Skocz do zawartości

Siemanko!


XYZZ

Recommended Posts

Hmm…  Jak by tu zacząć…

 

Mam na imię… Mój nick to Momentical i jestem Pegasis od prawie roku.

 

Ulubiony kucyk?

Wielmożna władczyni Słońca Jej Wysokość Księżniczka Celestia (choć początkowo była to Luna) Następnie Twilight, Pinkie i Rarity. Z ogierów Big Mac. Najmniej lubię Spike’a (tak, wiem, że to nie kuc). Ten mały gad bardzo mnie denerwuje.

 

Hobby?

Mam ich kilka, lecz największym jest czytanie. Nie potrafię zasnąć, jeśli nie przeczytam choć paru stron w ciągu dnia. Aktualnie oddaję się lekturze S.Holmesa. Czasami tworzę różne rzeczy z papieru (papercraft) i muliny. Oprócz kucyków, w podobnym czasie zostałam fanką South Parku.  Dość często gram w gry. Teraz jako Dovahkin ,,ratuje’’ Skyrim. Lubię grzebać w urządzeniach elektronicznych (nie chodzi mi o rozkładanie na części, choć może kiedyś…). Lubię wygrywać, ale to raczej nie jest zaleta  :P. Jestem Pottermaniaczką od 5 roku życia - wtedy zrozumiałam, o co tam tak naprawdę chodzi. Jestem bardzo ciekawską osobą, chcę jak najlepiej poznać świat. Potrafię całkiem nieźle grać na flecie (tak, nauczyłam się w SP i byłam najlepsza z klasy :D ) i zagram kilka melodyjek na gitarze. Ostatnimi czasy zainteresowałam się trikami psychologicznymi itp. Ciekawostka: Chcecie pozbyć się czkawki? Niech ktoś napisze wam jakieś zdanie palcem w powietrzu, a wy maksymalnie skupieni, spróbujcie je odczytać. Gdy nie macie nikogo pod ręką, wykonajcie to samodzielnie - nie każdy potrafi się jednak skupić, gdy wie co pisze. Żegnaj czkawko ;). Metoda ta działa na ¾ społeczeństwa. 

 

Coś jeszcze? Nic mi już nie przychodzi do głowy. W takim razie dziękuję za uwagę.

P.S. Jeśli chciało wam się to przeczytać i jakimś cudem zaciekawiłam was mą osobą, a nawet macie pytania, to śmiało, chętnie odpowiem. :celgiggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czuję się zaciekawiony. I to nawet bardzo. 
Mamy całkiem sporo wspólnego, zacznijmy od tego że ja również nie lubię tego gada :spike: 
Jeśli chodzi o czytanie to również bardzo lubię. (Choć za dzień stracony uważam taki, w którym nie obejrzałem jakiegoś filmu, to bardziej moja pasja)
South Park? Ulubiona postać? Ja mało oryginalnie stwierdzę że Cartman :derp6: Grałaś w Kijek Prawdy?

Pottermaniak? Tak się składa że ja również :v Ale bardziej książka, film też, ale bez przesady. Książki czytam i czytam bez końca.
Reszta raczej nie, gdyż szczerze mówiąc jestem beztalenciem, w każdym razie ostatnie pytanie: Ile masz lat? ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechęć do Spike'a łączy ludzi. Moim ulubieńcem jest Kyle. Ma w sobie to coś. Choć sama nie wiem co :) Cartmana też bardzo lubię. Jego teksty są najlepsze. No i piosenki. Kilka z nich mam nawet na telefonie. Chyba nigdy nie zapomnę rozmowy tej dwójki o żydowskim złocie Kyle'a, no i oczywiście tych jakże rzadkich momentów, gdy Eric nazywa go Żydem. Oczywiście, że grałam w Kijek Prawdy. W sumie to dzięki tej grze ( gameplay u Pewdiepie'a mnie zachęcił do kupna, to dzięki niemu poznałam SP) zaczęłam oglądać odcinki. Nie mogę już się doczekać kolejnego sezonu. Do 24 września już niedaleko.

