Skocz do zawartości

Książkowe wydanie Past Sins


Sun

inne fanfiki  

109 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie inne fanfiki chcielibyście zobaczyć na pólce

    • Eque Trip
      8
    • Antropologia
      21
    • Silent Ponyville
      30
    • Relikt (o ile autor wpierw skończy)
      0
    • Inne piszcie w komentarzach
      4


Recommended Posts

Owszem, nie czerpię z tego żadnych zysków. Pomijając satysfakcję i zadowolenie z faktu, rozpowszechnienia tego genialnego fica, jak i uszczęśliwienia przyszłych posiadaczy (To chyba jeszcze nie podlega opodatkowaniu, mam nadzieję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii Fanfików... Hasbro ma prawo TEORETYCZNIE... zdjąć z sieci każdy fanfik, wystarczy tu poczytać :(

 

http://forumprawne.org/prawo-autorskie/135451-fanfiction.html

 

Nie ma znaczenia czy zaraba sie czy nie... Nawet nasze OC są PODOBNO ICH WŁASNOŚCIĄ. Podobno Blindbagi, to własnie próba walki z OC... Zresztą sami tam p[oczytajcie. Nie ma zarobku, to HASBRO POZWALA NA PROMOCJE, według tego co tam pisze :)

 

To lekki absurd, bo Hasbro nie siedziało nad fikiem, czasami ponad dwa lata, jak np. Pillster nad Trzema stronami, ale Hasbro może jego( I innych też) Fika, zdjąć :(

 

http://forum.mirriel.net/viewtopic.php?f=29&t=18825

 

Można też poczytać tu, pierwsza op na ten post, chyba jasno już mówi... Co do fików i prawa... Jakby kto chciał dalej drążyć :(

Edytowano przez Night Shade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie. Co prawda nie czytałam tego fanficka..właściwie czytałam tylko jeden fanfick, bo wolę książki (czytanie w internecie mnie męczy), ale słyszałam, że jest wręcz legendarny, epicki czy coś takiego dlatego chciałabym własny egzemplarz c: 

Wysłałam już maila. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest spoko, pomyliłem twój mail z innym kaziem. Twój jest spoko.

Jeszcze mi tylko podeślij dane do wysyłki, bo mikołaj ma na mnie focha i mi ich nie poda. 

Co do ceny wysyłki za pobraniem, to podałem ci ją na prywacie i mam nadzieje, ze to nie problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...