Skocz do zawartości

Poszukiwani gracze do drużyny Team Fortress 2 na highlander open


MaxyBlack

Recommended Posts

Poszukuje dobrych graczy w TF. Kilka osób znaszej drużyny highlanderowej wyjechało na wakacje. Skutkiem jest to, że wszystkie suby musiały zająć miejsca tych którzy wyjechali. Nasz team wyszedł z grupy na highlander open. czekamy na daty najbliższych meczy. Jednocześnie szukamy nowych osób do teamu, chcemy zebrać 18 osób w klanie tak abyśmy mieli zastępstwo na każdego gracza. Obecnie brakuje nam Solda któremu padł komputer. Medyk wyjechał na wakacje z rodziną, Scout również wyjechał. Znaleźliśmy zastępstwo za Meda i scouta dzięki ławce rezerwowych jednak wciąż poszukujemy nowych graczy aby nasz team się powiększył. 

 

Zainteresowanych prosze o kontakt na steam

Edytowano przez MaxyBlack
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaprosiłem do znajomych, chętnie się zgłoszę.

W TF2 mam już przegranych blisko 700 godzin, radzę sobię całkiem nieźle niemal każdą klasą, z czego preferuje grę szpiegem, skautem, żołnierzem oraz inżynierem. Resztę klas również ogarniam. Wiem kiedy użyć kritzkriega a kiedy zwykłego mediguna, a kiedy co innego.

Brałem udział w rozgrywkach 4v4, 6v6 (UGC LEAGUE). W Highlandera nigdy niestety nie było mi dane zagrać, aczkolwiek myślę, że dałbym radę.
Czekam na pozytywne rozpatrzenie sprawy ;)

Edytowano przez Camed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie robie spis wszstkich chętnych. JA nie jestem głównodowodzącym w teamie. Nasz dowódca pojechał na wakacje, ja nawet zastępcą nie jestem xD, ale cóź, jestem jedynym ogarniętym więc ja się tym zajmuję. 

 

Lista zostanie zweryfikowana, a następnie skontaktuje się z chętnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...