś mi się podobała ta postać.

- Nightmare Rarity, jeżeli da się...

- CMC powinny nieco dorosnąć, bo w końcu to już będzie piąty sezon. Na znaczki chyba jeszcze za wcześnie.

- Scootaloo, która lata, albo przynajmniej już jakieś początki tej sztuki.

- Luna i Celestia bardziej od strony personalnej, a nie takiej na pokaz.

- Powrót Sombry, bo o nim to w ogóle nic wiele nie wiadomo, tylko tyle, że mówi "Crystalssss..." :)
- Changelingi w sumie niech też się pojawią.

- Dobrze by było, gdyby to, co się działo w komiksach było uwzględniane.

- Niechaj pokaże się Coco Pamel.

- Parę odcinków w starym dobrym stylu sezonów jeden i dwa.

- Nawiązania do PONY.MOV (żart :P)

- Jakiś taki odcinek w stylu "Bats" albo też coś lekko mrocznego, tworzy to niezły kontrast, a nie psuje serialu.

- Rodzinka Pie.

- Może lepszy odcinek o Daring Do? Bo ten z czwartego sezonu był taki sobie...

- Wiem, że to dziwne, ale może jakiś odcinek o Diamond Tiarze, albo Silver Spoon w wersji normalnej?

- Więcej niesamowitych piosenek, a nawet poprosiłbym o jeden odcinek musicalowy tak jak "Pinkie Pride" czy "Magical Mystery Cure".

 

Można wymieniać długo, ale najważniejsze jest to, żeby każdy znalazł coś dla siebie w tym sezonie. Czy powinien być ostatnim? Dopóki pomysły są ciekawe, to mogą nawet być jeszcze cztery. Ostatni sezon, moim zdaniem, powinien rozwiązywać większość kwestii, czyli np. znaczki CMC i ich dorastanie, Twilight w sumie ma kwestię rozwiązaną, bo jest księżniczką, a reszta? To też warto poznać...

 

To chyba tyle z tego co mam do powiedzenia.  :aj5:

Edytowano przez Crimson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Star Swil brodaty cofający Mane 6 do swoich czasów i ,,Back to the future" jako przewodni temat sezonu. Oprócz tego przygody w starej Equestrii, Celestia gadająca Royal Canterlot Voice (czemu ona go nigdy nie używa?) , itp.

- Rodziny. Magię przyjaźni mają a do rodziców nawet listu nie napiszą. O rodzeństwie nie piszę bo myślę, że poznaliśmy już całe (Połowa Mane 6 jest jedynaczkami?).

- Chociażby historia o tym jak do serca Sombry wtargnęło zło. I do czego mu te kryształy.

- Discord który mimo resocjalizacji wciąż robi zamieszanie.

- Brak tęczowych kucy, koniec czwartego sezonu mnie po prostu nimi przeraził.

- Spike przestający myśleć, że Rarity traktuje go jak coś więcej niż podnóżek.

- Mniej zamków! Pod koniec czwartego sezonu istnieją już cztery jak nie więcej.

- Wyjaśnienie mezaliansu w rodzinie królewskiej, dlaczego Blueblood i Cadence mają Celestię za ciocię, a nie są przecież dziećmi Luny.

- Co się stało, że Celestia i Luna nie są królowymi (Wiem, królowe źle się kojarzą małym dziewczynkom).

- Pokazanie czy w Kryształowe Królestwo wchodzą jakieś inne miasta czy tylko stolica i lodowe pustkowia.

- Historia naszych kuców owadopodobnych. Czy większość antagonistów musi być traktowana po macoszemu?

 

Przynajmniej teraz to wszystkie moje oczekiwania, ale od czego jest opcja edit.