 

Ja również bardziej wolę książki - głownie przez opisy Hogwartu, lekcji i tego jak przebiega życie czarodziei, czego w filmach zbytnio nie widać. Najbardziej lubie Zakon Feniksa, bo w tej części najlepiej widać te rzeczy. No i jest tam dużo Freda i George'a :P W KF też to całkiem fajnie widać. Dlaczego mój list do Hogwartu tak długo się spóźnia? Podejrzewam, że to wina Poczty Polskiej lub mojej mamy... Dla niepełnoletnich Bronies-Pottermaniaków polecam LSM- Letnią Szkołe Magii - niezapomniane przeżycie. M.in. przez 2 tygodnie mieszkasz w zamku!

Kobiet o wiek się nie pyta  :rd4: Ale do starości jeszcze mi dalekooo.  :pinkie4:  

SHABLAGOO!

 Ulubiony antagonista?

Discord! Chciałabym go poznać i zaprzyjaźnić się z nim. Ma niezłe poczucie humoru i z pewnością nigdy nie narzekałabym przy nim na nudę. Zna się na magii, może mógłby sprawić, że ja też ją w choćby troszkę opanuję? Razem zesłalibyśmy na Equestrię deszcz z czekolady, a pomogłaby nam w tym z pewnościa Pinkie Pie. Razem bylibyśmy Drużyną... Czekolady? Mógłby mnie też zapoznać z resztą. Polubiłam też Krysię, choć niestety nie zbyt dużo o niej wiemy. Jednak jako Kredens była całkiem fajna.

Edytowano przez Momentical
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i baw się dobrze               :brohoof: 
Kilka pytań:

-Grasz w Skyrima. Czy w coś jeszcze?

-Lubisz parodie filmowe (te stare)?
-Widzę, że lubisz czytać.Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?
-Oglądasz jeszcze inne animacje, niż MLP?

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczęła się moja przygoda z MLP? Dzięki ,,This Day Aria'' w wykonaniu Bunny Kou.  Byłam ciekawa jak zakończyła się ta historia, więc postanowiłam poszukać tego odcinka. Niestety obejrzałam tylko kilka minut i przypomniałam sobie o czymś tam co musiałam wtedy zrobić. Do kucyków wróciłam dopiero pół roku później, gdy piosenka ponownie wyświetliła mi się w polecanych na YT. Czyli w październiku zeszłego roku. I tak zaczęła się ma przygoda w krainie pastelowych taboretów :)

 

Muzyką interesuję się średnio, aczkolwiek lubię czasem posłuchać muzyki naszego fandomu, piosenek z mych ulubionych filmów, czy seriali. Kilka lat temu zaliczałam się do wiernych Little Monsters Lady Gagi, lecz mi przeszło. Gdy w internecie mówią o jakimś nowym ,,hicie'' też go posłucham.

 

Aktualnie gram tylko w Skyrima oraz Mario z moim młodszym bratem. Lecz całkiem niedawno ukończyłam Assassin's Creed, który był w CDA i Harvey's New Eyes - polecam gra jest naprawdę komiczna. Uwielbiam Tomb Raidera, najbardziej Legend. Ta część jest inna niż reszta, wyróżnia się, choć jest stanowczo za krótka. Kilka dni temu zakupiłam do mojej kolekcji Syberię. Przeszłam prawie wszystkie HP na PC i gry LEGO na PSP. Nie przepadam jednak za strzelankami. Gdy byłam mała (8-10 lat) muliłam w Metina i Runescape :P. Fazę Minecrafta też mam za sobą. Byłam fatalnym budowniczym, lecz wygrywałam wiele IS i parkourów. Mapki Adventures bardzo lubiłam :) Ogólnie jestem w miarę wszechstronna.

 

To zależy co masz na myśli mówiąc stare. Jeśli o te sprzed 2000r. to niestety niezbyt, lecz mam zamiar to nadrobić w przyszłości. 


Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?

Przeczytałam zbyt dużo dobrych książek, by wybrać ulubioną. No nie licząc Zmierzchu. Jego a w szczególności 2 części, nie zaliczę do ulubionych. Lubie książki Tolkiena, Conan Doyla, Felixa Neta i Nikę - głownie przez świetne poczucie humoru i wyobraźnie pana Kosika, fanficki bronies, czasami czytam jakieś głupawe romansidła - wyższa szkoła komedii i wiele, wiele innych, których teraz nie potrafię sobie przypomnieć. Ostatnio zaczęłam interesować się mitologią i klasykami - m.in Drakulą, itp., więc wkrótce dołączą przynajmniej w części do przeczytanych.

