Skocz do zawartości

Requesty NiebieskiegoKruka


Anathiela

Recommended Posts

Zatem ja poproszę o jeszcze jeden  rysunek ^^

Teraz trochę coś innego  :rd8:  Szczegóły tym razem zamieszczam w linku do dokumentu, gdzie masz umieszczone materiały pomocnicze do tego, byś wiedziała dokładnie co i jak. Oczywiście zrobisz to sobie swoim stylem, po swojemu :fluttershy4:  Możesz też coś pozmieniać po swojemu. Zrobisz jak uważasz będzie najlepiej.  Rysunek bez tła, wystarczy sam OC'ek :fluttershy5: Z Góry Dziękuje :pinkiehug: :

https://docs.google.com/document/d/19lMt3jLg_AKv9fRj2k9oHIsHpSTZtj_fiGe480WBO6I/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC wygląda bardziej przystojnie niż pozostałe rysunki, prawie go nie poznałem, gdyby nie ten cutie mark. Jest po prostu świetny, no gdyby nie te nogi, ale jest świetny! Szkoda, że nie masz skanera, ale chyba ja sam bym aparatem bym lepiej tego nie zrobił. No i jeszcze ta poświata!  :yay: Daje go do galerii. Masz ode mnie huga  :rainhug:

 

Bardzo ci dziękuje.

Jak źle wyglądają nogi?  :oops:  Hehe.... nie wiem jak to się dzieje, ale każdy ma inne OC  rysuje je tak jak je sama widzę, może dlatego różnią się od siebie. :pinkieo:

 

 

Jest cudna, Hehesz dziękuje ^^

czy nikt nie potrafi zrobić turkusowej krzywy? xd

Super! Gdybym miała więcej niż jedną kredkę turkusową, jednak nie mam więc wyszła niebieska. Chociaż teraz jak myślę to mogłam zrobić mix.

 

 

Piękne! Leci do galerii, dziękuję!

A proszę, proszę. :pinkie:  :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...