Skocz do zawartości

Rainbow Souls [PL][NZ][Seria][Dark][Strong Violence][Crossover]


Rainbow Wave

Recommended Posts

Witam!
Ostatnio na fimfiction znalazłem sporo crossoverów MLP z Dark Souls. Stwierdziłem, że mam sporo wolnego czasu, więc postanowiłem je przetłumaczyć. Nie trzeba znać materiału źródłowego, by czerpać przyjemność z czytania (np. ja przeczytałem kilka z nich zanim wgl poznałem uniwersum DkS i mi się bardzo podobały).

Abyssal Redemption by SCP Pinkamena [PL] [NZ] [Dark] [strong Violence] [Crossover] [Human]
Opowieść o pewnym zagubionym w mroku rycerzu, który przypadkiem trafia do Equestrii. Tak więc niedość, że kucyki muszą uporać się z szalejącym potworem, to jeszcze w tym samym czasie Nightmare Moon ma zamiar powrócić w czasie Letniego Święta Słońca. Cała akcja rozgrywa się w okresie pierwszego odcinka pierwszego sezonu MLP.
Rozdział I
Rozdział II

The Old Dragonslayer by HeWhoFollows [PL] [NZ] [strong Violence] [Crossover] [Human]

Wielki powrót zaklętego w kamieniu przybysza z innego świata, który dawno, dawno temu popełnił wielką zbrodnię w Equestrii.
Rozdział I

Twilight vs. Great Magic Barrier by Radical Prescott [PL] [Oneshot] [Crossover] [Random]

Pewnego dnia Twilight postanawia poeksperymentować z nowo wyuczonymi zaklęciami. Przenosi się więc do niedawno stworzonego przez siebie wymiaru. Okazuje się, że rozrósł się on do niewyobrażalnych rozmiarów...
Twilight, plugawy mag

Princess Celestia meets Giantdad by Spencer Lighting White [PL] [Oneshot] [Crossover] [Violence] [Random]

Celestia siedziała na tronie, gdy nagle jej kruk stał się przezroczysty. Wyjście z sali zapełniła gęsta ściana mgły, a tajemnicza, zakuta w zbroję istota zaczęła zbliżać się w stronę księżniczki. Mała głupotka, niezbyt ciekawa - taki dziwny oneshot.
Rozdział, W którym ginie Celestia

Zapraszam do komentowania i życzę miłej lektury!

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy!!! Osobiście ...mnie ...nie ...interesują :aj5: .

Co do FF, to przypadł mi do gustu, lubię Dark Souls :yay: .

Co do Oneschot to był dobry :lie: , ale jeszcze lepszy był I rozdział :fluttershy5: .

Jeśli moje zdanie się liczy (a raczej się liczy), to tłumacz Rainbow Souls jak najszybciej, bo czekam z niecierpliwościom :crazytwi: .

(Pisałem na szybko z smartfona :lie:, więc przepraszam za błędy)

Edytowano przez UMBRA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł "Rainbow Souls" jest wymyślony przeze mnie, tak nazwałem po prostu wątek, w którym będę zamieszczał różne fiki związane z DkS :)

Właśnie jestem w trakcie tłumaczenia drugiego rozdziału "Abyssal Redemption", więc będzie gotowy za godzinę-dwie. Jutro dzień zacznę (oczywiście po śniadanku i innych takich) od tłumaczenia "The Old Dragonslayer", a wieczorkiem "Grossly Incandescent. Aha, i na trzeci rozdział "Abyssal Redemption" trzeba będzie poczekać - autor dopiero go pisze i prawdopodobnie skończy do połowy września. Tak więc... Dzięki za komentowanie, informacja że ktoś to czyta przyspiesza cały proces :)

Edytowano przez Rainbow Wave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Kolejny rozdział Abyssal Redemption dodany. Więcej rozdziałów na razie nie ma, autor uważa serię za zakończoną. Ale twierdzi, że jest szansa, że kiedyś napisze jeszcze jakiś rozdział. Na koniec jeszcze powiem, że troszkę ocenzurowałem zakończenie - było tam sporo gore.

 

Kurde, to tak mało stron, a tak dużo pracy  :twiangry:

 

Jutro rano biorę się za tłumaczenie kolejnego opowiadania: "The Old Dragonslayer". 

Edytowano przez Rainbow Wave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł "Rainbow Souls" jest wymyślony przeze mnie, tak nazwałem po prostu wątek, w którym będę zamieszczał różne fiki związane z DkS

Moje czytanie ze zrozumieniem :megusta:.

Kolejny rozdział przeczytałem... i cóż mogę powiedzieć... czekam na więcej, bo to jest epic.

Tak więc jednym słowem gratuluję łatwej :cadanceangry: (ciężkiej) pracy i po raz kolejny czekam na więcej!!!!

Edytowano przez UMBRA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział pierwszy opowiadania "The Old Dragonslayer" dodany. Osobiście uważam, że to opowiadanie jest o wiele bardziej interesujące, niż poprzednie dwa. Tym razem nie mamy po prostu postaci lądującej w Equestrii, która zaczyna robić zamieszanie. Tak więc... zapraszam do lektury  :giggle:

 

EDIT: Dodałem przetłumaczonego przed chwilą oneshota.

Edytowano przez Rainbow Wave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...