Skocz do zawartości

Gray Sail - Historia córki Pirata [NZ][Adventure][Crossover][Violence][Pirate]


Recommended Posts

Witam. Z tej strony Night Shade i dzisiaj po BARDZO długiej przerwie w pisaniu czegokolwiek... Postanowiłem pokazać wam mój najnowszy Fanfik. Fanfik, który jest "Reżyserską" wizją Historii mojego najnowszego OC. Mówie "Reżyserską", ponieważ ta historia pisana jest tak naprawde na PBFa... I napewno zostanie mocno zmieniona. Jednak jej oryginalną formę pozostawie wam :) Fanfik jest pisany w stylu DZIENNIKA ŻEGLARZA/DZIENNIKA OKRĘTPWEGO, którego wpisy wahają się od trzech(??) do nawet kilku stron każdy. Dlatego nie zamierzam się rozdrabniać i będe wam serwował co jakiś czas pewną dawkę wpisów(zależy od chęci na pisanie, bo plan fabularny jest w znacznej mierze ustalony), ale nie przedłużając...

 

 

431d3f8708.jpg

 

 

Opis: "Będzie to Historia pewnej klaczy, która pragnęła zaistnieć w świecie, być sławną i podziwianą. Nie, niekoniecznie dobrą, czy też złą. Która mimo swego fachu miała pewne zasady moralne. Która postanowiła przebić sławę swego ojca i dokonać tego czego jemu nie było dane, a która zapłaciła wysoką cenę za swój upór, dążenie do celu, pychę i własną chciwość. I która zmuszona będzie do wielu wyrzeczeńń, by wreszcie zaznać spokój."

 

[Pirate] - Zdecydowałem się użyć tego tagu, ponieważ opowieść jest utrzymywana w TYPOWYM stylu pirackim. Z czasów czarnobrodego np. Nasi bohaterowie pływają po morzach, łupią okręty, tudzież plądrują miasta, podbijają morza, a właściwie starają się to robić.

 

Rozdziały:

Pamiętnik Córki Pirata - Prolog

Pamiętnik córki Pirata Wpisy 1 - 19

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...