Skocz do zawartości

The chapter high School [zapisy] [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Yukine schował za to swój nóż do kieszeni bluzy obszytej czerwonym futerkiem. Spojrzał na szafki, które teraz zarzucone były przede wszystkim różnymi teczkami i notatnikami. Zbieranie informacji miało do siebie to, że większość rzeczy i tak trzymał w głowie, ale niektóre "dowody" musiały mieć już formę pisemną, czy zdjęć, no cóż. 

- Ludzie są tacy zabawni - stwierdził nagle ot tak, nie wiadomo, czy do współlokatora, czy do samego siebie, uśmiechając się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice poczuła się osaczona przez taką szybkość zadawanych pytań

- Tak cieszę się, że będziemy razem mieszkać, ale proszę- zwolnij trochę- powiedziała i weszła do pokoju. Tak jak w każdym pokoju obok pościelonego łóżka stały bagaże i stolik z rzeczami które odpowiadają zainteresowaniom ucznów- A jakie masz komiksy?- zapytała i otworzyła szufladkę w stoliczku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikari odpowiedziała:-Postaram się ale taka jest mogą natura i czasami oprzeć się nie mogę.- Po czym rzuciła się na łóżko a następnie zaczęła sprawdzać co jest w szafce a pierwsze co znalazła to komiksy o Garfieldzie.Hikari odpowiedziała-Mam kilka o Garfieldzie,tym zabawnym kocie.-Po czym leżąc na łóżku zaczęła czytać komiks,co jakiś czas wybuchając falą śmiechu lecz po drugiej opanowała się i odłożyła je i leżąc na łóżku patrzyła w sufit.

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isaac wszedł do środka kiedy wszyscy już wchodzili przez drzwi. Jak zawsze miał ze sobą swój magiczny plecak ze zbroją Mark IX Rozejrzał się i znalazł listę z pokojami. Przejrzał ją i szybko odnalazł swoje imię wraz z trzema innymi.

- Add Zaraki... Coś mi to mówi... W każdym bądź razie - ruszył do pokoju. Po chwili był przed drzwiami. Zapukał po czym wszedł do środka.

- Cześć, jestem Isaac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone oczy Orihary momentalnie powędrowały w kierunku drzwi, w których stał, jak od razu czarnowłosy się domyślił, jego drugi współlokator.

- Witaj - odpowiedział uprzejmym tonem, wciąż przyglądając mu się, jednak zerknął też na ułamek sekundy na Adda, chcąc uchwycić jego reakcję. To obserwowanie reakcji na różne sytuacje było jego hobby, tak na dobrą sprawę. Bawiły go one. - Yukine - przedstawił się jeszcze, uznając, że używanie fałszywego nazwiska nie ma aktualnie większego sensu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice rzuciła się do swojej walizki. Nagle wyjęła czarny płasz

- Ufff... Mam go. Całe szczęście.

Po chwili obróciła się do Hikari

- A tak znam go. Ja wolę bardziej Avengers. Niesamowita kreska- powiedziała, wyciągnęła lupę z stolika i zaczęła się jej przyglądać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hikari odpowiedziała: -Na jedną może się skusze-Po czym wzięła jedną od Alice i zaczęła rzuć.Kiedy skończyła odezwała się:-Całkiem dobra.A co powiesz żebyśmy coś porobiły razem tak żeby lepiej się poznać?-.

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orihara siedział rozweselony, widząc tą "naburmuszoną" reakcję. To było takie zabawne! Ale kiedy usłyszał pytanie o grę w szachy pokręcił głową. 

- Może później. Niedługo jest obiad, a podejrzewam, że jak rozpoczniemy partyjkę to tak szybko jej nie skończymy, prawda? - Uśmiech wciąż nie złaził z jego twarzy. - Cóż, nie wiem jak wy, ale ja się chyba przejdę i trochę hmmm... pozwiedzam. Chociaż... - zaczął się zastanawiać. A jeśli rozpęta mu się w pokoju piękna wojna i go to ominie? Ciężki wybór, zostać i koczować na fajne widowisko, czy lepiej poznać innych ciekawych ludzi? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Książka mojej mamy, trochę boję się że będzie nie do przeczytania, tak samo jak tą która ja napisze a to z powodu że jestem nizbyt pilną uczennicą ale możemy pójść tam-Po tych słowach Hikari zaczęła biec tak samo szybko jak jej nowa koleżanka.Ruszyła za nią, mając nadzieję że będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...