Skocz do zawartości

Pony Shoutbox Short Adventures [Seria][Absurd][Slice of Life][Random][Wchodzisz na własne ryzyko]


Verard

Recommended Posts

To jest ludzie wasza wina! Wchodze na SB a tam chaos gorszy niżby Discord pstrykał!

 

Z tego wszystkiego mam wenę i chęci na spisywanie w konwencji fanfika serię śmiesznych scenek z Shoutboxa.

 

Oto pierwsza z nich

 

https://docs.google.com/document/d/1sa649R1zvFmo64gKMV3rdi-dNraMYWPISaeQCNBnmrQ/edit - O Fanfikcjach złych i nędznych

https://docs.google.com/document/d/1i9CNZtmr5_WeYfdMjEhdHGNHaKBBCk3iIHpxluFSNl8/edit - Czołg, Pancerni i najazd na Canterlot

Osoby występujące w tekście istnieją... 

Wkrótce -> Inkwizycja na stosie paliła... 

A cel tego? A bo ja wiem? Chyba dla śmiechu ;3

Edytowano przez Dolar84
  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nigdy nie bywam na SB, bo się tego nawet Discord boi. A tu widzę, że jest to źródło weny.

Sam tekst... Krótki, lekki, zabawny. Ironicznie pokazane różne sytuacje i osoby, o dziwo większość łapię, co oznacza, że jeszcze nie jestem tak zacofany, jeśli chodzi o życie forum :rainderp: Ogólnie warto na to zerknąć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja właśnie przeczytałem? :rainderp: Chyba muszę zacząć częściej was śledzić na SB, bo widzę, że ciężkie tematy są tam poruszane.

Natomiast sam tekst.

Powiem tylko, że pierwszy występ tej serii spodobał mi się. Czekam zatem na więcej. Całość została fajnie napisana, ciekaw jestem co jeszcze się pojawi :lkBLv:

 

A, jako, że obecnie pieczę nad działem sprawuję ja, chyba muszę wspomnieć o brakujących obowiązkowych tagach. Chociaż nie wiem, czy [seria] nie zastępuje tagu [NZ], to proponuję go dodać, tak żeby bóstwo naszego działu, kiedy wróci, nie urwało mi głowy za nie zwracanie uwagi na te pierdółki :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie wiem, czy [seria] nie zastępuje tagu [NZ], to proponuję go dodać

 

A ja wiem, że zastępuje i że nie ma sensu dodawać NZ przy Serii. Trust meh, znam się na tagach.

 

 

 

chyba muszę wspomnieć o brakujących obowiązkowych tagach.

 

Przecież ma obowiązkowe tagi, co się czepiasz :P

 

Bo mogę :v ~D.

Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Temat oznaczony tagiem [seria] składa się z opowiadań typu Oneshot. W takim wypadku w temacie głównym dodajemy tag [seria], a każde opowiadanie w temacie osobno tagujemy i tam musi pojawić się przy nich tag [Oneshot]. Jeżeli seria została zakończona dodajemy w nazwie tematu obok tagu [seria] tag [Z].

Czyli jak mniemam pierwszy post winien wyglądać tak: (to, co pogrubione jest istotne)

 

To jest ludzie wasza wina! Wchodze na SB a tam chaos gorszy niżby Discord pstrykał!

 

Z tego wszystkiego mam wenę i chęci na spisywanie w konwencji fanfika serię śmiesznych scenek z Shoutboxa.

 

Oto pierwsza z nich

 

https://docs.google....aeQCNBnmrQ/edit - O Fanfikcjach złych i nędznych [Oneshot][Reszta tagów]

 

Osoby występujące w tekście istnieją... 

