Jump to content

Pojedynczy, w miarę poprawny biologicznie oraz naukowo strzelczyk o Koniach domowych podgatunek Kuc szetlandzki[Oneshot][Random][Controversy]


M.a.b
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich miło i serdecznie!

 

Nie, nie umarłem jeszcze i dobrze mi się wiedzie w świecie, nawet nie wiecie! Dziś przekazuję wam coś, co napisałem specjalnie na odpowiedź Randomów serwowanych na forum. To jest coś, co na pewno da wam niezapomniane wrażenia, jak i przyprawi o porządną migrenę wymieszaną z derpem ii najprawdopodobniej rozerwaniem przepony wraz z poczuciem świadomości. Nie przedłużając, oto moje dziecię!

 

Pojedynczy, w miarę poprawny biologicznie oraz naukowo strzelczyk o Koniach domowych podgatunek Kuc szetlandzki[One Shot][Random][Controversy][slice of Life]

 

 

Epic: 5/10

Legendary: 5/50

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ehhhh...

Aż głowa boli od tekstu.

Czy żeby to zrozumieć te rzeczy muszę być weterynarzem i profesorem Miodkiem w jednym? Podejmę się jeszcze raz, ze słownikiem w rękach.

Ocenie po randomie: 11/10!

Uzasadniam! Zaczynam już od niszczącej okładki, start bólu głowy. Przedzieram się przez tekst z wielką uwagą (inaczej się nie da zrozumieć), co chwilę odwracając głowę z powodu śmiechu. Teraz rzucam okiem na random: zbitek naukowych słów i dziwność akcji dodaje dodatkowy ból głowy plus nieogar. Strona techniczna piękna, nie można się doczepić. I stwierdzam... jak na razie najlepszy fanfic z taką dawką randomu! I żeby następne jego dzieło powaliło mnie znowu!

Głosuje na EPIC!

Brak uzasadnienia. Głos nieważny~Dolar84

A teraz?

Edited by Arachik
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przeczytane  i jedynie co mogę powiedzieć to to, że jeśli uda wam się to przetrwać, to czytanie ficków w jakimkolwiek nieznanym wam języku nie będzie dla was przeszkodą!

Tłumaczysz przez translatora i jedziesz! Nie będzie wam sprawiało problemów podczas domysłów co ten głupi internetowy słownik znów wymyślił :)

 

Fic jest nie tylko poprawny do granic możliwości, ale także bawi i śmieszy czytelników, a sam demoralizuje autora, który jednak musiał coś tak okrutnego dla siebie napisać. M.a.b. współczucie z powodu twych mąk oraz szacunek za pomysł i wiedzę :)

Polecam 

 

Edit

Oddaje głos na Epic, bo obok tego nie można przejść od tak.

Edited by Chief
Link to comment
Share on other sites

:wut: Nie zrozumiałem tego nonsensu. (znaczy się - fenomenalny random :spike: ) Do czytania fika dołączyłem bawarskie jodłowanie. Żaden moment nie rozśmieszył mnie ani trochę, co najwyżej zniesmaczył :eww: . Pewnie z powodu usunięcia humoru i wielogodzinnych sesjach filmów dokumentalnych z okresu IIWŚ. (pisałem z telefonu, więc jutro dopiszę z kompa) Edited by Garin z Khazad_dum
Link to comment
Share on other sites

"W miarę poprawny" ;_;

 

I co ja teraz zjadę? Co ja zniszczę i spalę?

 

ERROR ERROR

 

To było piękne. Poza paroma błędami, ale to drobnostki. Lektura sprawiła mi przyjemność, a terminologia doprowadzała do głębokich westchnień zachwytu i miłości do świata. Tak, to cudowny i genialny fik. Jedna z ciekawszych i bardziej wartościowych produkcji MADE IN POLAND. Na dodatek napisany porządnie. Idealna komedia, chociaż... To nie było Slice of Life? Niemałych umiejętności musiało wymagać od Ciebie napisanie takiego dzieła.

 

Cudo, cudo.

 

Głos na EPIC.

