Skocz do zawartości

Hej ~


Ingrid

Recommended Posts

Um... witam wszystkich. Jestem Monika. Jestem kobietą (tak dla pewności zapewniam...). 

Przybyłam w Wasze skromne progi w poszukiwaniu rozrywki i mocy przyjaźni. Na początku zwykle jestem cicha i spokojna, ale jak się zaklimatyzuję, to mogę dać się Wam we znaki (mam nadzieje, że nie w negatywnym sensie ^^ ). 
Moje zainteresowania (pomijając kucyki, of course) to gra w gry fabularne, czytanie książek fantasy, kultura żydowska, rysowanie, nauka (tak, dobrze przeczytaliście. NAUKA) i świnki morskie. Przede wszystkim świnki morskie.

Jeśli zaś o samo MLP chodzi, to uwielbiam wszystkie postacie z "głównej szóstki", lecz jeśli ktoś kazałby mi wybierać, mój głos padłby zdecydowanie na Fluttershy. 

A, i uwielbiam Discorda. 
Btw. Nie hejtujcie mnie, ale nie zobaczyłam jeszcze całego czwartego sezonu ;_;

 

tumblr_kz6rk2ftUg1qaw7jm.png

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Um... witam wszystkich. Jestem Monika. Jestem kobietą (tak dla pewności zapewniam...).

Cześć, jestem Jasio i też mam 12 lat :rainderp:

 

Przybyłam w Wasze skromne progi w poszukiwaniu rozrywki i mocy przyjaźni. Na początku zwykle jestem cicha i spokojna, ale jak się zaklimatyzuję, to mogę dać się Wam we znaki (mam nadzieje, że nie w negatywnym sensie ^^ ).

 

Też lubię Fluttershy, ale z tym w dawaniem się we znaki - uważaj - Oko Inkwizycji patrzy :)

 

Btw. Nie hejtujcie mnie, ale nie zobaczyłam jeszcze całego czwartego sezonu ;_;

Tak cię zhejtuję, że jako miłośnik muzyki trance, oraz Opiekun Kącika Muzycznego, aż Ci utwór podaruję. Proszę  :squee: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Little Light

1. Piętnastka mi niedawno stuknęła. Ale nadal gimbus. 

2. Pomogły mi w tym Internety. I kolega, z którym obejrzałam pierwszy odcinek. Pamiętam te ferie jak dziś *delikatne wzruszenie*
3. Głównie zwierzęta i postacie w stylu mangowym (choć zapalonym mangowcem nie jestem, muszę przyznać, że ten styl rysowania jest świetny)

4. "Złodziejka Książek", "Pieśń Lodu i Ognia", "Pies Baskerville'ów", "I nie było już nikogo"

5. "Ib" (ogólnie uwielbiam japońskie gry robione w RPG Makerze, ale ta to po prostu cudo), "The Path", "Wiedźmin", "American McGee's Alice"
A co do systemów RPGowych, bo też się zalicza, to "Honor i Krew", "Zew Cthulhu", "The Shadow of Yesterday" i "7th Sea"

6. Uwielbiam ją  :kuph:  Zacznijmy od tego, że MLP jest serialem, w którym lubię podejrzanie dużo postaci. A Celestia znajduje się dość wysoko na mojej liście.
 

Triste Cordis

Witaj Jasiu, może chciałbyś się spotkać? (musiałam to napisać. Musiałam. Pedobear patrzy)
Ojej, dziękuję  :fshug: Niezły utwór, przyznam. 

 

Nogalik, StarostaXD

Witam i dziękuję ^^
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. "Ib" (ogólnie uwielbiam japońskie gry robione w RPG Makerze, ale ta to po prostu cudo), "The Path", "Wiedźmin", "American McGee's Alice"

Dlaczego nie masz 10 lat więcej lub ja 10 mniej :octcry: Jeśli lubisz gry z RPG Makera to go sobie kup. BARDZO droga inwestycja, ale gdy nabierzesz wprawy... Sama rozumiesz. (trzeba nad tym posiedzieć, ale najdroższa edycja pozwala sprzedawać swoje gry! Jeśli twoja produkcja przejdzie przez Steam Green Light, ocierające się o niemożliwe, ale nadal wykonalne) Z "japońskich" gier polecam Ci darmową Katawa Shoujo (link w sygnaturze visual novel), a jeśli masz konsolę - Eternal Sonata. 

