Skocz do zawartości

Sad life on earth [NZ][Sad][Adventure][Mature][Human]


Deszczu

Recommended Posts

Witajcie!

 

 

Chciałem przedstawić wam prolog mojego pierwszego fika Sad life on earth. Powstał on dzisiaj z powodu "napadu weny twórczej" oraz oczywiśćie, że chciałem samemu napisać ff-a (przeczytawszy wiele innych stwierdziłem że sam muszę spróbować). No i udało się  :soawesome: (tylko że yyy... jeszcze się nie udało, ale najbliższy zarys historii już mam). Ostrzegam że odstępy czasowe, w jakich będę publikować kolejne części mogą być różne, co oznacza że pierwszy rozdział może wyjść zarówno jutro, jak i za miesiąc. Krytyka mile widziana.

Miłej lektury!

 

Sad life on earth

 

Prolog

Rozdział I

 

PS:Tag [mature] tylko ze względu na wulgaryzmy, które i tak trafiają się rzadko

 

PS2: Zastanawiam się, czy wstawienie moich wypocin było dobrym pomysłem, gdyż podczas pisania tego posta przeglądarka zawiesiła mi się 2 razy (co zwyczajowo się nie zdarza), przez co musiałem zaczynać od nowa  :lunawrath: . Ktoś chyba nie chce abym kontynuował pisanie.

Edytowano przez Deszczu
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolog... najbardziej mainstreamowy na świecie :twilight6:

Był sobie Brony który stracił wszystko i się zabił, gdzie trafił ? do magicznej krainy kucuf... mam nadzieję że dalej będzie ciekawiej... :NjdaT:

Doceniam własną inicjatywę w pisaniu ^^ jednak załatw sobie jakiegoś pre-Readera i włącz możliwość komentowania w doksie. :ppshrug:

Każdy Brony trafia tam po śmierci :derp6:

Edytowano przez Halik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest dodawanie komentarzy ja się pytam?

Kolejny Fic pt. "ginie młody brony który ma ciężko w życiu i trafia do Equestrii".

#Edit. Zapomniałbym. Zmień tag [TCB] na [Human]

Edytowano przez rkzm2012
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Po ponad sześciomiesięczniej przerwie, postanawiam podzielić się z Wami rozdziałem pierwszym. Odstęp pomiędzy częściami był tak długi, ponieważ niestety nie miałem czasu/chęci aby pisać dalej, lecz postanawiam z całą stanowczością reaktywować pomysł. Sam mam tylko nadzieję, że następna część opowiadania nie pojawi się w roku 2016, i że będzie się ono podobać :) .

Rozdział I
 

Edytowano przez Deszczu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...