Skocz do zawartości

Prace siostrzyczki


Recommended Posts

Cóż, chociaż ja nie mam talentu do rysowania, a siostra ma DA, postanowiłam dać tu jej prace. Wiem, macie w mózgach pytania dlaczego ona nie zrobi sobie tutaj konta i sama tu da jej prace? O tuż, chociaż pytałam się Arjen czy siostra może się zarejestrować, niestety dostałam tylko odpowiedź " Dzięki za info, przekażę gdzie trzeba" i tyle. Więc dokładnie nie wiem czy może czy nie. Nawet siostra zezwoliła na pokaz obrazków z kucami i z wiele więcej, więc nie będę miała przechlapane. To ja dam jej prace, i oceńcie sami, co ona ma poprawić a na czym jeszcze musi popracować. A więc, zapraszam do oceny!:

susan_by_galaxysoda-d7i2c9g.jpg 

Pierw dam jej pierwszy rysunek, a później dodam kolejny. To prawdopodobnie OC Mai, lecz do końca nie wiem, bo dużo rysunków rysuje dla kogoś z DA. W każdym razie kucyk nazywa się Susan. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny styl. Za krótka i za mała kłoda w stosunku do reszty. Niechlujne kolorowanie.

Uroczy pyszczek, ale z tej perspektywy powinno być widać też drugie oko. Za grube nogi. Przednie osadzone są za bardzo z przodu.

 

Ogółem - całkiem niezłe, wrażenie robi sympatyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny styl. Za krótka i za mała kłoda w stosunku do reszty. Niechlujne kolorowanie.

Uroczy pyszczek, ale z tej perspektywy powinno być widać też drugie oko. Za grube nogi. Przednie osadzone są za bardzo z przodu.

 

Ogółem - całkiem niezłe, wrażenie robi sympatyczne.

Ok, przekaże to Mai :3 Chociaż specjalnie zrobiła tak, że nie widać drugiego oka.

Edytowano przez Chika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rysunku wypowiem się kiedy indziej, teraz zaś chciałabym spytać, na czym właściwie polega problem z rejestracją siostry. Żeby się zarejestrować nie trzeba nikogo pytać, wystarczy... No, zarejestrować się.

Także ten, nie rozumiem, na czym polega problem.

Ok, kiedy siostra się zarejestruje, to wtedy ona przejmie temat i będzie dodawać jej rysunki :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żeby się zarejestrować nie trzeba nikogo pytać, wystarczy... No, zarejestrować się.
To może ja wyjaśnię w czym problem. Jeśli siostra będzie korzystać z tego samego komputera będzie mieć ten sam adres ip. Więc jeśli siostra się zarejestruje użytkowniczka Chika może być oskarżona o posiadanie multikonta i straci jednocześnie konto swoje oraz siostry.

Dlatego bardzo dobrze zrobiła że poinformowała o tym administrację, ale jak widać powinna się przypomnieć :P

 

A sam rysunek bardzo sympatyczny :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejny rysunek. Sory za to, że długo mnie nie było, ale napadł mnie wirus i ciągle chciało mi się rzygać i robić kupę jednocześnie. Ale teraz jest spoko i mogę dodawać kolejne rysunki. Tym razem pokażę wam rysunek dla mojego kolegi, Tynczy, który też lubi kucałki i jest bronym, tylko nie chce się zapisać na forum, chociaż błagałam. Pozdro dla Dariusza przy okazji ;) A teraz jego OC i pieseł.

customs_for_tyncza_by_galaxysoda-d7mc0qq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze- za długie nogi, za małe ciałko, za duża głowa. Dbaj o proporcjonalność. Grzywę bardzo ładnie rysujesz, zgodzę się z Niebieskim Krukiem- kolorujesz niedokładnie. Aha, i najlepiej rysuje się na czystej kartce A4, chociaż kratka nie jest zła. ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze- za długie nogi, za małe ciałko, za duża głowa. Dbaj o proporcjonalność. Grzywę bardzo ładnie rysujesz, zgodzę się z Niebieskim Krukiem- kolorujesz niedokładnie. Aha, i najlepiej rysuje się na czystej kartce A4, chociaż kratka nie jest zła. ;)

To jest jej styl, i ona specjalnie rysuje tak, ale powiem jej to :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej zmianie wyglądu profilu jestem. No no, krytyki lecą :3 I przyznaje rację Chice, to prawda, że to mój styl i specjalnie tak robię. Ale to jest wasza ocena. Przy okazji dodaje nowy rysunek. Proszę :3 Pozdrowienia dla Amber, mojej przyjaciółki dla której tej rysunek narysowałam :)

at_with_ddye_by_galaxysoda-d7nmqxp.jpg

Zła jakość :( Na obrazku pisze "#I'mTooFabToCare". Pewnie coś sfajlowałam, ale mam nadzieję, że się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, rozumiem- każdy ma swój styl c: Teraz jest o wiele lepiej, me gusta! Co do hashtagu, tłumaczenie jest następujące-  Jestem zbyt wspaniała, by dbać. Nie wiem, czy miałaś to na myśli, ale jeśli coś innego- pomogę :)

Miała, ale nie musiałaś przetłumaczyć ;3 Moim zdaniem ten rysunek też wyszedł, ale masz rację Galaxy, za zła jakość :3 Hue, Majonez lubi angielski ( Nazwałam Maję Majonez, bo to jest przezwisko które dla niej wymyśliłam )

Edytowano przez Stworek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panno Stworek, proszę zamknąć dziób. Jako że kolejny rysunek z kucykiem jest straszny, nie zamierzam go dodawać, więc dodam moją OC, Spirit Essence. Mam nadzieję że po ostatniej pracy widać progress, dziękuje ślicznie SzopWmeloniku za rady :3 Wiem że muszę trochę popracować nad cieniowaniem, ale wiem, że jak na początek spoko.

spirit_essence_by_galaxysoda-d7ondsa.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...