Skocz do zawartości

Książkowe wydanie Past Sins


Sun

inne fanfiki  

109 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie inne fanfiki chcielibyście zobaczyć na pólce

    • Eque Trip
      8
    • Antropologia
      21
    • Silent Ponyville
      30
    • Relikt (o ile autor wpierw skończy)
      0
    • Inne piszcie w komentarzach
      4


Recommended Posts

Wszystko idzie dobrze, pieniądze spływają wartkim strumieniem. Na wypadek gdyby ktokolwiek nie dostał jeszcze danych do przelewu, proszę żeby się przypomniał. Jego mail mógł gdzieś zniknąć w natłoku tych wszystkich, za co ewentualnie przepraszam. 

Jako, że jest tego sporo, zacząłem już powoli wypełniać druczki na paczki. (I tak mam jeszcze za mało, ale to mój problem) dlatego informuję, że nie wszystkie wpłaty jakie trafiły na moje konto udało mi się powiązać z mailami kontaktowymi. Konkretnie dwie wpłaty. Jedna od Wioletty M. a druga od Piotra K. (przepraszam za taki zwrot, ale nie mam innego pomysłu jak podać najmniej koniecznych danych). W obu tych przypadkach nie porównywałem danych z danymi tylko skorzystałem z tych informacji, które dotarły w przelewie. Mam nadzieję, że są poprawne.

 

W pozostałych przypadkach porównałem dane z przelewu z danymi adresata otrzymanymi w mailu i w wypadku niezgodności (Niezwykle rzadko, najczęściej było tak samo) skorzystałem z danych z maila. Poza tym, nic nie uległo zmianie i jestem niezwykle zadowolony, ze aż tylu jest chętnych na ten fanfic.

 

Gdyby któaś z powyższych linijek tekstu w jakikolwiek sposób komuś przeszkadzała (prawnie, czy nie) proszę dać znać  a usunę ją najszybciej jak się da (Nie znam całego prawa dotyczącego danych osobowych więc wolę się upewnić)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cienkie żeby było warte robić. Lepiej by zebrać kilka, kilkanaście krótkich ficów i obrobić w jedne dzieła zebrane.

Poza tym, książka ma jedną przewagę nad internetem. Swoje fizyczne jestestwo. Mianowicie lepiej, wygodniej położyć się z książką na kanapie niż siedzieć przy PC czy ślepić w tablet. Z resztą książka to książka i nic nie zastąpi analogowego przewracania stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem jeszcze Silent Ponyville 1. Z tego by można zrobić książkową wersje. Bardzo dobry, klimatyczny fic. Nie takiego typu jak Cupcakes... fic ma tylko straszny klimat ale dobry. Można by zrobić książkową wersje Silent Ponyville 1, 2, 3 oraz Too Shy For a Rainbow które są ficami pomiedzy Silent Ponyville (gdzieś to było wyjaśnione w temacie o Silent Ponyville ktore ficki sa pomiedzy główną serią)

Edytowano przez Kaziu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, tego akurat nie czytałem. Mówicie, ze takie dobre? Zobaczymy (czytaj wrzucić na rosnącą listę fanfików do przeczytania) Ja bym jeszcze widział an półce 9 z tego co czytałem), chyba Eque trip, Project Horizons i Crisisa (Nad Crisisem chyba ktoś już pracuje, a Fallout wymaga zakończenia tłumaczenia i ogarnięcia wydania, ale to nie do mnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie (nawet nie pytałem, ani nie zabrałem się za cokolwiek w tym temacie). Po prostu rzuciłem luźna sugestię. Może w przyszłości, jak czas pozwoli, to się go spyta. O ile oczywiście byliby na to chętni. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zauważyłem 2 oneshooty. kwestia by nie było zbyt wiele stron, bo w wypadku Crisisa tom 1 był problem ze słabym klejem na grzbiecie, a im więcej stron, tym gorzej. Nie wiem jeszcze jak sobie poradzi ta, którą wybrałem, ale nie zgłaszali żadnych problemów z ilością stron. Zobaczymy. Choć z drugiej strony mam na półce klejone książki po 600 stron i nic im nie jest. W razie czego mała korekta marginesów, czcionki itepe i może da radę zmieścić. Ale to nie szybciej jak w styczniu, a podejrzewam, ze nawet później (czerwiec/lipiec)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Little Twinkie cała trylogia. Tylko, że verard może się nie zgodzić :(
#Edit. 1. Biura Adaptacyjne - Praca wspólna

2. Ostatnia rzecz jaką zrobi + Hybris + Dawn. W sumie 174 strony.

3. Antropologia
wyslane z szajsunga za 500zl

Edytowano przez rkzm2012
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, razy 2 (bo każdy pisze na stronach A4) i minus to co odejdzie na formacie, to może się uda.  Ale to i tak jeszcze sporo czasu zanim zacznie się to organizować. Jeszcze jednego Fanfika nie macie w rękach, a już jest dyskusja o drugim. Zobaczmy pierw na spokojnie, co z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Little Twinkie cała trylogia. Tylko, że verard może się nie zgodzić :(

 

Bingo!! Nie zgodzi sie, jestem tego Niemal Pewien(duże litery w środku zdania celowe)

 

Po drugie!! My Little Twinkie 2, oraz 3. Pisane są z perspektywy 4!!(w mlt2, 4ty, czyli Pillster dołącza dopiero w 2 akcie, czyli w silverii, ale to szczegół) Pisarzy :) z czego wersja maba jest chyba najdłuższa I SAMA JEGO WERSJA "My Little Friendship AKT I" Ma 386 Stron w podsumie. A akt 2 czyli "My Little Friendship AKT II(Tajemnica śrebrnego królestwa - czyli akcja w silverii z oczu MABA)" 400 stron!! "My Little Friendship 2 - Chaos Within AKT I(nextgen)(należący do projektu MLT3 - Next gen" 193 strony :)

 

Jak widzicie, jeden pisarz walnął stron na 1 tom!! żeby zmieścić wszystkich, potrzeba 4 książki, po 1 na akcjie z oczu 1 z bohaterów :D Powodzenia :D A PB ma i inne projekty :) Całość PRZEBIJA Ba: PW, oraz Fallouta :) [długością :) ] Wiem, bo gdy pracowałem jeszcze z Verem, świętowalismy na prywatnym forum, przebicie historii Fallouta :)

 

I NIE MÓWIĄC NAWET O TYM, ŻE MLT3 NEXT GENERATIONS, JEST NIEUKOŃCZONE!! A KONKRETNIE Z TEGO CO WIEM... NIEUKOŃCZONE SĄ OPOWIADANIA ARESA I PILLSTERA :(  MAB I VERARD, CHYBA UKOŃCZYLI SWOJE :) CHYBA :)

 

A mówimy o stronach w Gdoksie/PDF... które czytam na ekranie o aktualnej rozdziałce 1024 na 768(słaby wzrok).

Edytowano przez Night Shade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...