Skocz do zawartości

Zapisy do Parabellum Edge


Parabellum Edge

Recommended Posts

Temat mówi sam za siebie. Na obecną chwilę dostępne są takie sesje:

 

Czarna droga - sesja w uniwersum S.T.A.L.K.E.R. Klimatem wzorowana na modyfikacji MISERY dla Call of Pripyat.

Imię/Ksywa:


Wiek:
Preferowana broń: (Do wyboru: Daleki, średni, krótki dystans. Czynnik ten wpływa na wasz początkowy sprzęt oraz umiejętności walki - Patrzcie mechanika walki.)
Miejsce startu: (Do wyboru: Bagno, Kordon, Wysypisko)
Powód przybycia do Zony: (krótka historia)
Frakcja: (Do wyboru: Stalker, Bandyta, Najemnik, Wolność, Powinność, Łowca. Pamiętajcie o stosunkach między frakcjami)
Zestaw bonusowy: (od 1 do 3)
 
Zestaw Bonusowy można sobie wybrać tylko jeden – Jest to małe udogodnienie na początek. Ja wiem co to jest, lecz wy nie wiecie.

Wolne miejsca: 0

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem. Jako że moja wiedza oparta jest tylko o Cień Czarnobyla, może być khm...zabawnie.

Imię/Ksywa: Aleksander "Trawa" Miedwierow
Wiek: 39
Preferowana broń: Krótki Dystans
Miejsce startu: Wysypisko
Powód przybycia do Zony: Trawa to bananowiec - najemnik który nie patrzy komu służy. Pracował na różnych frontach, z różnymi ludźmi i w różnych miejscach. Jego specjalizacją był kamuflaż, infiltracja. Do Zony ściągnęła go chęć sprawdzenia na co go stać. Chciał ponownie poczuć(choćby ostatni raz) adrenalinę pola bitwy.
Frakcja: Stalker
Zestaw bonusowy: 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię/Ksywa: Wania Limonka

Wiek: 21

Preferowana broń: Średniodystansowa

Miejsce startu: Kordon

Powód przybycia do Zony: Wania przybył do Zony po tym, jak jego kolega chwalił się zarobionymi rublami po powrocie do Wielkiej Krainy. Nie widząc żadnego innego sposobu na zarobienie, wydał ostatnie pieniądze na broń i łapówkę dla wojskowych pilnujących Zonę.

Frakcja: Stalker

Zestaw bonusowy: 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...