Skocz do zawartości

Jojo


Kamikun

Recommended Posts

Hello everypony! Jestem już na forum od pewnego czasu, ale dopiero teraz wpadłem na pomysł aby się przywitać. Tak więc "cześć". 

Wypadałoby powiedzieć kilka słów o sobie, tak więc: Mam na imię Kamil i lat jedenaście... no dobra 21... Studiuję matmę na UWrze i staram się jakoś przeć do przodu. Sporo czytam, głównie fantastyki, piszę spotykam się ze znajomymi i staram się zarobić parę groszy... W moich zainteresowaniach mieszczą się książki, chyba mam coś z bibliofila (to nie jest żadne zboczenie seksualne) Filmy animowane i bajki. Prym wiedzie serial My little Pony (zaskakujące i odkrywcze zarazem). Z literatury najbardziej fantastyka, thriller i horror, coś podróżniczego również się trafi. Jeśli zaś zapytacie o film to powiem, że praktycznie wszystko oprócz fantastyki. Bardzo mało dobrych filmów fantasy. Wspominałem już, że uwielbiam klimaty Post-Apo? Bo jeśli nie, to wiedzcie iż je uwielbiam.
Inne zainteresowania? Rzucanie frisbim (czy jak to się piszę) z bratem i zabawa ze zwierzakami... lubię je, ale jestem przeciwny fanatycznym obrońcą praw zwierząt. Muzyka. Kiedyś praktycznie tylko i wyłącznie Nightcore słuchałem, jednak się przejadły... Teraz głownie to Rock i Metal... choć czasami wracam do Nightcora... (trance również) 

Więc jeszcze raz witajcie. ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest to pytanie łączone z tym czy lubię Cadance? 
Hmm... Krysia wraz z Cadence wyśpiewały moją ulubioną piosenkę z serialu... (do wczoraj, wtedy właśnie zobaczyłem rapującą Pinki Pie) więc tak, chyba tak. Szkoda tylko, ze nie pojawiła się już więcej w serialu... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin:  i :cydr: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:

 - Lubisz Pinkie Pie? :pinkie4:

- Księżniczka Luna czy Celestia

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubię Pinkie? A mam wyjście? Jej się nie da nie lubić.
Jestem poza konfliktem, choć skłaniam się w stronę Republiki Lunarnej ze względu na sympatię jaką darzę tą księżniczkę. (Po przeczytaniu Past Sins, za jej "pomoc" w trzymaniu linii swojej starszej siostry nie mam wyboru.)
Obejrzawszy zdradę Discorda w ostatnich odcinkach byłem w głębokim szoku... to było coś niespodziewanego... Do końca wierzyłem, że ma on jakiś plan... Nawet jeśli mnie zawiódł to wybaczyłem mu. Tak jak zresztą zrobiła to księżniczka Sparkle. Z Protagonistami miałbym już większe problemy...
Hmm... Jeśli o mnie chodzi to dwa razy ff. Piszę sam oraz czytam fanfiki, więc tutaj jestem zdecydowany... 

Zajrzę, zajrzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salve. Zawsze miło zobaczyć napływ świeżych dusz nowych osób, a jeszcze milej, gdy zostają na dłużej, udzielają się, oraz coś osiągają. A teraz pytania:

- Jak u Ciebie stoi muzyka klasyczna?

- Kilka tytułów ulubionych książek?

- Lubisz uniwersum Warhammera? (Fantasy Battle, albo 40K)

- Co robisz na forum o tej godzinie, co?

- Piszesz FF'a? Nie przydałby Ci się może korektor, coby Cię przypadkiem nie zjedzono za dywizy zamiast półpauz, czy też źle postawione przecinki? Polecam się. Zajmę się wszystkim, nie licząc połączenia gore i clop pokroju Sweet Apple Massacre.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jakieś ulubione gry komputerowe?