 

I nie żałuję, że zjechałam "Drogi", bo byś inaczej tego nie napisał :badass:., a ja bardzo lubię ten fanfik.

Jak coś, to masz u mnie rosiczkę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No nie... no poprostu, urwał, no nie...

Boże, czy ty to widzisz?

 

Aby przebić się przez ten tekst, potrzeba tu czołgu M1 Abrams, wzglednie Killdozera, albo radzieckiego buldożera z czasów socjalistycznych. 

Uzbroiwszy się w cierpliwość i skupiony do granic możliwości zacząłem czytać.

Po 10 minutach, jebłem ze śmiechu. 

Kolejne piętnaście zajęło mi wstanie z podłogi. 

Dalesze 5 szukałem szczęki z tejże podłogi. 

Potem rozwalcowałem resztę fika... i bezsprzescznie stwierdzam że TY jesteś bezsprzeczny, niekwestionowanym, niepokonanym, inspirującym, niesamowitym i jedynym Mistrzem Randomu w tym naszym Polskim fandomie, a reszta może ci co najwyżej buty czyścić. Bez urazy pisarze randomowi...

 

Daję 10/10... choć to tylko suche liczby, jak mówił pewien inżynier z Alternatyw 4. Randomizmu i orginalności tego fika nie da się niczym zmierzyć.

Oczywiście oddaję głos na EPIC!

Edited by Ares Prime
Link to comment
Share on other sites

Ta lektura wywołała u mnie silne napięcie mięśni twarzy, ze szczególnym uwzględnieniem kącików ust tudzież wzmożone wytwarzanie pewnej grupy hormonów peptydowych, co w następstwie wywołało stan euforyczny. Zaiste, komizm słowny w niej zawarty jest najwyższej próby. Aprobuję i bezspornie polecam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Załóżmy, że ten fic jest pewnym operatorem, działającym na zbiorze Mózg={szara komórka 1, szara komórka 2,..., szara komórka n}, gdzie n€N. Czytelnik wykonując działanie "czytanie", robi szereg operacji całkowych w 2k+1 wymiarze, gdzie k - sumaryczny ilość zrytych boków na tym fików.

Czytanie powoduje przydzielenie do każdej szarej komórce, reprezentacji tensora, rzędu l, l-ilość sekund spędzona na próbie zrozumienia, o co mi tu chodzi.

Ogólnie fic powoduje niezły bałagan w mózgu... (fajne odczucie, takie karmazynowo-turkusowe szczypanie o zapachu tłustych orzechów portlandzkich...)

Kurdę, FF jest dobrze napisany, samo czytanie go to przyjemność. To... SAMO SIĘ CZYTA! Niby trudne słownictwo, a chce się czytać dalej dla wydobycia treści. Wspaniale zagrane.

Słownictwo dopracowane do perfekcji. Ten fic jest słodyczą dla mych oczu. Serio, takiego zacieszu nie miałem od dawna.

Gdyby nie "odwrotność" prędkości ciemności. (powinno być przeciwieństwo) to by było 10/10, ale tak masz 9,99999(9)/10, co daje to samo i głosuję na Epic.

Edited by KochamChemie
Podpowiedź słów na fonie jest... Idiotyczna
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cóż, takiego typu odzewu się nie spodziewałem... <Chowa trollguna do KV-1 z dziką miną z zarośli na twarzy> 

 

Zaskoczyliście mnie wszyscy, bo nie spodziewałem się, że to tak się spodoba. Cieszę się, że jednak udało mi się napisać coś niekiczowatego, lecz czy kiedyś powtórzę to samo? Na pewno, lecz kiedy? Pewnie po tym, jak ponaprawiam to i owo, tu i ówdzie.

 

Ares, nie słodź mi tu! To, że jestem znany jako Chaos za Bezcen nie znaczy, że od razu jestem znawcą randomu! A że buty nie lubią przewiewu, bo ser tańczy przy kabarecie to inna sprawa!

 

 

W tym dziale obrazki/filmiki i inne chowamy w spoiler~Dolar84

Wybacz, mój błąd.

Edited by M.a.b
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...