 

Oglądasz jeszcze inne animacje, niż MLP?

Teraz oglądam tylko kucyki i South Park. Wcześniej było kilka innych, lecz albo zakończyły się, lub znudziły mi się. Nie licząc okazjonalnie pojawiającego się Asterixa i Obelixa :) Może kiedyś...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co masz na myśli mówiąc stare. Jeśli o te sprzed 2000r. to niestety niezbyt, lecz mam zamiar to nadrobić w przyszłości. 

Dokładnie, mówiąc stare mam na myśli te sprzed 2000 r.

 

Lubie książki Tolkiena, Conan Doyla

Też bardzo lubię tych pisarzy.

 

Teraz oglądam tylko kucyki i South Park. 

Jeśli chcesz obejrzeć jakąś fajną animacje, to polecam:

-Wodogrzmoty Małe

-Fineasz i Ferb

-Niesamowity świat Gumballa

-The Looney Tunes Show

-W te i nazad

-Simpsonowie

Z anime:

-Death Note

-Attack on titan

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)  Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba.

 

Pytanie, a nawet pytania ode mnie. Trochę z innej beczki niż wszystkie :P :

 

Lubisz poznawać nowych ludzi? Czy jesteś bardziej osobą nieśmiałą? Czemu nie zdradzisz swojego imienia? Jakie gry jeszcze grałaś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Pinkie Pie?

A kto jej nie lubi? Załamuje czasoprzestrzeń i burzy czwartą ścianę. Na dodatek potrafi wyciągnąć wszystko ze swojej grzywy  :pinkie:

Luna czy Celestia?

Praise the Sun! :badass: 

 

Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca?

Twilicorna. Iskierka ma wtedy więcej całkiem zabawnych problemów, no i zasłużyła sobie na ten przywilej.

 

Fanart/fanfic?

I jedno i drugie. Lubię sobie poprzeglądać DA w poszukiwaniu dzieł Bronies. Fanficki czytam dość często.

 

Grasz z nut czy chwytów? 

Głównie z nut. Chwytów znam kilka, aczkolwiek niezbyt mi wychodzą. Kiedyś jednak spróbuję to zmienić. Na razie jednak nie mam weny do grania.

Lubisz poznawać nowych ludzi? Czy jesteś bardziej osobą nieśmiałą?

Lubię poznawać nowe osoby. Nawet bardzo. Czasami jednak mam czas, kiedy najchętniej zamknęłabym się we własnym świecie, a wtedy według niektórych zachowuje się jak gbur i lepiej mnie nie denerwować. Na szczęście trwa to może z 2 dni i znika :P Chyba każdy tak czasem ma. Jednakże nieśmiałość nie jest mi obca. Byłam kompletnie zamknięta w sobie do jakiegoś 10r. życia. Jakieś jej cząstki zostały i nadal we mnie są. Np. boję się klaunów i nie cierpię rozmawiać z nachalnymi, wręcz przerażającymi sprzedawcami. Ale cii... to tajemnica.

 

Czemu nie zdradzisz swojego imienia?

W sumie nie wiem. Po prostu, o tak sobie nie podałam :twiblush: .  Zaczyna się na A i kończy na A 

 

Jakie gry jeszcze grałaś?

Jejciu... Przeszłam chyba wszystkie części Scooby Doo, PayDay 2, Broken Age,To the Moon, Amnesię, Among The Sleep, Rayman Legends, Black Mirror 2, Simsy 2,3(tak przeszłam - wszyscy simowie zginęli :squee: ) i jako mała dziewczynka: Gdzie jest Nemo, Shreck 2, Mój Wymarzony Chłopak - był w gazetce z Odlotowych Agentek i jest naprawdę zabawny oraz Mój Brat Niedźwiedź. Przez kilka miesięcy grałam w Shayię. Reszty nie potrafię sobie teraz przypomnieć. Na PSP m.in wszystkie części LEGO, Little Big Planet ( na 100%!), HP i KP - jest inny niż na komputer, a Zakonu nie przeszłam, ponieważ w biblotece nie pojawiał się Zachariasz, GTA San Andreas, Hannę Montanę - przeszłam całą! (pewnie łatwo zauważyć, że lubię dziwne gry :D ) , ogólnie na PSP grałam w wiele gier, choć nie wszystkie przeszłam. Na promocji w Biedronce kupiłam kilka tygodni temu Wiedźmina, ale w wakacje nie miałam zbytnio czasu na gry. Mam też zamiar kiedyś przejść Dark Souls :evilshy:  i Saints Row'a 4. Zresztą ta co chwilę dochodzą nowe. Po Skyrim, na pewno zwiedzę Morrowind i pogram w Obliviona.

