Skocz do zawartości

Requesty NiebieskiegoKruka


Anathiela

Recommended Posts


Nie ma sprawy, masz fajnego OC , powinno pójść gładko. 

 

Tylko jeszcze jedna rzecz. Na tym rysunku ma szare cienie robione ołówkiem. Ona tak naprawdę jest biała z takimi lodowymi fragmentami, nie ma tam za bardzo szarości ^^ No, poza cieniami oczywiście. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze jedna rzecz. Na tym rysunku ma szare cienie robione ołówkiem. Ona tak naprawdę jest biała z takimi lodowymi fragmentami, nie ma tam za bardzo szarości ^^ No, poza cieniami oczywiście. 

Spoko loko zauważyłam.  :pinkie:

Właśnie naszkicowałam twoją OC. :pinkiesmile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie rysujesz, cieszy oko :kUzFl: .

 

Czy i ja mogę prosić o jakiś rysunek mojej OC? http://i1010.photobucket.com/albums/af225/CamilleLiddell/TempestCaelaCumulonimbus/TempestCaela_zpsb447e582.jpgTutaj jak coś jak wygląda, oczy są takie złote"glowing". Z góry serdecznie dziękuję, za podjęcie się :rarityexcited: .

Jak rozumiem twoja OC ma poskręcane włosy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :3 wciąż za rysunek płaci się 5 zł? Jak coś to chętnie zapłacę, jestem po prostu ciekaw. :)

Chciałam, ale nikt nie jest zainteresowany, a to tylko podreperowało by mój budżet na kredki i blok, bo muszę na czymś rysować i korzystać z kredek. Teraz bardziej kto ile może niech wpłaca na konto. Jeśli zainteresowane osoby się znajdą niech piszą na priv.

 

 

 

Bardzo dziękuję. Jest przepiękna <3 Zwłaszcza z tymi smukłymi nóżkami~ 

Cieszy mnie to bardzo.

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Tak tak, sugeruj się grzywą i ogonem z Pony Creatora. :fluttershy5:

Twoje OC, narysowałam ją inaczej niż Uszatki OC: 

request_oc_by_bleulecorbeau-d8uen73.jpg

 

Tak w ogóle to chciałabym zacząć rysować commissiony  oczywiście za nie wielką kwotę. Jeśli by ktoś był zainteresowany to piszcie na PW. To jest jak na razie tymczasowe wyjście póki nie znajdę pracy. Marzy mi się tablet WACOM bo wtedy moje prace by wyglądały jeszcze lepiej. 

Edytowano przez Anathiela
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje OC, narysowałam ją inaczej niż Uszatki OC: 

request_oc_by_bleulecorbeau-d8uen73.jpg

 

Tak w ogóle to chciałabym zacząć rysować commissiony  oczywiście za nie wielką kwotę. Jeśli by ktoś był zainteresowany to piszcie na PW. To jest jak na razie tymczasowe wyjście póki nie znajdę pracy. Marzy mi się tablet WACOM bo wtedy moje prace by wyglądały jeszcze lepiej. 

 

Pragnę serdecznie podziękować, za ten piękny rysunek, po prostu brak mi słów aby to jakoś bogaciej wyrazić ale wygląda po prostu... wspaniale!  :rarityexcited:  Wielką radość mi sprawiłaś. Dodaję do Królewskiej galerii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
22.11.2016 at 21:39 Ylthin Maruda napisał:

Przydają się do zrozumienia postaci i urozmaicenia/uszczegółowienia obrazka, np. przy rysowaniu scenek.

 

Prawda, tworzenie postaci nie polega na wymyśleniu tylko jak wygląda, daje mu się życie jaka ma być. W ten sposób mogę narysować twoje OC w dogodną miną do jego charakteru, pozycją ciała, lub w danej sytuacji.

 

22.11.2016 at 21:27 Dairinn napisał:

Szczerze mówiąc, nie ma określonego charakteru i upodobań. Znaczka też nie posiada. Wiem jest trochę niedopracowana. :blush:

A tak w ogóle, takie informacje są potrzebne do narysowania requesta? :rdderp:

 Tak jak wyżej napisałam charakter postaci ma znaczenie.

Oczywiście narysuje twoje OC jako bat pony, jak rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...