Skocz do zawartości

Efekt Motylka [Z][Crossover][Math]


Recommended Posts

Witajcie. Chciałbym Wam przedstawić opowiadanie mojego kumpla(który zaraził mnie bronizmem) o wdzięcznym nicku Haski.Kaski(lub Husky.Kaski, dunno, lol).
Spieszę też wytłumaczyć, że tag [math] pojawił się na jego życzenie, bo w opowiadaniu występują elementy związane z matematyką etc.
Mnie osobiście bardzo się spodobało(bo w sumie crossover jest poniekąd gatunkiem fantasy, które uwielbiam).
Pozostaje mi wrzucić opis:


Brony, kuce i matematyka, czyli efekt motyla w praktyce. O tym, jak niewielka zmiana może mieć potężne efekty w przyszłości.

O, jest opis(ubogi, bo wymyślany na szybko :D).
Teraz zostało mi odkryć dla waszych oczu linki trzech zacnych rozdziałów.


Tera ja jestem autorem posta, więc... sam nie wiem co, ale mogę sam edytować. Opis w sumie ten sam.

 

Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 3
Rozdział 4
Rozdział 5
Rozdział 6
Rozdział 7
Rozdział 8
Rozdział 9
Rozdział 10
Rozdział 11
Rozdział 12
Rozdział 13
Rozdział 14
Rozdział 15
Rozdział 16
Rozdział 17
Rozdział 18
Rozdział 19
Rozdział 20
Rozdział 21

Rozdział 22

Rozdział 23

Rozdział 24

Edytowano przez Dolar84
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No to się ukażę waszym oczom i osobiście wrzucę czwarty rozdział. Romek jakoś to wrzuci ładnie do tego głównego posta.

Dzięki wszystkim za dobre słowo i nie lękajcie się po mnie jechać za błędy (nie licząc małej ilości opisów i szybkiej akcji (a za błędy jechać Romka, bo to on poprawia, ja jestem matematykiem:D))

rozdział numer cztery

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Tak, wiem, że mnie kochacie... Mam poprawiony 5-ty rozdział ale potrzebuję ludzi do pomocy w poprawianiu kolejnych kilka już napisanych. Chętnych proszę o priva to w zamian dostaną rozdziały do 9-tego i jeśli będą chcieć to i kilka wyprzedzających je. Jaka okazja, zobaczyć je przed innymi.

<<<5>>>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...