 

Fineasza i Ferba czasami też oglądam. Zapomniałam o nich. Ale inne propozycje chętnie sprawdzę. Dzięki Branthos

Edytowano przez Momentical
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Kurczę, pierwszy raz widzę temat, w którym osoba tak szczegółowo opowiada o sobie. To się ceni. I to bardzo.

Luna czy Celestia?
Praise the Sun! :badass:

 

To coś zupełnie nowego. Większość Tutejszych użytkowników lubuje się w Lunie, a Celestię uważają za wcielenie samego szatana :v No cóż...

large.png

 

Simsy 2,3(tak przeszłam - wszyscy simowie zginęli :squee:)

Zabawa w zabijanie Simów :ming: Niby sadyzm, ale potrafił dostarczyć sporo rozrywki.

 

Ode mnie tylko jedno pytanie. Czy udzielałaś się może na innych stronach związanych z kucykami?

No i byłbym zapomniał: Witam na forum :)

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale inne propozycje chętnie sprawdzę. Dzięki Branthos

Nie ma sprawy. Z wróć uwagę na serial pt. "W te i nazad", ponieważ został stworzony przez Craig'a McCracken'a, twórcy m.in "Atomówek" oraz przez... Lauren Faust! Tak tą samą Lauren Faust, twórczynie MLP. Poza tym, Craig i Lauren często ze sobą pracują, więc warto sprawdzić ich najnowsze dzieło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie tylko jedno pytanie. Czy udzielałaś się może na innych stronach związanych z kucykami?

Tylko sporadycznie na fge. Jednak ostatnio postanowiłam, że poszerzę horyzonty :)

Nie ma sprawy. Z wróć uwagę na serial pt. "W te i nazad", ponieważ został stworzony przez Craig'a McCracken'a, twórcy m.in "Atomówek" oraz przez... Lauren Faust! Tak tą samą Lauren Faust, twórczynie MLP. Poza tym, Craig i Lauren często ze sobą pracują, więc warto sprawdzić ich najnowsze dzieło.

Z przyjemnością je sprawdzę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome to the family!

 

Jesteś masochistką, chcesz przejść Dark Souls. Wiem, nie śmieszne. A może wolisz bardziej poważne rozmowy?

Kobiety (dziewczyny?) wciąż mnie zadziwiają, nigdy nie myślałem, że spotkam tak bardzo podobną do mnie. Mogę ci życzyć przygód z Daedrami, moje niestety zakończyły się na crashu Xboxa. Prócz tego obydwoje lubimy Harry'ego Pottera, Felixa, Neta i Nikę oraz South Park. Kto wie, może znalazłem bratnią, stfu, siostrzaną duszę?

By jednak potwierdzić moją tezę potrzebuje informacji, a te tutaj pytania pomogą ci mi ich dostarczyć.

1. Wiedźmin w formie książkowej był może przez Ciebie przeglądany? Drobna rada, nawet nie patrz na serial czy film. Są okropne.

2. Lubisz cięższy klimat czy bardziej zabawny? Obstawiam z góry tą drugą opcje.

3. Co sądzisz o naszym wspaniałym królu koszmarów, Sombrze? Oprócz tego, że powiedział ledwie pięć zdań po czym zniknął w odmętach ignorancji scenarzystów.

4. Klasyka kina jak Gwiezdne Wojny czy Terminator? Normalnie bym się o to dziewczyny nie spytał, ale wyglądasz na taką którą może taka twórczość interesować,

5. Wolisz klimaty baśniowej fantastyki czy naukowej?

6. Heroes of Might and Magic lub gry Sida Meiera?

7. Pytanie o wiek damy jest nieodpowiednie, ale wydaje mi się znośne pytanie w tej formie: Do jakiego uczęszczasz miejsca pracy/edukacji?

8. Anna, Anita, Amelia, Agnieszka, Aleksandra, Alicja czy Anastazja (I jeszcze wiele innych które są zbyt rzadko spotykane bym je tu napisał)? I wspomnę tylko jeszcze, że każde damskie imię kończy się na „A".

