Skocz do zawartości

Efekt Motylka [Z][Crossover][Math]


Recommended Posts

Hejt na FGE? Gdzie? On cię i tak nie ominie, bo jak ty nie przyjdziesz do KKK to my przyjdziemy do ciebie. Zaraz biorę się do czytania, ale jedna rzecz rzuca się w oczy: Gdzie do jasnej cholery są akapity w późniejszych rozdziałach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fik zaprawdę mocarny. Wciąga i bardzo szybko się czyta. Tak więc nie mogą się doczekać kolejnych części, tylko wciąż nie mogę się zdecydować, czy rozdziały są za krótkie, czy nie- z jednej strony pozostawia niedosyt, z drugiej oczekiwanie na kolejny nie trwa wieczność. Czyli chyba w sam raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Gala. Z Discordem będzie epicko

Czyli jest jak napisałem wcześniej. :D

Świetna cześć i już widać pogrom jaki będzie w kolejnych rozdziałach.

Coś mi się zdaję, że nasze bohaterki będą jeszcze bardziej "zszarzałe" niż w serialu. :YhZzy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję ile się da :P Nie chcę zrobić z tego "Wzoru" poprzez wpychanie matmy na siłę do kompletnie niepasujących wątków i redukowanie jej do "Oni są tam bo tak to obliczyłem przez całą noc chodząc od tablicy do tablicy". Husky nie jest na tym poziomie inteligencji czy wiedzy. czasem jest coś o matmie i fizyce, ale nie w każdym rozdziale. Ps. W drugim tomie "Za czasem Lapunova" (czas w którym proces jest mozliwy do przewidzenia, a za którym staje się chaotyczny) Będzie niestety mniej matmy i kanonu, ale sporo walki i akcji. Ale do tego został cały drugi sezon :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę napisać?? Wolałbym poczekać do końca opowieści, ale już teraz wyrażę swoje zdanie. Bardzo interesujący pomysł i ciekawa historia i to są dwa plusy. Czyta się łatwo i szybko. A po za tym mamy jeszcze matmę i fizykę - mało, bo mało, ale pasuje do wątku i dobrze rozumiem, że nie da się ich wciskać na siłę, bo to nie ma sensu. Za to duży plus. Na koniec chciałbym tylko powiedzieć, że czekam z niecierpliwością na rozwój historii i mam nadzieje, że się nie zawiodę. To tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego mam wrażenie, że zacznie tego szukać teraz? :rainderp: Also, pierwsza połowa tego czegoś była nawet znośna, ale ta druga... Cannot unsee. Anyway, zacząłem w końcu to czytać. Jakoś zawsze chciałem, ale... jakoś coś zawsze mnie odciągało. Nieźle się miesza wszystko, jak przystało na piękny efekt motylka xd I... za każdym razem czytam tag "Math" jako "Meth" :rainderp: No i przeleciałem już wszystkie epizody. Nieźle to wszystko się pokręciło. I... jakże miło, że Discord postanowił skorzystać z twórczości bronies xD Ładnie żeś wykorzystał to wszystko w praktyce. Molestia, Woona, Pinkamena, Lil Miss Rarity i Japplejack, jak mniemam? :P Ale zdecydowanie śmieszniej by było, jakby spotkali Molunę xDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16

Trochę spoilerów do drugiego tomu. Odpowiedzi dotyczące moich przyszłych pomysłów oznaczcie jako spoilery

Pierwszy tom kończy się powrotem Huskiego do domu. Rok po tych wydarzeniach znowu trafia do Equestrii, tym razem z grupką przyjaciół, którzy byli przy nim. Druga część będzie nazywać się "Za czasem Lapunowa" co oznacza granicę czasu po którym proces staje się nieprzewidywalny. Okaże się że od jego zniknięcia w Equestrii minęły zaledwie dwa miesiące, ale jego obecność i nagłe zniknięcie pozwoliły na rozpętanie się wojny (więcej dlaczego w rozdziale 19 pierwszego tomu) pomiędzy sojuszem gryfów i smoków a kucykami. Ogólnie spore zamieszanie, problemy z Crystal Empire i duża rozbieżność od 3ciego sezonu. Co o tym myślicie? Mam już sporo pomysłów tłumaczących cały konflikt oraz co będzie się działo dalej, tylko czy ta wojna to nie jest zbyt zużyty temat?

:rd8:

PS. już nie mogę się doczekać aż skończę rozdziały drugiego sezonu, bo mam już napisane 4 rozdziały kończące pierwszy tom ( z wyjątkiem ostatniego) i są epickie:twilight3: chcecie je wcześniej, czy wolicie poczekać aż historia sama do nich dotrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...