Skocz do zawartości

20% cooler Rainbow Dash quiz


Spring Apricot

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie w nowej edycji quizu Rainbow Dash!

Dwie ostatnie nie doczekały się końca, mam nadzieję, że ta nie podzieli ich losu.

Zasady są proste:

  • Punkty zdobywa osoba, która jako pierwsza poda poprawną odpowiedź - od tej zasady nie ma żadnych odstępstw!
  • Za poprawną odpowiedź można dostać od 1 do 3 punktów (ewentualnie, przy wybitnie trudnych pytaniach mogą się zdarzyć 4 punkty).
  • Na odpowiedź czekam najwyżej 5 dni - jeśli do tego czasu żadna się nie pojawi będę zmieniać pytanie.
Przy niektórych pytaniach będą pojawiać się bonusy, za które można dostać dodatkowe punkty. Jeśli na takie pytanie padnie prawidłowa odpowiedź, jednak nie będzie ona zawierała odpowiedzi na bonus ktoś inny może ją podać i zdobyć bonusowy punkt. Ilość punktów za pytanie będę podawać w nawiasach obok pytania (w przypadku pytań z bonusem punkty podstawowe + punkty bonusowe). Stan punktacji będzie podawany na bieżąco w postach z kolejnymi pytaniami.

Czas na pierwsze pytanie!

Co zrobiła Rainbow Dash Rarity będąc pod wpływem artefaktu z zamku dwóch sióstr? (1)

Edytowano przez Spring Apricot
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Little Light jako pierwsza podała prawidłową odpowiedź - zdobywa 2 punkty.

(Zapomniałam sformatować nawiasu, powinno być 1+1, wybaczcie).

Aktualny stan punktacji:

Sajback Gray - 2pkt.

Little Light - 2 pkt.

Magus - 1pkt.

Jakie zwierzęta brały udział w konkurencjach, które RD przygotowała wybierając sobie pupila? (2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee, niechcący usunęłam swój ostatni post...

Pytanie brzmiało "Obok kogo siedzi RD w nowym pałacu Twilight?", można było za nie dostać 3 punkty, Magus podał prawidłową odpowiedź.

Przy okazji:

Zapomniałam wspomnieć o jeszcze jednej zasadzie: jeśli ktoś zedytuje swój post (z odpowiedzią) po tym, gdy pojawiły się nowe odpowiedzi jego post zostaje unieważniony (nikt jednak nie zabrania wam zmieniać zdania i napisać nowego posta z nową odpowiedzią).

Aktualny stan punktacji:

Magus - 9pkt.

Sajback Gray - 2pkt.

Little Light - 2pkt.

W jakich miejscach RD ukrywała się przed Pinkie Pie w odcinku Party of One (Samotna Imprezka)? (2)

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...