Skocz do zawartości

Witam wszystkich


ApulJack

Recommended Posts

No cześć, na imię mi Robert i jeśli chodzi o oglądanie poniczy to zaczeło sie jakoś tuz po końcu 3 sezonu po angielsku. Jestę typem Gamera, ale to nie wszystko bo lubie pirotechnike i inne rzeczy z tym związane, dodatkowo zaczołem jakies 3 miesiące temu uczyć sie rysować i idzie mi coraz lepiej że sam siebie zadziwiam :P Ach i jeszcze lubie wszystkie kucyki, ale najbardziej uwielbiam AppleJack :D:D Dobra, to chyba by było na tyle.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Witam serdecznie na naszym forum! Baw się dobrze, stosuj się do regulaminu i dbaj o gramatykę. Pytania? Hmm...

-Rozpocząłeś oglądać serial prawie 2 lata temu. To sporo. Czy w tym czasie udzielałeś się też na innych stronach poruszających tematykę MLP?

-Skąd dowiedziałeś się o serialu?

-Ile masz lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w naszych skromnych progach~ *grzecznościowy ukłon* 

Mam nadzieję, że miło spędzisz z nami czas i zostaniesz na dłużej. Standardowo zadam kilka pytań. 

 

1. Lubisz pirotechnikę..ale rozumiem, że nie tworzysz materiałów wybuchowych?  :fluttershy3:  To nie dość, że nielegalne to jeszcze niebezpieczne nie tylko dla ciebie. 

2. Lubisz sowy? :3 

3. Luna czy Celestia? 

4. Ulubiony sezon? 

5. Grałeś w Wiedźmina lub Amnezję? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek000:

1. No niestety nie.

2. Otóż zaczeło to sie tak że moja mała siostra oglądała MLP na minimini i zawsze gdy ja to widziałem to był pierwszy odcinek i nigdy nie widziałe, drugiego i byłem ciekaw co dalej, ale odłożyłem to na pozniej, po jakims czasie mój brat też zaczoł oglądać MLP z siostrą no i już niemogłem z ciekawości odpaliłem sobie i obejrzałem odrazu wszystkie 3 sezony :P

3. 18 skończone w lutym :D

 

Raxoanox:

1. hmm jeśli chodzi ci, o które potrafie wykonać to bym uznał acetylen bo łatwy do zrobienia (karbid i te sprawy) i bardzo fajny, a jeśli chodzi o ogół to mysle C4 mnie tak itryguje ponieważ jest to bardzo stabilny i mocy ładunek :D raz z kolęgą chcieliusmy dynamit zrobić i byśmy mieli wszystko do tego ale robienie nitro gliceryny jest dość niebezpieczne xd

2.  1.Borderlands 2

     2. Assassin's Creed

     3. Planetary Annihilation

     4. Lost Planet 2

     5. Supreme Commander 2

3. Spoko myśle, sam nie oglądam dużo, w sumie w ogóle, jedyne jakie oglądałe to Full Metal Alchemist

 

Uszatka:

1.No tworzenie jest nielegalne ale w dużych ilościach i tak jest niebezpieczne gdy sie nie wie co sie robi xD 

2. Czy lubie to nie, ale są spoko xd 

3. Luna i jej republika :D

4. 4 sezon tak mi przypadł pewnie przez tą końcówke ale i też przez świetne piosenki jak Make a Wish i Apples to The Core

5. Niestety nie ;_; (Amnezja raczej nie dla mnie xD)


Tak słucham muzyki fanowskiej i mój ulubiony twórca to Archie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

O proszę, moim ulubionym muzykiem z fandomu też jest Archie. Lubisz wszystkie jego utwory jednakowo, czy masz jakiś ulubiony, może któryś z albumu ''The Dessolation of Archie''?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

 

Panie Piromanie, co sądzicie o koncertach Rammsteina?

Ponoć to marzenie każdego pirotechnika. :badass:

Lubisz horrory?

Poza muzyką fandomową, jakie inne rodzaje lubisz?

Bierzesz się za prawo jazdy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Archiego to podoba mi sie całe Pono-graphy, z Discography wybrane np: 5upernova, lub Guess What zaś Dessolation of Arhie nie tak jak Pono-graphy ale tez mi sie całe podoba :D

 

Anekito

1. Rammstein jakoś ten zespól mi sie nie widzi, ale nie nienawidze ich :P

2. Nie zabardzo wole akcje i sci-fi :D

3. Uwielbiam Power Metal (DragonForce <3

4. Już zdane :D co ciekawe za pierwszym :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam ci parę standardowych pytań:

- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

 

 1. Jasne tak jak całą reszte :>

 2. Jak juz mowiłem Discord 

 3. Alikorna, chodź to nie ma duzego znaczenia dla mnie 

 4. Fanart :>

 

 

 

 

(Do odpowiadania na pytania użyj opcji "Cytuj" przy poście)

 

No k 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słuchasz rocku progresywnego, a może chillout, jazz?

2. Jak tam jest w Chełmie?

3. Wybierając się na wakacje wybierasz morze czy góry? Zgaduje, że do morza jest ci dużo bliżej.

  

 #1. Progresywnego czasami tak chillout i jazz raczej nie.

 #2. A no fajno, zawsze w wiadomościach gadają o moim mieście w walentynki ( bo nazywane jest "Miasto Zakochanych") może widziałeś? :>

 #3. Wole góry, ale ostatnio byłem nad morzem akurat:> może w te ferie zimowe wybiore sie w góry po snowbożyć xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Co sądzisz o finale 4 sezonu My Little Pony; Friendship is magic? Nie za brutalne jak na kreskówkę dla "sześcioletnich dziewczynek"?

5. Oglądałeś np: Pokemony, Power Rangers czy starsze kreskówki na Fox Kids? (jeśli oczywiście miałeś Fox Kids)

  

 #4. Był genialny! Ale wątpie by wciąż była by ta kreskówka tylko tych "sześcioletnich dziwczynek" dlatego końcówka była taka a nie inna :P

 #5. Pokemony sie oglądało choć nie pamietam na jakim kanale :D i Power Ranger plis, na polsacie bodajrze xD (Fox Kids nie miałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów kiedy się miało sześć kanałów to oglądało się pokemony na czwórce. Podejrzewam, że właśnie tam oglądałeś.

Nie rozumiem tej bzdury o św. Walentym jako patrona zakochanych. Kto to wymyślił? (Nie, to nie jest pytanie na które musisz odpowiadać)

Ech o co by tu się zapytać by nie wyjść na osobę która tylko odpowiada.

1. Książki jakieś czytasz?

2. Osiemnastka za panem to może kierunek dalszego wykształcenia?

3. Gwiezdne Wojny, Terminator i inne arcydzieła starego kina?

4. Dlaczego właśnie Applejack?

5. Mr. Pirotechnik sam tworzy proch? Czy wolisz używać ciekawszych materiałów?

 

Wspaniałych przygód na forum życzy twój najgorszy koszmar :sombra2: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...