Skocz do zawartości

Książkowe wydanie Past Sins


Sun

inne fanfiki  

109 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie inne fanfiki chcielibyście zobaczyć na pólce

    • Eque Trip
      8
    • Antropologia
      21
    • Silent Ponyville
      30
    • Relikt (o ile autor wpierw skończy)
      0
    • Inne piszcie w komentarzach
      4


Recommended Posts

Czekaliście na to, co? A więc zaczęło się. Realizacja tego przedsięwzięcia ruszyła pełną parą, zatem zapraszamy.

 

 

Uwaga, nowe ogłoszenie parafialne

 

Drukarnia, która podejmie się wykonania zamówienia, została już wybrana, na drodze selekcji różnych ofert. Mogę więc z radością ogłosić dokładne parametry książki, które mogą was interesować, a także ostateczną cenę:

Oprawa będzie miękka, klejona, jednostronnie kolorowa (znaczy od zewnątrz)

Ilość stron 480, papier 80g, format A5

Cena ostateczna 30 zł 

 

Na zapłatę oczekuję do 9.09 do godziny 22:00, do tego też czasu można się zgłaszać, lecz radzę nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, żeby zdążyć zapłacić. Wszyscy, którzy jednak się wstrzymają z płatnością do ostatniego momentu, obowiązkowo wysyłają potwierdzenie przelewu. 

 

Wszystkie informacje dotyczące płatności wyślę, w przeciągu 30 minut, od edycji tego posta. 

 

Do ceny należy doliczyć  + 12 za wysyłkę 1 sztuki i 1,5 zł za każdą kolejną w paczce. Wszyscy zainteresowani proszę o kontakt na adres: [email protected] w celu zapisania się na listę. W temacie maila proszę wpisać: Chcę PS Ułatwi mi to pracę.

                

 

  

Edit: Ankieta ma charakter poglądowy i nie obiecuj ę, ze zajmę się którymkolwiek z ficów. Jestem jednak ciekaw czy ktokolwiek byłby zainteresowany czymś jeszcze. Jeśli dojdzie to do skutku, to dowiecie się o tym z tego działu forum

 

 

Edit 2: Pierwsze wydanie można chyba uznać za sukces. Na pytanie czy będzie dodruk jest w tej chwili tylko jedna, słuszna odpowiedź: Nie wiem. Ale na pewno się dowiecie.

Edytowano przez Nightmare Sun
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam oczywiście książkę kupić, jako iż jest to jeden z moich ulubionych fików. A co do słowa, to chyba ankieta mówi jasno - ma być alikorn, oczywiście. Pegazorożec to herezja którą trzeba spalić, zakołkować osikowym kołkiem, i posypać solą. Ja doceniam pracę każdego tłumacza, ale naprawdę... dobra. Będzie Alicorn. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie. (Zwłaszcza, że zmiana jest dawno wprowadzona, a ankieta to tylko formalność) Jeśli zaś jesteś chętny, to zgłaszać się proszę mailowo, jeśli jeszcze tego nie dokonałeś. Inne formy mogą niestety skończyć się niezamierzonym pominięciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to Past Sins po polsku w języku polskim. I opowiadania się nie znajdą z dwóch powodów:

-Samo Past Sins ma 480 stron a to i tak sporo więc opowiadania w jednej książce się nie zmieszczą. 

-Ja nic nie wiem o polskich tłumaczeniach opowiadań pobocznych. O to sugeruję pytać Crusiera

Edytowano przez Nightmare Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alikorn chyba brzmi ładniej, a Pegazorożec trochę tak... "na siłę".  :rd2:

Pegazorożec, to twór tłumaczy, który zgodnie z życzeniami przyszłych czytelników został zutylizowany.

 

W takim razie chętnie zamówię... ale nie mam konta bankowego ;_;

Pozostaje ci pogadanie z kimś z rodziny, albo z przyjacielem, który konto ma, albo przekaz pocztowy. Sposób się znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale nie mam konta bankowego ;_;


Pozostaje ci pogadanie z kimś z rodziny, albo z przyjacielem, który konto ma, albo przekaz pocztowy. Sposób się znajdzie.

Wcale, że nie. A przelewy przez pocztę? Można prosto wypełnić blankiecik i woila... (Co prawda poniesiesz dodatkowy koszt, który nie przekroczy 2 złotych.)
Mam nadzieję, że pomogłem.  :aj5:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wcale, że nie. A przelewy przez pocztę? Można prosto wypełnić blankiecik i woila... (Co prawda poniesiesz dodatkowy koszt, który nie przekroczy 2 złotych.)

Mam nadzieję, że pomogłem.  :aj5:

 

O to mi właśnie chodziło, mając na myśli przekaz pocztowy. Być może, źle to po prostu nazwałem. 

 

Co zaś się tyczy płatności przy odbiorze, to nie jestem pewien. Na pewno jest to dużo droższa metoda wysyłki i wymaga ode mnie wyłożenia z góry za książkę. Nie mówię nie, ale muszę się nad tym zastanowić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę pare złoty więcej dać jesli będzie możliwość płatności przy odbiorze. Specjalnie dla Past Sins :)

 

Tak, tyle, że ja muszę z moich własnych pieniędzy zapłacić za ten egzemplarz z góry. Dopiero potem otrzymam zwrot tych pieniędzy od ciebie. Jako, że nie dysponuję zbyt wielkimi zasobami własnymi (kryzys). Muszę rozważyć tą decyzję wnikliwie. Wiem, że jeden egzemplarz ekstra to niewielki koszt, ale jeśli więcej osób będzie chciało, to kiepsko. Postaram się jednak do jutra rana ustosunkować z decyzją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Będę czekał na twoją decyzję. A maila wyślę

Dobra, co mi tam. Zgodzę się na wysyłkę za pobraniem, choć niezbyt mi się to podoba. Cenę podam w mailu zwrotnym, tylko przypomnij mi się, że chcesz za pobraniem. I jest to jeden jedyny wyjątek. Na więcej mnie nie stać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...