Skocz do zawartości

Jak zostać księciem [Oneshot][Human][Random][Romans][Parabola]


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 5 years later...

Odkopuję po raz kolejny, bo też uważam, że warto. 

To prosta, krótka, randomowa komedia. Żarty nie są wysokich lotów, a do tego opisy istnieją najwyżej szczątkowe i tylko do tego by bawić. Ale przecież tego tu nie trzeba. Mamy trochę poryty, ale cudowny humor, żarty wynikają jeden z drugiego, a do tego, dzięki pędzącej akcji wszystko jest jeszcze bardziej szalone. Polecam, to naprawde modelowy kawał randomu i do tego świetny HiE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam!

 

Mamy tu do czynienia z randomem i komedią, która spełnia w pełni powierzone jej zadanie.

 

Technicznie nie ma jedynie dolnego cudzysłowu, także jest nawet dobrze. Styl oddaje absurd sytuacji.

 

Fabuła jest typowa celowo. Ot, człowiek trafia do Equestrii i ma uratować świat. Nie ma większej sztampy. Ale sposób w jaki to się dzieje jest absolutnie przecudowny.

 

Klimat wszystkiego to komedia przypadku i nieporozumień. Nawet daje to radę. No i oczywiście lekki, ale jednak, teatr absurdu.

 

Postacie… cóż, no mają mało czasu. Ale widocznie miało tak wszystko być.

 

Mimo, że nie śmiałem się mocno, zaledwie 2 razy mocno się roześmiałem, to resztę czasu czytałem całość z lekkim uśmiechem, a to zawsze coś. Polecam, zwłaszcza, że tekst nie jest długi. Nie przejmujcie się ani logiką, ani rozbudowaniem tekstu. Tu wszystko widocznie miało tak być.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...