A cel tego? A bo ja wiem? Chyba dla śmiechu ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było... dziwne. Czytałem parskając śmiechem, tym bardziej, że Verowi uwidziało się robić ze mnie jakąś wyrocznię (metaforycznie) chędożoną :D Samą konwencję popieram - jest ciekawa i nowatroska, do tego zamknięta w zachęcającym radośnie-randomowo-prześmiewczo-i-żartobliwie-napuszonym stylu. Czekamy na kolejne wykwity autorskiej wyobraźni podbudowanej faktem samego istnienia SB :crazytwi:.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tam heheszka, co to Verard postanowił napisać, przecinki wstawiając tu i ówdzie, niekoniecznie poprawnie :P Toć sprawdziłem, trochę poprawiłem, ale nie wiem czy przyjął te sugestie :drurrp:

 

A fabuła... o ile można to tak nazwać... Hmm, za dużo Vera, za mało Dolara, acz rażenie antykiczem i pepeszą dobre i wskazane :D No i propsy za Jen.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne, Autor nie oszczędza nikogo, jadąc czołgiem przez wypalone pustkowie forum... Mówiąc krótko uśmiałem się ponownie. Fakt - nie jest to "dzieło" aspirujące do miana poważnego i głębokiego, ale jeżeli chodzi o potencjało randomowo-komediowy to spełnia oczekiwania czytelnika. Szczególnie, że Verard punktuje każdego po kolei i nie oszczędza nikogo. Jednocześnie robi to w tak nieinwazyjny sposób, że każdemu z występujących powinno się to spodobać :D

 

PS: Wałek +5 vs Mąż. Jen dysponuje bronią masowej zagłady :D

Edytowano przez Dolar84
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego fragmentu dwa razy sprawdzałem, czy w tagach aby na pewno znajduje się [random] :rainderp: Proponuję dodać go jeszcze raz, bo tekst kładzie wszystkie inne Radomia.

 

Pokręcone toto, ale za czołk zawsze plus :D A, ja munduru Inkwizytora do tej pory nie dostałem :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna fanfikcja, zacna. Aż dziw, że mi żebra nie poszły. Wspaniały opis życia z foruma. Tylko dlaczego w pierwszej części waćpan Dolar mówi jak imć Verlax?

 

Moim ulubionym fragmentem jest mordowanie Sagitariusa. Nic tak nie mogło mnie ucieszyć, nic.

 

Aprobuję i + 60 do kiełbasy z jagodami.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz w mordencję... :lol: Fanfic z gatunku Randomus Maximus. Jestem na tak i chcę więcej, bowiem śmiechu tu w bród! Punktacja:

Za to, że jest - 200 pkt

Za czołg - 50 pkt bonusowych

Za strzelanie - 60 pkt bonusowych

Za przeepicką i prześmieszną fabułę - 50 pkt bonusowych

Razem - 360 pkt!

Jak uzbierasz 500 to będziesz mógł wymienić na nagrody :rainderp:

A tak na poważnie to chcę więcej :rd6:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie goszczę na SB, nie czytam tego wcale... a śmiałem się jak gupi do sera przez te dwa rozdziały :D

 

"– Za twe zbrodnie! ZA TWE ZBYTKI! Idź do piekła! BOŚ TY BRZYDKI! " - tekst tysiąclecia, od dzisiaj będę tak przeganiał niechcianych ludzi :D

 

Uciekam, póki resztki mózgu jeszcze mi się jakiś ostały... *Pyrpyrpyrpyrpyr…

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem owe pseudo fraszki i muszę przyznać, że pomysł bez skazy i zmazy oraz autor niczego sobie.

Historia jak na ten dział dość niezwykła, bo bez kucy zacnych, lecz nie o to tutaj chodzi, lecz by dzień humorem i satyrą się zaczynał.

 

My się śmiemy, z SB nabijamy, a tam inni na Veradzie baty kładą. Że im dogryza, że naśmiewa i za słowa łąpie. Co to będzie, co to będzie w następnym rozdziale!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Pyrpyrpyrpyr

*Wystawia głowę z włazu ładowniczego.

 

Melduję, że to jest najdokładniejszą prawdą, jaką kiedykolwiek czytałem. Aprobuję, ładuję antykiczem i pora na dalszą jazdę! 

 

Piękna robota, dawaj dalej, Verciu-Perciu!

 

*Pyrpyrpyrpyr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...