Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cóż swego czasu intwresowałem się arabską kulturą i z tego zaintersowania narodził mi sie w glowie pomyśl na Ocka który byłby Saddleczykiem i zarówno Asasynem tu zamierzma wam go przedstawić

Wygląd::

_assasin_oc__myrath_al_nasir_by_ziomal19

  Imię: Myrath ( z języka arabskiego to słowo znaczy Dziedzictwo) 

Przydomek w bractwie: Al'Nasir (Orzeł )- dostał je po swoim przybranym ojcu

Miejsce urodzenia Saddle Arabia 

Matka  nieznana, wiadomo jedynie tyle, że była Equstrianką i że zmarła tuż po narodzinach Myratha - kucyk ziemny

Ojciec :nieznany pegaz prawdopodobnie członek Bractwa Księżyca. Wychowywał syna przez 2 lata potem tajemniczo zniknął (przypuszcza się że zginał z kopyta Nasira Mistrza Bractwa) 

 po zniknięciu ojca wiódł życie włóczęgi na ulicach Aliki i Pegaszku, dopóki nie pochwycili go bandyci i nie uczynili z niego niewolnika. Z tego okresu pochodzą jego rany ciele, które zwykle ukrywa pod płaszczem. Myślał że jego męki nie będą mieć końca, aż pewnego dnia na grupę napadł tajemniczy kucyk, Był to Asasyn, które celem było zabicie przywódcy bandytów, który zajmował się na boku handlem niewolnikami. Myrath wyczuł swoją szansę na ucieczkę, ale drogę zagrodził mu herszt bandytów. Wówczas, wiedziony dziwnym przeczuciem   źrebak ugodził bandytę nożem w gardło pozbawiając go życia. Asasyn z zainteresowaniem przyglądał się całej scenie, a gdy już było po wszystkim podszedł do malca i powiedział:

Masz wyjątkowy talent odrodzeńcze, jak chcesz mogę cię nauczyć jak zrobić z niego użytek Myrath zgodził się wówczas Assasyn wyjawił swe imię - Nasir i tak jak obiecał nauczył chłopca jak może wykorzystywać swój talent jak i wielu tajemnic o których wie niewielu, a gdy Myrath dorósł, Nasir uczynił go członkiem bractwa i usynowił.

informacje dodaktowe: znaczek na boku Myratha to arabski zapis jego imienia odnosi się  dziedzictwa ojca

Przodek :octavia: oraz :twilight: ( już widzę jak mnie hejcicie za mainstream ;)

Edytowano przez Fox Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Sam pomysł na pochodzenie bardzo w porządku. Mało widziałem OCków z Saddle Arabii. 
Historia jest trochę oklepana, ale nawet spoko. Obrazek z kreatora boli w oczy, ale podoba mi się grzywa. 
Nie wiem, przydałoby się rozwinąć historię i trochę ją uporządkować oraz poprosić kogoś o wykonanie arta. Zajrzyj do działu requestów, może ktoś jest akurat wolny. OCek ma potencjał, ale leży tu i się kurzy. (Swoją drogą, arta możnaby wykonać w takim assasynowym stylu, coś takiego jak Rainbow w tym odcinku.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...