 

Triste Cordis

Witaj Jasiu, może chciałbyś się spotkać? (musiałam to napisać. Musiałam. Pedobear patrzy)

Ojej, dziękuję  :fshug: Niezły utwór, przyznam.

Jakby co, to mam tego jakiś bazilion... A co do spotkania, prześlij tylko zdjęcie, adres, nr telefonu, karty rodziców (+dane)... A tak na serio:

 

Jeszcze raz witam i miłego pobytu życzę.

Triste

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że kiedyś nad tym myślałam? Ale jak na razie musze żyć z pieniędzy, które dostanę na urodziny/święta/ze stypendium, więc ze zbieraniem będzie ciężko, chociaż trochę już mam odłożone. Pomyślę o tym, gdy lapnę się chociażby jakiejś dorywczej pracy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryś Raindrops

1. Lubię rysie. Ale wolę oceloty  :yay:

2. "Troszkę" xD Ale tak, lubię je. Dobra, lubię chyba wszystkie zwierzęta i robactwo. No, może z wyjątkiem karaluchów. I takich grubiutkich larw.

3. Horrory ~

3. Za trudne pytania zadajesz. Hmm... Luna

4. Psy, zdecydowanie.

5. Klauny mnie denerwują, a za cyrkami nie przepadam, szczerze. No chyba, że za pokazami iluzjonistów, hyhy.

6. Mam dwie świnki morskie, Tweek i Igni oraz psa - Rut.
(Oszukałaś mnie, wstawiając w pytaniach dwie trójki, wiesz ? To mnie zmyliło.)
Dziękuję :hug3: 
Btw. Masz u mnie plusa za Yuno... wszędzie :giggle:  

Edytowano przez Ingrid
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

 

Jaki jest najstraszniejszy horror, jaki widziałaś?

Oglądasz wszystkie horrory, jakie wpadną Ci w ręce (w oko?), czy jest jakiś, który przeraża Cię i bez tego?

Jaka jest Twoja ulubiona herbata?

Polecam herbatę "o smaku" kandyzowanych migdałów.

Co sądzisz o uskrzydlonej Twilight Sparkle?

Jak spodziewasz się zakończenia czwartego sezonu (znasz już "genialne" i zaskakujące zaskoczenie trzeciego, mam również nadzieję, że spoilery są CI obce)?

 

Pozdrawiam! :awesomeface:

 

:jedrula:

Edytowano przez Anekito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anekito

Trudno mi podjąć decyzję, ale raczej jest to JAPOŃSKI ''Ring''. Stary, ale nadal napawa mnie strachem, gdy go oglądam.

Nie oglądam każdego, kieruję się opinią znajomych, recenzjami i opisem fabuły.

Czarna ze szkocką whisky :rainderp: (dla pewności - sprzedają taką w sklepie, a alkoholu tam ze świecą szukać). Zwykła zielona też niczego sobie. I czarna, oczywiście z mlekiem.

Szczerze? Wolałam ją jako jednorożca. Była taka...normalna. I to było dobre.

Jak na razie nie zobaczyłam dostatecznie dużo odcinków, żeby móc cokolwiek stwierdzić. A spoilerów unikam jak ognia. Zniszczyły mi zabawę z ''Grą o Tron''.

Dziękuję :hug:

FlutterRoseDub

Czy lubię? Kocham. I miło mi poznać branią duszę :yay:

Mam dwie samiczki, właśnie biegają po klatce, nie pozwalając mi spać. Słodkie wredoty.

Mam piętnaście lat.

''Jak wytresować smoka'', ''Merida Waleczna'', ''Ookami Kodomo no Ame to Yuki''

Lubię też animowane seriale à la ''South Park''

Mały Hehesz

Witaj, Heheszu. Uwielbiam Twój nick.

I dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie :hug2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...