Skocz do zawartości

Realm of the Mad God


Onyx

Recommended Posts

(Z tego co widzę, to chyba nikt oprócz mnie nie gra w tą grę, więc zamierzam wam ją pokazać bo na prawdę warto)

 

Realm of the Mad God (RotMG)– gra z gatunku MMORPG, która została stworzona przez Wild Shadow Studios. Jej premiera odbyła się 20 lutego 2012 roku. Gracz kontroluje w niej postać, która została przeznaczona do zagłady z rąk złowrogiego bóstwa, lecz wespół z innymi graczami podejmuje walkę przeciwko niemu. Kierowana postać zdobywa doświadczenie podczas walk z wielorakimi potworami. Gra jest darmowa, aczkolwiek zawiera możliwość zakupu dodatków ułatwiających rozgrywkę.

Teraz trochę więcej informacji:

- Jest to gra typu Perma Death czyli, gra w której jak umrzesz, tracisz wszystkie itemki.

- W grze maksymalny lvl to 20, ale na tym nie kończy się przygoda, jak zdobędziesz 20 poziom, to zaczynasz zdobywać fame.

- Fame czyli sława, w tej grze możemy ją wykorzystać na karmienie swojego zwierzaka, łączenie 2 zwierzaków i ulepszanie miejsca w których się znajdują co skutkuje tym, że swoje zwierzaki możesz podnosić poprzez łączenie na wyższy etap ewolucji, co daje zwierzakowi więcej umiejętności.

- Karmiąc zwierzaka podwyższasz jego poziom (nie etap ewolucji), im większy poziom, tym umiejętności są skuteczniejsze.

- w RotMG mamy 14 postaci do wyboru. Aby odblokować jakąś inną postać niż Wizard ( podstawowa postać ) należy np. na postaci Wizard nabić 5 lvl a odblokujesz klasę Preist z czego aby odblokować łucznika musisz nabić 5 lvl na klasie Preist itp. Większość postaci wymaga nabicia 20 lvl.

- Nie jest trudno levelować, mi to zajmuje max 30 min.

- Mamy tu "stars" czyli gwiazdki, dostaje się je za klasowe questy czyli np. nabicie na postaci 20lvl-a to jedna gwiazdka, nabicie 100 fame to druga gwiazdka na danej postaci, max gwiazdek to 70, a maksymalna ilość gwiazdek które można zebrać na postaci, to 5.

I tyle od siebie powiem, o dokładniejszy opis gry i więcej informacji odsyłam do oficjalnej wiki gry RotMG:

http://www.realmeye.com/wiki/realm-of-the-mad-god

 

Jest to bardzo miła i przyjemna gra. Gram w tą grę już 2 lata, i nabrałem trochę doświadczenia. W grze mam nick XkubackiX ( stary trochę żałosny nick, ale nie zmienię bo za drogo :< )

Tu dam link do gry:

http://www.realmofthemadgod.com/

Masz jakieś pytania dotyczące gry? Śmiało mnie pytaj!

Ten watek jest przeznaczony do rozmów na temat gry, jak i pomocy nowym graczom.

Życzę miłej gry. ^^

 

Lista graczy:

- Onyx - XkubackiX - 35 gwiazdki (red) - Best Server

- megaxsardas - Megaxsards - 31 gwiazdki (red) - EUWest 2

- thornix - Thornix - 2 gwiazdki (light blue) - Best Server

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możnaby tak zrobić, ale wątpie aby ktoś jeszcze w to grał ;>

Na jakim serwie grasz?

 

******************************************************************************

 

Żywego Knighta 6/8 masz? To bardzo dobrze, a jakie eq? Ja jak na razie staram się dobić mojego knighta na 40 defa, a potem dropić/zarabiać life-y na Acc, Collosus, Acrop, i Exa Def, bo na Unb Def za drogo ;p

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram często na EUW 2 czasami na EUN 2 chyba żeby się pośmiać z polaków którym daję t11 itemy i się chwalą swoim kumplom na czacie  :lol: a i gram na hacked cliencie ale mniejsza :kappa: kiedyś grałem bez i nawet fajnie się grało ale ginąłem ciągle przez lagi/jaki malutki pocisk bijący 200 hp/ przycisk nexusa zamnieniał sobie miejsce na jakiś zjebany inster czy jakiś tam niż ten, na który go ustawiłem 2 godziny temu, było to trochę frustrujące, muszę pograć na normalnym cliencie żeby było śmieszniej, ale najpierw zrobie więcej 6/8 lub 3/8 postaci bo jak zginę tym knightem to będę smutał :<, kolega mi dawał poty zawsze ale narazie przestał grać i nie mam darmowych potów, a i na tym cliencie nie używam żadnych wall hacków no clipów ani niczeog takiego, tylko auto nexus, chociaż aż tak bardzo nie pomaga bo zazwyczaj sam klikam, wole go mieć włączonego jakby znowu się przestawił mój przycisk... aimbot, chociaż czasami nie umie celować a i tak lepiej celuje się samemu używam jeszcze tego, że widzę eq graczy żeby patrzeć czy ktoś ma inca lub coś, żeby nie stać na marne i czekać :), pewnie jak bym zagrał to by mnie każdy zreportował i tyle z mojego grania :kappa:. A I eq to chyba t5 shield? acclaim czy tam sky ten t12 t13 chyba armor i albo expo albo exa hp już nie pamiętam też, meh słaby jestem w tą grę nawet na hakach padam :kappa:

Edytowano przez megaxsardas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam kiedyś był o tej grze temat, bodajże zamknięty.

A wracając, też czasem gram, można się na grę zmówić

To trzeba ustalić kiedy, ale najważniejsze - jak będziemy się komunikować, może skype?

Napiszcie tutaj swoje nicki, na jakich serwerach gracie i ile gwiazdek macie,to zaktaulizuje pierwszy post, w którym wpisze to wszystko.

Ja kiedyś pobrałem hacked clienta, odpaliłem go ze złowieszczym uśmiechem i... zobaczyłem jakie lagi są na tym... niby fajnie bo ten wallhack, auto nexus, aim itp. ale te lagi... no i nie chciałem grać na hacked cliencie bo to... złe :hmpf: Ale siedze cicho kiedy widzę hackera, chociarz widząc to jestem trochę wkurzony, najbardziej kiedy widzę, że tego hacka ma ktoś, kto ma 1-10 gwiazdek ;-;

Jedno pytanie - gracie z opcją z obracaniem ekranu? :v Ja nie, nie umiem grać z tym, chociarz widzę, że większość ludzi grających w to używa tej opcji.

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z full screenem więc nie potrzebuje obracać :D gwaizdek mam chyba 34? nie wiem skype mogę : Kamilek20014

 

Grać bedę narazie nie bo mam black screena jak wchodzę do jakiegoś portalu, nexus normalny -.-, a chciałem powoli uczyć się grac bez hacków już wyłączyłem wszyetkie anty debuffy, ale auto nexus i full  screan dalej będą już wiem nawet chyba czemu, koleś zjebał program do robienia hacków i pasek many i hp pod postacią nie działa, może dlatego... sprawdzam :D dobra działa, jedank będę grał na anty debuffach, powoli będę je wyłączał jak się naucze dogować pociski, wtedy wyłącze kilka, bedę wyłączał też na dungeony w których brak jakigoś debuffa crashuje grę :)

Edytowano przez megaxsardas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...