Skocz do zawartości

The chapter high School [zapisy] [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Yukine uznał, że jednak pójdzie pozwiedzać. Poznać nowe osobistości. W każdym razie, oglądać ewentualne sprzeczki współlokatorów, jak już zdążył się domyślić, będzie miał okazje jeszcze w niedalekiej przyszłości. 

- Cóż, powspominajcie stare czasy, a ja jednak wychodzę - stwierdził, wciąż z uśmiechem, po czym wyszedł z pokoju.

Na korytarzu zastanawiał się dokąd iść. Cóż... Gdzie mogliby być ludzie? Skoro nasi rodzice to bohaterowie książkowi... Czy mogłoby być lepsze miejsce, do spotkania dużej ilości osób, inne niż biblioteka?

Orihara uradowany, poszedł do biblioteki. W sumie przy okazji będzie mógł poszperać w księgozbiorach. Może uda mu się dowiedzieć czegoś o tym, jak jego ojciec umiał tak idealnie władać nożem sprężynowym..?

Na miejscu dotarł już do jakiegoś regału i zaczął przyglądać się nazwiskom autorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Z tego wszystkiego zapomniałam zupełnie a ja mam na imię Hikari-.A mówiła to już z lekkim uśmiechem na twarzy.Po krótkiej przerwie znowu zaczęła mówić- szukam książki mojej mamy i mam drobne obawy że będzie to książka beznadziejna.-

Po kolejnej wypowiedzi lekko posmutniała.

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A kim była twoja mama? - zapytał od razu, chociaż miał już pewną teorię co do tego, ale jednak chciał to usłyszeć od dziewczny. Z racji, że zbierał informacje, jak jego ojciec, to był wręcz pewny, że wie, z czyją córką aktualnie rozmawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słysząc rozmowę, Alce poszła w jej kierunku obładowana książkami tak, że nie widziała gdzie idzie i udrzerzyła całą siłą w regał, który się zatrząsł, książki się posypały, a ona sama upadła

- Cholera! Czemu mi się tylko to przytrafia?!- krzyknęła, próbując wstać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnowłosy rozbawiony zaczął się śmiać.

- Czemu kobiety zawsze na coś, albo kogoś wpadają? - rzucił luźne pytanie, ot tak, podchodząc w stronę Alice pod stertą książek. - O, ciebie już znam - stwierdził, gdy już ją zobaczył. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Na razie świadkiem kłótni nie byłem, ale jak nic Add niebawem rzuci się na młodego Starka, może nie dosłownie, ale na pewno mu coś "wyrzuci" - stwierdził wesoło, jakby to było na prawdę zabawne i ciekawe. Zmierzył zaraz dziewczynę wzrokiem. - Znasz ich? - zapytał ot tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jakie tytuły wzięłaś? - zapytał jeszcze ot tak, zerkając na pierwszą okładkę, chociaż w sumie jako takie komiksy go średnio interesowały. Bardziej po prostu ciekawiło go to, w jakich klimatach gustuje dziewczyna. Ot takie, kolejne zbieranie informacji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Widzę że się znacie.- Powiedziała uśmiechając się Hikari a następnie zwróciła się do Yukine : -Moja Mamą jest Usagi Tsukino- Po tych słowach uśmiechnęła się.Wtem nagle ruszyła w kierunku który wpadł jej do głowy.W końcu doskoczyła do szafy i wyjęła książkę.Otworzyła i ją przeczytała parę linijek i zamarła bo pierwsza strona była koślawię zapisana.Po czym odłożyła na miejsce żeby źle się nie czuć i wolnym krokiem z głową zwieszoną wróciła do nowych znajomych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co było nie tak z tą książką?- zapytała. Chwilę później się trochę zmieszała- Przepraszam. Powinnam dać ci się wyżalić. U mnie w domu to było normalne, bo nikt się nie pytał, co się stało. To co się stało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Add nie odpowiedział i wyszedł z pokoju. - To teraz do biblioteki.- stwierdził i ruszył w jej stronę. Gdy wszedł zobaczył dwie dziewczyny i chłopaka z jego pokoju. Nawet nie zwrócił na nich uwagi. Przeszedł obok nich z zainteresowaniem przeglądając półki. Sięgnął po jedną z książek i usiadł na krześle czytając ją z zaciekawieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice odszepnęła

- Nie przejmuj się. Twoja na pewno będzie dobra

Nagle do biblioteki wszedła jakaś osoba. Dziewczyna podeszła do niego i zapytała

- Cześć. Add? Miło mi. Alice- powiedziała i położyła na stole kartkę na której było napisane "Uważaj na Starka. Lepiej się z nim nie kłóć". Później odeszła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((What a cruel world))

 

~ To Add Zaraki, ma powiązania z firmą Stark Industries ale akta w tej sprawie są zastrzeżone przez twojego ojca - zakomunikował Jarvis. ~ Nikt oprócz Anthonego nie ma do nich dostępu.

- Dobrze, dziękuję - odpowiedział Isaac po czym wyszedł do biblioteki.

Przechadzając się pomiędzy regałami odnalazł książkę oprawioną jego nazwiskiem ale imieniem ojca. Przejrzał i odłożył na miejsce. Zauważył Yukine, Adda i dwie dziewczyny. Podszedł do nich.

- Znaleźliście już swoje książki? - zapytał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...