Skocz do zawartości

Efekt Motylka [Z][Crossover][Math]


Recommended Posts

Wypowiadałem się już w komentarzach na FGE, więc się powtórzę. Genialny fanfik. Świetnie oddajesz relacje między postaciami, a scena z Międzynarodowym Gestem Pokoju w wykonaniu Spike'a/Husky'ego mnie rozwaliła. Oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeszcze jest kilka błędów więc raczej nie jest po korekcie. Ciekawi mnie już czemu

Interesują się ludzkością. Czyżby gryfy które przecież nienawidzą magii znalazły sposób na kontakty miedzywiarowe i zaczęły współpracować z ludźmi? Coś mi tu śmierdzi.

Czekam na rozwinięcie sytuacji w kolejnym rozdziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, jeszcze cały drugi sezon ;) Co prawda nie mam napisane aktualnie więcej niż rozdział do przodu, kawałek rozdziała z środka i 3 rozdziały kończące... ale do końca jeszcze trochę.

Kontynuacja też się szykuje... ale przydałyby się jakieś fanarty Do rysowania lenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pamiętam jak kiedyś natrafiłem na to na FGE, zaciekawił mnie tytuł i obrazek w poście. Były wtedy tylko dwa pierwsze rozdziały więc szybko się z tym uwinąłem. Teraz wróciłem do tego fika i okazuje się, że idzie w coraz to lepszym kierunku. Sama fabuła jest świetnie dopracowana, ale mam jedno zastrzeżenie, przez które mam wrażenie, że to wszystko za szybko pędzi za szybko. Za mało opisów! Ale w takiej formie też jest bardzo przyjemny w odbiorze, ale wydaje się za krótki. Ale kontynułuj, gdyż jest to przyjazny dla oka i wciągający fik.

Mam pytanko. Będziesz to robił dalej o trzecim sezonie i następnych czy po jakimś fragmęcie zakończysz i tepniesz go do domu? (Ja osobiście wolę opcję pierwszą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Będziesz to robił dalej o trzecim sezonie i następnych czy po jakimś fragmęcie zakończysz i tepniesz go do domu? (Ja osobiście wolę opcję pierwszą)

Jak wspominałem, "Efekt motylka" Kończy się na drugim sezonie, ale kontynuacja "Za czasem Lapunova" dzieje się w baaardzo zmienionym trzecim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak to się ciągnie, ale google docs wciągnęło mi całe formatowanie tekstu i akapity. Poza tym zauważyłem, że jakimś sposobem kolejny rozdział ma tylko trzy strony, więc będę musiał coś dopisać. Trochę się to dłuży, ale prę do przodu, więc nie martwcie się. Wielkie dzięki za wsparcie i chcę wam coś pokazać. http://i.imgur.com/WX0SvwZ.jpg

Nie macie nic przeciwko, że powiesiłem sobie wasze komentarze na ścianie? Chyba po epilogu zrobię całą listę z podziękowaniami :) Kończę szyć pluszaka i wracam do pisania kolejnych rozdziałów, by nie było aż tak długich przerw.

Ps. Pozdrowienia dla Dolara i tego zajegajnego blondyna z meetu, którego nicka niestety nie pamiętam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spis naszych komentarzy... Róbta co chceta mnie to tam rybcia :D A że chce ci się je drukować to Twoja sprawa, ja tam nie mam nic przeciwko... tylko jakim cudem rozdział ma 3 strony? Ale im dłużej czekamy tym bardziej wiemy, że będzie dopracowany do oceny Cel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mój komentarz... wow... nie wiem co powiedzieć.

Szyjesz pluszaka? Ja sam się nad tym zastanawiam, ale nie mam za dużo vzasu dla siebie (dzidiaj np miałem na 8 a wróciłem o 17). Poza tym musiałbym się u babcii trochę podszkolić, bo za bardzo to nie jestem obeznany z maszyną do szycia. Ale na wszystko będzie czas. Aktualnie to staram się zrobić animację w 3D jako teledysk do piosenki. A tobie powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Ściana... Ona jest... Piękna :lunaderp:

Nie martw się Husky! Na dobry fic zawsze trzeba trochę czekać. Nie mamy ci tego za złe, wręcz przeciwnie, im dłużej czekamy, tym lepsze rozdział dostajemy. Oczywiście, nie jest tak w 100%, ponieważ znamy matematyczne zjawisko granicy ciągu, prawda? Dobra, nie zamęczam was wszystkich tych postem, czekam cierpliwie na kolejny rozdział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę tak sobie ze szkoły i myślę "Hmm... może już są jakieś nowe rozdziały tego Motyla?", wchodzę, sprawdzam... a tu zamiast 10 widnieje cyfra 19 na końcu posta. W jednej chwili przysporzyłeś mi banana na twarzy. Czas zobaczyć co żeś tam wymyślił.

Pierwszy raz nie jestem w stanie napisać porządnej opinii... Całą moją głowę zaprzątają myśli co będzie później... Brawo!!! Jestem tym tak zafascynowany, że chyba zakończę już swój komentarz. Wiedz jedno... Twój fanfik jest ŚWIETNY!!! Powodzenia przy pisaniu następnych części i chaotycznej kontynuacji. Jeszcze raz brawo!

Double posting. Przeniosłem treść ostatniego tutaj. Następnym razem będzie warn~Dolar84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wybaczcie, ze tak długo. Wkręciłem się w szycie pluszaków (Polska snajperka Wuzetka i Brytyjska desantowczyni Saska), więc trochę się zapuściłem z pisaniem. Poza tym próbuję kontynuować inną książkę w klimatach post-apo co obiecałem sporemu kawałkowi polskiego światka survivalowego. Ale jest! Łapcie 20

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...