Skocz do zawartości

Książkowe wydanie Past Sins


Sun

inne fanfiki  

109 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie inne fanfiki chcielibyście zobaczyć na pólce

    • Eque Trip
      8
    • Antropologia
      21
    • Silent Ponyville
      30
    • Relikt (o ile autor wpierw skończy)
      0
    • Inne piszcie w komentarzach
      4


Recommended Posts

Jeśli ktokolwiek z was wznosił modły do Celestii i Luny, to oznajmiam, ze zostały wysłuchane i wszystkie, podkreślam wszystkie paczki udało mi się wysłać. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni. (Dawno się tyle nie narobiłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię nie wkurzaj mnie. 4 tydzień czekam na paczkę z Krakowa a mieszkam na pomorzu.

 

 

Dziwne. Ja miałem w życiu tylko jeden problem z pocztą polską, mianowicie listonosz nie dał mi awizo na list (listu też nie dał). Poza tym, większość wypadków to wina sprzedającego, który ściemnia i w kulki leci. ale spokojnie wszystko powinno dojść do końca tygodnia. Oby.

 

Wczoraj około godziny 23 przesyłki zostały odebrane przez sortownię w Pruszczu, zatem dziś wyruszą na całą Polskę i najpóźniej jutro już będziecie mieli co czytać.

Edytowano przez Nightmare Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła dzisiaj do mnie książka. Tylko mój egzemplarz ma strony wydrukowane na odwrót, czy wszystkie tak mają?

 

WTF? Powinienem jak widać sprawdzić wszystkie egzemplarze przed wysyłką. Przed sobą mam jeszcze 4 egzemplarze (mój, Gravisa, który chciał odebrać osobiście i dwa, które za dużo zamówiłem) żaden z nich nie ma odwróconych stron. Zdjęcie niezbyt dobrej jakości z odchyloną okładką: http://zapodaj.net/f7bc9632d4c6d.jpg.html

Jak widać litery na stronie i okładce są w tą samą stronę.

Dlatego najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację. Jeśli odeślesz mi ją, to wymienię na normalnie wydrukowaną sztukę a tą zareklamuję w drukarni. Dlatego też jeszcze raz przepraszam za tak pechową sytuację. Jak widać po raz kolejny nie udało mi zrobić czegoś tak dobrze, żeby wszyscy byli zadowoleni. Następnym razem obiecuję dopilnować by wszyscy byli usatysfakcjonowani.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się tym aż tak bardzo. Każdemu mogło się to zdarzyć. Chwała Ci za to, że w ogóle się podjąłeś wydrukowania tego fanfika. Skoro wymienisz ją na wydrukowaną normalnie, to nie ma żadnego problemu. Tak sobie myślę, że może się spotkamy osobiście, żeby wymienić książki, żeby nie płacić już więcej za ich wysyłanie? Bo z tego co rozumiem, to jesteś z Gdańska, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się tym aż tak bardzo. Każdemu mogło się to zdarzyć. Chwała Ci za to, że w ogóle się podjąłeś wydrukowania tego fanfika. Skoro wymienisz ją na wydrukowaną normalnie, to nie ma żadnego problemu. Tak sobie myślę, że może się spotkamy osobiście, żeby wymienić książki, żeby nie płacić już więcej za ich wysyłanie? Bo z tego co rozumiem, to jesteś z Gdańska, tak?

Tak jestem, Jeśli dało by radę do piątku, to byłoby super. W razie czego mogę gdzieś podjechać do ciebie. W razie czego poślę ci na prywacie mój numer w celu łatwego kontaktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam szczerą nadzieję, że moja dojdzie taka, jak należy... W sumie moi rodzice od początku byli bardzo negatywnie nastawieni do pomysłu, żebym zamawiała książkę wydawaną w taki sposób i jeśli dostałabym trefną, to z pewnością nie pozwoliliby mi kupić następnej. I jeszcze pytanie: czy jeśli(oby nie, oby nie!) rzeczywiście otrzymam źle wydrukowany egzemplarz, to koszt wysyłki zwrotnej zostanie pokryty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam szczerą nadzieję, że moja dojdzie taka, jak należy... W sumie moi rodzice od początku byli bardzo negatywnie nastawieni do pomysłu, żebym zamawiała książkę wydawaną w taki sposób i jeśli dostałabym trefną, to z pewnością nie pozwoliliby mi kupić następnej. I jeszcze pytanie: czy jeśli(oby nie, oby nie!) rzeczywiście otrzymam źle wydrukowany egzemplarz, to koszt wysyłki zwrotnej zostanie pokryty?

Miejmy nadzieję, że to jednostkowy przypadek i nie będzie żadnych problemów. Niemniej owszem, koszt wysyłki zwrotnej zostanie pokryty. Mam nadzieję, ze rozumiecie iż jest to głównie wina drukarni, aczkolwiek cześciowo i mojego niedopatrzenia. Dopilnuję by wszystkie błędy ( o ile się pojawią) zostały naprawione. Zadowolenie klienta jest najwyższym moim priorytetem.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...