 

Niech ciebie nie przestraszy fakt, że prawie każde moje pytanie nie kończy się pytajnikiem. Po prostu tak mam. I nie mam cierpliwości do szukania emotek.

W każdym razie:

Miłych przygód na forum życzy twój najgorszy koszmar :sombra2: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiedźmin w formie książkowej był może przez Ciebie przeglądany? Drobna rada, nawet nie patrz na serial czy film. Są okropne.

2. Lubisz cięższy klimat czy bardziej zabawny? Obstawiam z góry tą drugą opcje.

3. Co sądzisz o naszym wspaniałym królu koszmarów, Sombrze? Oprócz tego, że powiedział ledwie pięć zdań po czym zniknął w odmętach ignorancji scenarzystów.

4. Klasyka kina jak Gwiezdne Wojny czy Terminator? Normalnie bym się o to dziewczyny nie spytał, ale wyglądasz na taką którą może taka twórczość interesować,

5. Wolisz klimaty baśniowej fantastyki czy naukowej?

6. Heroes of Might and Magic lub gry Sida Meiera?

7. Pytanie o wiek damy jest nieodpowiednie, ale wydaje mi się znośne pytanie w tej formie: Do jakiego uczęszczasz miejsca pracy/edukacji?

8. Anna, Anita, Amelia, Agnieszka, Aleksandra, Alicja czy Anastazja (I jeszcze wiele innych które są zbyt rzadko spotykane bym je tu napisał)? I wspomnę tylko jeszcze, że każde damskie imię kończy się na „A".

1. Niestety jeszcze nie, lecz niedługo będę miała okazję go pożyczyć i zaznajomić się z tą lekturą. Obejrzałam kiedyś 1 odcinek serialu i niezbyt mnie zachęcił, aczkolwiek gdyby książki i gry reprezentowały niski poziom, to nie byłyby znane. No nie licząc Zmierzchu. On jest słaby i sławny. Są z niego nawet Barbie. Swoją drogą mieć takiego Kena - Dovahkina... To byłoby ciekawe.

 

2. To zależy od nastroju. Ale zazwyczaj mam ochotę się rozluźnić i odpocząć po ciężkim dniu, więc chętnie sięgam po wszelkiego rodzaju komedie itp. Lubię jednak, a nawet bardzo zdobywać wiedzę, więc po poważne rzeczy również sięgam dość często. Z nich można się dużo dowiedzieć. Ostatnio sięgnęłam po kilka utworów Charlotte Link, teraz Holmes, a to komedie nie są. No chyba, że spojrzysz pod innym kątem, bo np. Sherlock ma niezłe poczucie humoru.

 

3. Sombra wydaje się być całkiem fajnym kucem, a jego polski dubbing był naprawdę miły dla ucha... O ile zły śmiech ( który swoją drogą bardzo lubię robić  :evilshy: ) może być miły dla ucha. No i zastawił ciekawe pułapki na drodze do serca. W komiksach ten dobry Sombra też był w porządku. Choć jak dla mnie zbyt lalusiowaty.

 

4. Jejciu jakie ja mam jeszcze braki w kulturze... Gwiezdne wojny też są w dłuuugiej kolejce do przeczytania. Klasyki trzeba znać. Swoją drogą: link

 

5. Raczej baśniowej. Zawsze chciałam (i chcę dalej być) czarodziejką, czarownicą, wróżką, elfką itp. Zawsze czułam, że jestem stworzona do magii, latania, do czegoś wielkiego... Brzmię jak 5 latka, ale to prawda.

 

6. Niestety ani jedno ani drugie.

 

7. Jejciu, uparliście się na mój wiek. Może ujmę to tak:  ?<20  :interesting:

 

8. O ostatnim ,,A'' wiem doskonale :squee:  Tak po prostu wyglądało jakoś tak... bardziej tajemniczo... chyba. No może jednak nie.

 

Przetestuję na DS moją cierpliwość. Hmmm ciekawa jestem jak szybko będę chciała wyrzucić tą grę. W sumie to zamiast się wystraszyć, odczuwałam raczej coś na kształt samozadowolenia, że ktoś interesuje się moją osobą.

Edytowano przez Momentical
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...