Hm... Gothic pierwsza część... Dodatek Poziomki w późniejszych czasach uczynił tą grę naprawdę (słowo wzmacniacz) trudną i iście przyjemną... nigdy jeszcze moja postać nie została zabita po 6 minutach gry (w tym ponad 5 minut dialogów)

Morrowind: The Elder Scroll (Teraz doszedł Skyrim, ale nie bawiłem się grając w niego tak dobrze jak podczas zagrywania się w trzecią część. Ta część ma dla mnie klimat i... jest po prostu epicka ^^) Znam całą wyspę Morrowind lepiej niż swoją okolicę. :P

Fallout 1/2 (trójka w 3D nie przypadła mi jakoś tak dobrze jak pierwsze części) Za klimat i za moje pierwsze zetknięcie się z tematyką Post-Apo. + możliwość grania Ćpunem i Alkoholikiem w jednym :) (miła odmiana, nigdzie wcześniej nie mogłem grać taką postacią. (a używanie narkotyków z plecaka nigdy nie pozwalało mi się dorobić kokosów, więc gra była trudna i dłużej cieszyła.)) 

-Jaka według ciebie jest najbardziej ciekawa apokalipsa?(według mnie zombie)

Apokalipsa Zombie... Ciekawa... bardzo lubię te klimaty. Jednak w świecie kucykowym mam problemy aby taką sobie wyobrazić. Wybuchy megaczarów/bomb atomowych wyglądają dość nudno... przez najbliższe 200 lat po ich zdetonowaniu... ale później może być już ciekawie. :)

-Czytałeś Metro2033? (postapokaliptyczny klimat pierwszej klasy)

Czytałem. Nie spodobało mi się. Jakoś nie zostałem wciągnięty w ten klimat.

 

- Jak u Ciebie stoi muzyka klasyczna?

Lubię posłuchać, nie słucham często, ale niktóre listy z energetyczną muzyką klasyczną na YT są naprawdę dobre.

- Kilka tytułów ulubionych książek?

Hmm... Tutaj mam problem... Ale powiem tak: Niemal wszystko co wyszło spod pióra Terrego Prattheta (saga dysku), Opowieść o Artemisie Woflu Eoina Couwlera, Opowieść o Wiedźminie Sapkowskiego... Ale tylko to... trylogi husyckjiej nie dałem rady przeczytać... innych książek w łapkach nie miłem. Oraz kilka innych pozycji. Te jednak są najbliższe memu sercu.

- Lubisz uniwersum Warhammera? (Fantasy Battle, albo 40K)

Nie, nie lubię.

- Co robisz na forum o tej godzinie, co?

Wstałem... zjadłem śniadanie... pokręciłem się po domu... włączyłęm komputer... zajrzałem na FB i teraz przywędrowałem tutaj.

- Piszesz FF'a? Nie przydałby Ci się może korektor, coby Cię przypadkiem nie zjedzono za dywizy zamiast półpauz, czy też źle postawione przecinki? Polecam się. Zajmę się wszystkim, nie licząc połączenia gore i clop pokroju Sweet Apple Massacre.

Tak. Jest nawet tutaj. http://mlppolska.pl/watek/10852-fallout-equestria-geck-crossover-adventure-violence-offensive-language-drugs-nz/

 Chwilowo został wycofany z możliwości czytania przez innych użytkowników, gdyż znalazłem korektę (3 osoby aż) i jest wnikliwie sprawdzany. Mym zdaniem 3 korektorów to już dostatecznie duża liczba... Dzięki wielkie za chęci, ale podziękuję Ci za Twą propozycję.

Jakich zespołów lub wokalistów słuchasz?

Lordi, Marlin Manson, Skillet, Linsdey Starling, Katy Pery i wielu innych... (oraz nightcore, disco polo i cokolwiek co mi sie spodoba)

Kto jest Twoim ulubionym bohaterem x Mane 6 ?

Nie mam njmniejszego pojęcia... AJ lubię za jego piosenkę "Stop the Bats" Pinkie... za to, że jest Pinkie Pie i Twi... chyba moja najulubieńsza... Ciężki wybór...

Lubisz Spikea?

Tak. To moja ulubiona skrzynka pocztowa EVER. Chciałbym aby Spike w końcu lekko podrósł, zaczął latać i lśnił swoją zajedwabistością. :P

Masz jakieś ulubione filmy?

Pulp Fictiopn. ^^

PS: Niech żyje opcja cytuj. ^^

Edytowano przez Kamikun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( O boże, kolejna ofiara )

- Ofiara mówisz? - rozgląda się dookoła, szukając potencjalnego zagrożenia. 

Witaj na forum i baw się dobrze!

Postaram się, ale nic nie obiecuję.  :bemused:

A jakbyś chciał z kimś pogadać/zapytać się o coś to Hehesz do usług

Być może skorzystam z Twej szczodrej propozycji.  :applejack:

Edytowano przez Kamikun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...