Skocz do zawartości

Rysunki BleuleCorbeau


Anathiela

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mój ostatni rysunek: 

 

request_by_bleulecorbeau-d8dq8u4.jpg

 

Choć raz naprawdę jestem z siebie zadowolona.


podoba mi się twój styl rysowania i (jak byś mogła) to bym poprosiła o rysunek tej pani ;) :

loud_candy_by_celly_celly-d87fcn8.jpg

znaczek różowe słuchawki z czerwonym cukierkiem w żółte paski :)

Narysuje twoją OC, ale to potrwa, fajnie, że jest biała. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Wspaniałe prace! ^^

Wyrabiasz sobie bardzo ciekawy styl :3 I fajne robisz pozycje tych postaci ^^ Fajnie jak w jakiejś ciekawej pozie stoją tak jak w ostatnim rysunku :) Czekam na więcej! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Cynamonka, od czasu do czasu robię przerwy i kucyki od nowa tworzę, ostatnio naszło mnie zrobić drużynę księżniczki Luny.

 

A tutaj Topaz w swojej zbroi.:

 

topaz_snow2_by_bleulecorbeau-d8ow93b.jpg

 

Dodaje Fan art Fluttershy na zamówienie dla koleżanki:

 

fluttershy_by_bleulecorbeau-d8owjdg.jpg

Edytowano przez Anathiela
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Pozwól, że skomentuję tylko twoje dzieło z 25 maja, gdyż po prostu nienawidzę wyglądu takich "ludzi" z Equestria Girls i jakkolwiek dobry nie byłby rysunek takiej istoty, to i tak nie będę w stanie tego odpowiednio ocenić.

 

Dobrze, ale ten post nie ma być o tym, jak bardzo nie cierpię jakiegoś rodzaju sztuki, tylko o tym, jak oceniam twój rysunek. Moim zdaniem wyszedł on całkiem dobrze  - klacz stoi w dość oryginalnej pozie, ma wszystkie części ciała i proporcje, które zdają się być dobrze wyważone. Posiada również dość ciekawy znaczek, który - moim zdaniem - przedstawia obrączkę ślubną. Może jest jubilerką?

Zastanawiam się tylko nad ułożeniem ogona, którego koniec znajduje się za jedną z tylnych nóg ( zazwyczaj powinien być umieszczony tak, że gdyby przekręcić go w drugą stronę znajdowałby się między nimi ) i brakiem tła - jeśli rzeczy te zostały  zrobione specjalnie, to dodają to rysunkowi oryginalności i możliwości interpretacji, ale jeśli są one wynikiem lenistwa, to cóż... trzeba je nazwać wadą.

Dziękuję za komentarz, co do ludzi to nie wzoruje się na Equestria Girls, fakt moja postać jest podobna do Luny, ale to moje wymyślone OC i jest pegazem w wersji pony. :D

 

Ogon jest dobrze ułożony po prostu nim machnęła w jedną stronę, xD  Na tle się nie skupiam ważna jest postać którą rysuje co rusz zmieniam swój styl co do kucyków, po za tym mam skromne wyposażenie do rysowania i muszę oszczędzać kredki i tutaj wolę je użyć do postaci niż do samego rozległego tła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobre rysunki!!! Aż samemu chciałoby się chwycić za ołówek i coś narysować, ale zazwyczaj wystarczy jedna próba, żeby sobie przypomnieć czemu nie rysuję...

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Ja od dziecka lubię rysować i zawsze sprawia mi to przyjemność, mogę przelać na papier moje fantazje. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...