Skocz do zawartości

Laptop MSI


tom98dober

Recommended Posts

Rodzice za wyniki na koniec roku postanowili kupić mi laptopa, oczywiście w rozsądnej cenie. Wybrałem sobie tego lapka: 

http://www.komputronik.pl/product/230008/Komputery/Laptopy/MSI_GP60_2PF_Leopard_Pro_212XPL.html

Co o nim sądzicie? W recenzjach piszą że sprzęt dobry, ma boosta więc o chłodzenie się nie martwię tylko obudowa kiepska.

Jak byłem w sklepie go obejrzeć/popatrzeć/dotknąć to sprzedawca twierdził że Windowsa zainstalowanego ma mimo że na stronie napisane jest że posiada tylko DOS.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, jeśli posiada matową matrycę (ekran) to nie ma się do czego przyczepić. Sprzęt porządny jak za taką cenę. Nic lepszego nie znajdziesz. Nada się do grania i nie tylko. 

Co do Windowsa, to możliwe, że sklep daje albo gratis, albo 60 dniową wersję próbną. Dopytaj lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17'' już nie są przenośne, a za 4k można mieć kompa z monitorem 22 Full HD i to lepszego niż laptop. A jak się uprzeć to nawet można go wstawić w obudowę micro ATX i mieć mały pc na biureczko. (już nie wspominając o mini ITX. Zależy czy potrzebujesz noszenia czy nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosić raczej będę, ale rzadko (szkoła, klasa informatyczna, warsztaty na WAT etc.). na wakacje lub weekendy to mogę w plecak spakować, do szkoły cięższe nosiłem. Większość czasu będę raczej tłukł w siekanki, a w przyszłości w Wiedzmina 3. Mam nadzieje że pociągnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jeszcze na XKOM.PL tam są trochę tańsze laptopy.

Ja osobiście wole laptopa niż PC (choć mam 2 szt) raz że jest wygodny w przenoszeniu itp, dwa że zajmuje mało miejsca .

Choć na razie jeszcze używam Desktopa (HP ) to mam w planach zakup laptopa z proc Intel core I3.

Dam ci dobrą radę bierz lapa z matową matrycą -wiem co mówię moje młodsze rodzeństwo ma Lenowo G500 (Intel core i3) za 1400zł z błyszczącą. Niby fajnie się to prezentowało ale szybko się brudzi, widać odciski palców (co dziennie jest czyszczony) i już sporo rys widać.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na X-KOM.PL jest tylko 100zł taniej a tam neszcze nie byłem. W komputroniku kilka razy coś kupowałem więc sprzedawca mnie kojarzy. Może przy zakupie z torbą i muszką da mi rabacik? :D

Nie tyle. 

Jak weźmiesz w moreli: http://www.morele.net/laptop-msi-gp60-leopard-pro-2pf-212xpl-647704/

Do tego myszę i torbę w jednym koszyku i wyślesz koszyk do negocjacji to może ci jeszcze ze 30-40 opuszczą z i tak korzystnej ceny. Jak ja brałem cały zestaw pc (bez montażu) to dostałem chyba 70 zł rabatu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc. Tylko utwierdziłem się że to będzie dobry wybór a trochę pieniążków zostanie w kieszeni :D

Hajs się musi zgadzać, nie ma co. Starczy ci na jakąś nową gierkę na nowiusieńki sprzęt. Od siebie poleciłbym Metro Redux. Dwie odświeżone gry o genialnej grafice i niesamowitym klimacie (choć nie tak epickim jak książka) w cenie jednej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...