Skocz do zawartości

Unturned


Carpe Mori

Recommended Posts

Unturned to gra sandboxowa i zombie survival łącząca ze sobą możliwość rozwoju postaci. Gra jest stworzona przez 16-stolatka i jest dostępna na steamie jako free to play i waży uwaga... około 50 MB

 

http://store.steampowered.com/app/304930/?l=polish

 

Z pozoru gra wygląda na prostą pod każdym względem, ale tak na prawdę prosta jest jedynie grafika która wyglądam przypomina nieco Minecrafta, ale pod względem mechanicznym jest już bardziej rozbudowana. Gra jest nowa (wydana 7 lipca tego roku) i się prężnie rozwija, dostępna jest Wiki tej gry w angielskiej jak i w polskiej wersji, gdzie można znaleźć wiele rzeczy które się przydadzą do gry.

http://unturned.wikia.com/wiki/Unturned_Bunker_Wiki - Angielska Wiki

http://pl.unturned-pl.wikia.com/wiki/Unturned_pl_Wiki - Polska Wiki

 

A tu macie listę serwerów Europejskich:

http://unturnedsl.com/dedicated/eu

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gram ze znajomymi i nie mam lagów. Problemem może jednak być, że server się freezuje jak host minimalizuje grę. Dobrym pomysłem może być zebranie sprzętu na singlu i wbicie ze znajomymi na serwer dedykowany z owym sprzętem i zrobienie "polowania" na graczy. Raz trafiliśmy na taką perełkę która będąc pod ostrzałem postanowiła zapalić latarkę (była noc). Śmiałam się z niego przez kilka dobrych minut :)

Fajnym motywem są serwery pvp na mapie "Arena".

 

A w najbliższym czasie:
http://unturned.pl/aktualizacja-2-2-3-informacje-3-0-edytor-map/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mogę postawić serwer, jeśli będzie więcej jak cztery chętne osoby. No problemo.

 

Tobie Dec chyba nigdy się nie znudzi zabawa w robienie serwerów :ming:

 

A jeśli chodzi o samą grę to przegrałem w nią dokładnie 64 min i stwierdzam że samemu się grać nie opłaca (żaden z moich kolegów nie lubi gier, które wyglądają jak MajnemKraften), a nie znalazłem jeszcze żadnego serwera, który nie byłby pełny, albo zlagowany. Więc jeśli się zbierze jakaś grupka to fajnie by było, gdyby powstał jakiś serwer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to może bym zagrał i poudawał, że ogarniam o co chodzi w tej grze :D

 

U mnie będzie to wyglądało podobnie, mimo że mam dwutygodniowy staż w DayZ modzie (Niestety wujaszek Gaben zabrał mi ARMĘ bo kupiłem ją na allegro) i mimo że grałem w to godzinę to i tak nie wiem o co tam chodzi.

Wiem że jest grafika jak w MajnemKraftenie, są zombiaki w dzień i można robić brum brum maka paka jeździć samochodami.

Edytowano przez Hameryiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym serwer,proponowałbym pve albo totalne hunger games.

Aha,i dobrze jakby serwer miał Sync.


Serwer - dunno, zbyt duże chęci do ubijania innych graczy ._.

Ja też jestem agresorem  :crazy:

Na singlu jest dla mnie za łatwo(może dlatego że gram na normalu/goldzie :rd11: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłem marchewkę i umarłem. Wtf? 45px-Bobby-Bomb_Icon.png

O co w tej grze chodzi?

To może obejrzyj poradniki i się nauczysz wszystkiego(jak ja)

Zjadłeś zgniłą marchewkę i zginąłeś od zatrucia-nigdy nie jedz ani nie pij jak coś ma w nazwie MOLDY.

W grze chodzi o to by przetrwać aka nie ginąć.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Pograłem i naprawdę mnie wciągnęło... na parę godzin, po czym mi przeszło. Pomysł na grę dobry, na grafikę nie narzekam, no i chwała twórcy za to, że jest darmowa.

Na czym jednak polega problem? Strasznie niski poziom trudności. Po zdobyciu broni białej zombiaki przestają być jakimkolwiek wyzwaniem. Po prostu okładasz je maczetą, cały czas trzymając je na bezpieczną odległość. Jedzenie? Posadzisz parę roślinek i głód nie straszny. Woda? Nie problem znaleźć pojemnik na wodę.

Nie zrozumcie mnie źle, ale jakoś nieszczególnie mnie bawi okładanie prawie że bezbronnych zombiaków, raz po raz wracając po żywność i wodę. Mam nadzieję, że w następnej wersji autor coś zrobi w tym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż,ja też nie wiem czy gra nie jest za łatwa czy to ja jestem taki prześwietny.

Na szczęście Nelson(twórca gry) pracuje nad wersją 3.0. Co zostanie wtedy dodane? Uproszczając-wszystko.

Zaczynając na nowej,szesnastokrotnie większej od klasycznej PEI mapie kończąc na narzędziach do modyfikacji terenu,cyklu dnia i nocy i lootu.

A jakby ktoś czegoś nie wiedział to piszcie śmiało,mogę was wyszkolić w jeden księżyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jedynie kiedy wyzwanie jest w grze to PvP... bo idać po środku drogi możesz dostać ze snajperki i na hita cię nie ma.. i już nie ma tak różowo.

Jednak utrata wszystkich itemów i reset skilli jest dosyć masohistycznym zajęciem,więc przestałem w to grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż,nawet mi czasem gra się nudzi,całe szczęście że 3.0 powinno być już w następnym tygodniu.

Czekam na to od około 2 miesięcy.

Widziałem livestream na którym nasz świetny twórca robił mapę i powiem wam-będzie warto czekać aka worth the wait.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...