Skocz do zawartości

Książę: Tajemnica Kryształowego Miecza [NZ][Romans][Slice of Life][Crossover][Violence][Human]


Gość poret50

Recommended Posts

Ad up.

Sam przyznam, też mam swoje za uszami, nie raz zachowałem się tak czy owak (ci co wiedzą to wiedzą), jednak powróciłem, przemyślałem sporo spraw, doszedłem do wniosków i staram się je wprowadzać w życie. To, że zachowywałem się czasami jak szczeniak - trudno, każdy ma takie napady. I przepraszam za nie, w tym i ciebie Ylthin.

Ale co do Poreta, to niestety mamy typowy "Syndrom Wąskiego Grona". Dla niego nieważne jest to, co się mówi naprawdę, tylko to, jak miło pochwala mała grupka fanatyków, klepiąca się po tyłkach w samozachwycie. A między mną, a Poretem jest jeszcze pewna bardzo dla mnie tkliwa sprawa, o której on doskonale wie. I właściwie przyznam - przeczytam te wypociny teraz tylko dlatego, by sprawdzić, czy znów nie ma plagiatu, którego już się raz dopuścił czy też nie szarga czegoś.

Co do Triraka, zmieniłbym to na Triniwimiktipisi. Bardziej oddaje prawdziwość (o ile można to tak nazwać) całości.

Ale naprawdę, skończmy już to offtopowanie, bo jak Dolar to zobaczy, to w ruch pójdzie Łopata.

Edytowano przez M.a.b
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...