Skocz do zawartości

Efekt Motylka [Z][Crossover][Math]


Recommended Posts

https://docs.google.com/document/d/1meEAcHpqK-AxVcv-cB-34FzcR9J8UKSWDSBxcI0ojGo/edit
 

i 25. Piszę właśnie ostatni rozdział, ale wam trochę jeszcze zostało. Wow, pierwszy raz mam gotowych do podesłania sześć rozdziałów. Jednak będę dalej się trzymał dawnego systemu.
Ps. Może w końcu ktoś się postara i weźmie przykład z Oliviera i narysuje fanarta? Dopiszę podziękowania pod epilogiem  :fluttersad:
Ps2. Jak spoilerujecie, to wpakujcie to jako spoiler.

Edytowano przez huskykaski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły Husky... ale musiałem :C To jakbym umieścił Jacka Sparrowa i nie wykorzystał nic z piratów z karaibów. Musiałem coś zrobić z tym wątkiem. To był taki jedyny i mam nadzieję, ze wystarczająco to usprawiedliwiłem w kolejnym rozdziale... który dam jako pokutę wcześniej. 
 

https://docs.google.com/document/d/1b9HCUvu6v7FZ1kGMUvHoQZyj2mi6bnMaPvaTYZ0DZW0/edit

 

26

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie tak szybki dostęp do kolejnej części.

Wiem, że twój styl to właśnie pisanie szybkich historii połączonych ze sobą fabularnie, przez co trochę mi brakowało tego zaniepokojenia i etapu rozpaczy bohatera. Po prostu jak dla mnie mogło by to być troszkę dłuższe, lecz jak na pisałem to twój styl więc to ja muszę się dostosować a nie ty do mnie :)

 

List na zakończenie rozdziału bardzo przypadł mi do gustu. Widać że nie będziesz starał się wracać do poprzednich (łatwych) rozwiązań problemów. Szkoda tylko tego upadku uniwersum doktora. Po prostu on został stworzony z mocy discorda i tak naprawdę nigdy jego świat nie istniał. Dlatego tutaj czuł się tak pusty. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ty sam jesteś Scootalu! xD

Dobra, brakuje kilku przecinków, znalazłem jedną... dwie... trzy literówki. No i ta nieszczęsna Scootalu... Jak poprawisz ww. błędy, to będzie dobrze - powoli wracają dawne klimaty, gdy problemem nie były spiski pałacowe, lecz inny przebieg odcinków.

PS.

FRIEND ZONED! Muahaha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny rozdział, coraz bardziej przytłoczony ostatnimi wydażeniami bohater zaczyna się powoli poddawać, jeszcze troche i straci chęć do życia, jeżeli jeszcze wogule ma. Zbliżamy się do królewskiego ślubu i końca opowieści, już mnie ciekawi jak to się potoczy. Nie pozostaje mi już nic innego jak czekać na następny rozdział. Życze weny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, po tym wszystkim mam coraz większy mętlik w głowie. Jak kiedyś mogłem się domyślać co będzie dalej, tak teraz nie wiem o co chodzi. Ale ciekawi mnie co się po tym wszystkim stanie z Husky'im i jego psychiką. Potwór? Bohater? Czy po prostu załamany dziwak? Nie wiem.

PS. Sorry za ten spoiler, ale wydarzenia mnie poniosły oraz na telefonie nie ma funkcji dodania spoileru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huski, wat r u doin', Huski, stahp! Za szybko to dajesz xD No dobra, idę przeczytać to wszystko...

 

***

 

Serio? Cenzura? Po kiego? Niezbyt mi się to podoba, really. Mówię tu o rozdziale 26.

 

I fajne powtórzenie z rozdziału 28

 

Przeciwnik zrozumiał, że ma ostatnią szansę by pokonać przeciwnika

 

 

:derp2:

 

Do tego standard... Przecinki, czasem dialogi.

 

Also, masz taką fajną funkcję zwaną justowaniem. Use it :P

 

 

No i zbliżamy się ku końcowi. Pozostało już niewiele oryginalnej fabuły, akcja się to zagęstsza, to rozrzedza, do końca nie wiadomo czy wydarzy się coś znanego z serialu, czy też nie. Also, byłoby piękne, gdyby odkryli, że Krysia jest Celestyną :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przeciwnik zrozumiał, że ma ostatnią szansę by pokonać przeciwnika
 

Tak to jest jak pisze się pół zdania, a po godzinie drugie pół ;) 

 

Myślałem nad tą Krysią, ale to nielogiczne. Chrysalis potrzebuje pożywienia, a Celestii nikt nie kocha (W equestrii)

 

Cenzura chyba musi być by mi nie wywalili tego do jakiegoś skrajnego działu. Drugi tom chyba od razu tam trafi :c Przeciw wiadomo i tak co mówi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, ty chyba nie wiesz za co się trafia do skrajnych działów xD

 

Za: elementy gore tudzież bardzo mocne epatowanie przemocą, elementy clop (:molestia:). 

 

Za wulgaryzmy tam nie trafisz, chyba że twój fic będzie się składał z samych wulgów, co raczej nie powinno mieć miejsca.

 

Dlaczego nie kochają?

:octcry:

Also, Celestia ma dostęp do wielu miejsc, no i spokojnie by mogła podjadać miłość niczym Cakelestia ciasto :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niklas ma rację, jeżeli nie będziesz używał wulgaryzmów w roli przecinków i tym podobnych, to problemu z tym nie będzie. Są częścią jezyka i ich umiarkowane używanie nie jest zabronione. No, jeżeli jest ich naprawdę sporo (ale bez przesady jeszcze), warto umieścić w pierwszym poście ostrzeżenie, że na takowe można się natknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*wstaje i wychodzi*

 

:rainderp:

 

Nie bedzie tak źle. Już sam tytuł "Za czasem Lapunowa" będzie matematyczny, a założenie ciągle będzie opierało się na teorii chaosu z elementami determinizmu. Jednak większość co można było napisać już napisałem. Nie ma co się martwić, bo mam kilka innowacyjnych pomysłów (kilka mniej, ale potrzebnych by móc wprowadzic te innowacyjne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Husky, ty duszy nie masz. Miałem pisać swojego ff, do Discorda!

 

Anyway, zakończenie jest... dziwne. Fajne opisy walk, nawiązania do historii etc, ale ten Deus ex machina psuje całą sytuację... Poza tym ja ci barbarzyńcy mogą

zagryzać tequillę! I to w dodatku solą!

Normalnie barbarzyństwo do sześcianu.

Ale to i tak nie ma znaczenia, bo epilog miażdży. Czekam na drugi tom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Możliwe występowanie spoilerów

Po przeczytaniu początku 29 rozdziału mam na ustach tylko to: "THIS IS SPARTA!!!" oraz "ZA GONDOR!!!"

Po 30 widzę wiele nawiązań do II Wojny Światowej za co muszę ci ogromnie podziękować, bo jest to mój ulubiony temat historyczny :) I pytanko. Czy ten tekst na końcu nie jest podwędzony od Sabatonu "Warszawo Walcz!"?

Do 31 brak mi słów. Najpierw samobójcza walka, a potem melanż? Co ty jeszcze wymyślisz :) Po za tym Husky jak otwierał klapę mógł zacytować Linde "Wypie...lać".

I epilog... Nie wiem co powiedzieć. To poprostu przekracza ludzkie pojęcie. Tak offem go przeniósł z powrotem do domu? Znając życie w drugim tomiszczu będzie chciał tam wrócić, albo to do niego kuce się teleportują. I pytanie na koniec. Czy dowiemy co stało się z Kryśką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...