Skocz do zawartości

Czego oczekujecie w sezonie V?


Aretra

Recommended Posts

Może w końcu daliby więcej Derpy

Oj tam. Ja wolę, gdy Derpy jest jak (o ile dobrze pamiętam) Wally - gdy się go znajdzie, ma się powód do dumy. A zresztą jak Derpy wyjdzie na chwilę z tła, to amerykańskie przewrażliwione matki rzucą się na Hasbro z kłami i pazurami i każą im ocenzurować szarą klacz. Wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów ^~^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. Ja wolę, gdy Derpy jest jak (o ile dobrze pamiętam) Wally - gdy się go znajdzie, ma się powód do dumy. A zresztą jak Derpy wyjdzie na chwilę z tła, to amerykańskie przewrażliwione matki rzucą się na Hasbro z kłami i pazurami i każą im ocenzurować szarą klacz. Wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów ^~^

ci rodzice maja ją shejtować bo jest szara? czy co? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci rodzice maja ją shejtować bo jest szara? czy co? :D

Rozumiem że nie znasz historii tego jak Derby kiedyś wyszła z tłumu a później był problem że ta postać "obraża osoby niepełnosprawne"

Dayan sądzę że nie wprowadzają więcej przemocy od tak tylko sezon 4 był strasznie pod Bronies, co też jest problemem w pewnym stopniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Powrót Trixie, odcinek jej poświęcony i piosenka ~najlepiej taki gdzie przejmuję władzę nad Equestrią.~

2.Discord, w sumie nie pojawia się rzadko, ale byleby był oraz choćby jedna scena zawierała "podwieczorek z Fluttershy"

3.Brak wątku romantycznego, minimalnie zarysowany, jeszcze zdzierżę, ale FlashLight na pierwszym planie - zabiję. *fandom by sobie zresztą nie dał*

4. Ciągłość fabularna? Jestem za!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...