Nie wierzę, że to będzie ostatni sezon. Podejrzewam, że przestaną nad tym pracować dopiero jak skończą się im dochody. Czyli jak zrobią ten lub następny sezon za słaby. Lub nigdy, bo Bronies będą ciągle produkować im kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że to będzie ostatni sezon. Podejrzewam, że przestaną nad tym pracować dopiero jak skończą się im dochody. Czyli jak zrobią ten lub następny sezon za słaby. Lub nigdy, bo Bronies będą ciągle produkować im kasę.

MLP FiM tak szybko się nie skończy.

Serial będzie ponoć do 2019 roku. A czy wszystkim się znudzi, tego niewiadomo.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie o Star Swill'u i o rodzicach AppleJack to będe wielce usadysfakcjonowany :D

Niestety nie mogłem się powstrzymać od odpisania, a więc:

Mam już nawet pomysł na odcinek o rodzicach. Mane 6 spotyka się ze swoimi rodzicami, a jak wiemy Applejack jest sierotą (Odcinek w którym Mane 6 opowiada o tym jak zdobyły znaczki, bodajże The Cutie Mark Chronicles) więc jest jej przykro, widzimy ckliwą historyjkę o śmierci jej rodziców, potem reszta przyjaciółek ją jakoś (Nie wiem jak) pociesza i mamy happy end. Przy okazji zaobaczymy rodziny pozostałych klaczy.

Niestety jestem na 98% pewien, że czegoś takiego nie będzie.

//Offtop: *Usatysfakcjonowany, włącz korektę jeśli nie chcesz koniecznie sprawdzać ortografii.

Tapatalk ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na moment kiedy ta animacja (bo nazwanie tego bajką to złe określenie) przestanie być kierowana do dzieci w przedziale 8-12lat. Albo ktoś w końcu wpadnie za pomysł ekranizacji jednego z kilku świetnych ficów. Nie ma co się oszukiwać, to fani kreują fandom. A tak poza tym to więcej epickich bitew jak na zakończenie IV sezonu. Każdy chciałby więęęceeej ! Trafienie na ten serial i na to forum wywaliło mój światopogląd o 359 stopni. Od teraz to nie wina tuska tylko kucykuf. One są tam gdzieś i spiskują przeciwko nam, żeby podbić ziemie! Heh albo, że sobie przywołali ludzia do eq? niby pomysł słaby, ale :lyra: mogła by mieć swój odcinek, tak samo jak :derp5: czy inne postacie z tła bo zarządzanie swoim królestwem to nuuuda. No chyba że wojna będzie. jeszcze można oczekiwać powrotu podmieńców...

Edytowano przez Halik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy mają na to czas do 2019. Chyba, że to przedłużą do 2024, 2029 itd. Czego im życzę.

 

Ja to bym oczekiwał od Hasbro powrotu do korzeni, bo jak tak dalej będą coraz to śmiałe koncepcje realizować (np: bitwa na fireballe Twilight i Tireka w finale 4 sezonu), cenzorzy oznaczą ten serial od lat 7, 12 i się skończy patatanie po łące i teoretyczny koniec serialu, ponieważ grupa docelowa się zmieni, zmieni się klimat, koncepcję, atmosfera z cukierkowatej na gorzką i nie będzie to ten serial, którego tak my wszyscy go pokochali.

Ja myślę że ten serial na pewno w ciągu czasu (a może i nawet w sezonie 5) jakoś się ustabilizuje, ponieważ jakby tak było jak spekulujesz to Hasbro straciłoby swoje główne źródło dochodów a wtedy kto wie jakby sama firma zareagowała a co dopiero fani samego serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna

Coś z życia/dzieciństwa księżniczek(pamiętnik to za mało)

Trixie

Róg Sombrera

Kredens i Czajnik mają dziecko

Coś poza granicami equestri

Changelingi

Epicką bitwa między kucykami broniącymi Canterlotu (Stalliongradu) a najeźdzcami z Changei

cmc

0% Nightmare Moon

Steampunkowe pojazdy takie jak od braci Flim Flam

Któraś z mane6 zmaga się z otyłośćą/nadwagą

Edytowano przez Long Trailer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...