Skocz do zawartości

Requesty NiebieskiegoKruka


Anathiela

Recommended Posts

Jest archeologiem, więc może kopać w poszukiwaniu czegoś

Trochę poczekasz na swój request.

 

A tak po za tym to są ostatnie trzy prace, które rysuje za free. Od teraz za jedną pracę będę brała 5 zł, potrzebuję na przybory do rysowania. To nie za wiele jak na kieszeń brony ;) Dzięki wam zdobywam doświadczenie. Za nim przyjmę zlecenie po prostu na moje konto będzie musiało wpłynąć 5 zł, aaa i nie przyjmuje reklamacji. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mam OC. Nie mam obrazka, ale opiszę.

Jasno fioletowa sierść, niebiesko zielona prosta grzywa i ogon taki sam. CM-błyskawica (taka zwykła) ze skrzydłami (w jakimś jasnym kolorze). Pegaz. Oczy jasno niebieskie.

Opisać jakoś dokładniej, czy to wystarczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam OC. Nie mam obrazka, ale opiszę.

Jasno fioletowa sierść, niebiesko zielona prosta grzywa i ogon taki sam. CM-błyskawica (taka zwykła) ze skrzydłami (w jakimś jasnym kolorze). Pegaz. Oczy jasno niebieskie.

Opisać jakoś dokładniej, czy to wystarczy?

W porządku. :) Narysuje twoje OC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Sayonara

W sumie to nie mam żadnych szczególnych preferencji do pozy, a w każdym razie nie posiadam obrazka. Wcześniej bodajże pisałem, żeby jeśli to nie problem trzymał za pomocą magii łopatę, ale nie jest to konieczne, a jak by to miało wyglądać to w sumie jest mi to w sumie obojętne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam OC. Nie mam obrazka, ale opiszę.

Jasno fioletowa sierść, niebiesko zielona prosta grzywa i ogon taki sam. CM-błyskawica (taka zwykła) ze skrzydłami (w jakimś jasnym kolorze). Pegaz. Oczy jasno niebieskie.

Opisać jakoś dokładniej, czy to wystarczy?

Twoje OC już gotowe. 

request_by_bleulecorbeau-d8dq8u4.jpg

 

 

W sumie to nie mam żadnych szczególnych preferencji do pozy, a w każdym razie nie posiadam obrazka. Wcześniej bodajże pisałem, żeby jeśli to nie problem trzymał za pomocą magii łopatę, ale nie jest to konieczne, a jak by to miało wyglądać to w sumie jest mi to w sumie obojętne.

Muszę pomyśleć, ostatnio to wszystko idzie mi ślimaczym tempem. Zanim coś narysuje odpowiedniego to minie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Stuk, stuk, stuk...

 

Księżniczka Luna przechadzała się powoli po swojej sali podarków, prezentów i innych pierdół. Dawno nie odświeżała swojej kolekcji. Chcemy więcej. Do jakiego źródła sięgnąć...? Zamknęła oczy. Chwila skupienia i już Luna frunęła w podświadomościach swoich poddanych. Sama nie była pewna czego szukała. Ot, połączenia kreatywności i umiejętności i innych aspektów jaźni. Po chwili wyczuła coś interesującego... w mgnieniu oka znalazła odpowiednią osobę. Klarowny obraz szybko pojawił się w jej snach.

 

Witaj, moja droga! Jako Współwładczyni Equestrii Księżniczka Luna zsyłamy na Ciebie błogosławieństwo kreatywności. A teraz moja kochana... Twórz!

Po czym zniknęła.

 

Jako najbliższa Księżniczce osoba, przekazuje o co chodziło granatowemu alikornowi:

 

Czy mogłabyś być tak miła i namalować Księżniczkę Lunę? Technika, pomysł, poza - o wszystkim tym możesz zadecydować sama!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Sayonara

Prosiłbym o narysowanie mojego OC

tu jest pokazany jego wygląd i kilka informacji

Jeśli to nie problem może np. kopać łopatą w ziemii

Still waiting...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...