Skocz do zawartości

Wiek mane 6


pepeh

Recommended Posts

Polecam obejrzeć ten filmik, digi zrobił kiedyś ciekawe obserwacje na temat wieku mane 6 na podstawie Cutie Mark Chronicles, oczywiście to tylko spekulacje, bo tak na prawdę nie wiemy ile lat ma każdy kucyk, więc tak tylko podrzucam :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=o_rcYkW3rX8

Edytowano przez Arturro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Urodziny Rainbow Dash? Miała na torcie 21 WIDOCZNYCH, WIDOCZNYCH świeczek. Można było wtedy dostrzec zaledwie połowę tortu, więc po dodaniu czternastu świeczek z drugiej strony (siedem było odpowiednio: jedna na szczycie i po dwie na każdy poziom trzypiętrowego ciasta), wychodzi 35.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twórcy mówili że młode dorosłe, młody dorosły ma około 18 do 30 lat,jednak żaden kucyk z tej szóstki nie wydaje się mieć aż tyle lat to raczej mają od osiemnastu do dwudziestu pięciu lat.

Pomijając fakt że nie wiemy jak płynie czas w equestrii!

Ich lata mogą liczyć np.1000 dni,czyli około 2-3 razy więcej niż nasze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę właśnie koło 18-20 nie więcej.A biorąc pod uwagę,że pinkie mieszka w SCC to chyba ona jest najmłodsza.Ale jakby spytać twórców to sami by dokładnie nie wiedzieli i strzeliliby koło 20 pewnie.A co do CMC to pewnie 8-10, big mac hmmm z 25.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę właśnie koło 18-20 nie więcej.A biorąc pod uwagę,że pinkie mieszka w SCC to chyba ona jest najmłodsza.Ale jakby spytać twórców to sami by dokładnie nie wiedzieli i strzeliliby koło 20 pewnie.A co do CMC to pewnie 8-10, big mac hmmm z 25.

Obstawiam Dash jako najmłodszą i nikogo więcej! :stachulwperuce:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według kinówki to one mają poniżej 18 lat skoro są jeszcze w liceum, co sie w ogóle nie pokrywa z tym jak są przedstawiane w show gdzie Twi jest STUDENTKĄ, Rarity ma już pracę, AJ jest totalnie odpowiedzialną dorosłą postacią i tylko RD z Pinkie można podejrzewać o to że są młodsze zwyczajnie dlatego ża mają luzacki styl życia co w sumie o niczym nie świadczy bo Pinkie urządza imprezy co w stanach robią też osoby po liceum przeważnie. Kinówka to w oóle nie powinien być wyznacznik niczego bo został zrobiony tak bardzo na potrzeby komercyjne że ma niewiele wspólnego z serią telewizyjną.

Edytowano przez Burning Question
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tam w liceum nie powinno sie mieć więcej niż 18 w większości przypadków.

Zależy, kto się kiedy urodził. Nie pamiętam, czy było mówione, w której klasie są dziewczyny, ale jeśli kończyłyby szkołę, to mogłyby mieć te jeśli nie 18, to 17 lat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sprzeciw. Naprawdę. Fluttershy jest rok starsza od Rainbow Dash. Jest to w chyba w odcinku ,,Huraganowa Fluttershy''. Nie wiem czemu każdy tu pisze, że mówiła to do Pinkie Pie. Wydaje mi się, że mniej-więcej 20-21 lat. A Equestria Girls to alternatywny wszechświat. Spin-off ten, może  nie mieć wiele wspólnego.

Edytowano przez Celly
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś policzył świeczki na torcie RD i było ich bodajże 21.

 

A z filmikiem się nie zgadzam zupełnie i krzty sensu w nim nie widzę.

 

Ja tak samo, ponieważ patrząc na ten wykres wieku na podstawie Rainbow Dash, nie jest możliwe że w tej postaci jaką ją widzimy ma 15 lat.

Tak samo wygląda też Burmistrz, Matka Twilight i reszta dorosłych kucyków. A na pewno oni nie mają 15 lat.

Jedynie z czym mogę się zgodzić to wiek Mane 6 jako źrebięta , ale to też jak to się mówi "pi razy oko." bo do końca i tak nie wiadomo ile tak naprawdę mają lat.

Bardziej prawdopodobny wiek Mane 6 to od 19 tu do 21-24 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...