Skocz do zawartości

Fallout Online


ApulJack

Recommended Posts

Witam, zauważyłem że jest tu dodane to subforum i chce sie zapytać czy ktoś kiedyś grał lub gra w Fallout'a Online czyli w taką 2 tylko multi (jak by ktoś niewiedział). 

 

Proszę jeśli to możliwe to może polecicie jakieś serwery na którch graliście/gracie może dołącze do was, ponieważ nadeszła mnie taka ochota znów w to pograć :D

 

Także zachęcam do dyskusji na temat tego fallouta czy wam sie to podoba czy nie.

 

Z góry dzięki za cokolwiek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako dzieciak z podstawówki bardzo lubiłem fallout 1 bo było w CDA kieeeedyś, szczerze powiem, że nie umiałem jej przejść i dopiero nie dawno sobie poczytałem poradnik i przeszedłem. Potem Fallout 2 jedna z najbardziej udanych gier z tego gatunku i moja ulubiona... przeszedłem ją ze 4 razy i to zawsze nie śpiesząc się i za każdym razem odkrywając coś nowego... Potem trafiłem w CDA na Fallout Tactics, miło dowodziło się własną drużyną i wykonywało misję dla bractwa... Potem kupiłem Fallout 3 i to była pierwsza orginanla gra jaką kupiłem, bo pamiętam że jakoś dzień wcześniej dostałem nowego kompa, którego używam do dziś... no i potem pobrałem Fallout new Vegas, westernowe klimaty średnio przypadły mi do gustu ale DLC Lonsome Road (czy jakoś tak) pozwolił poczuć się jak po prawdziwej atomowej zagładzie... no i potem szukając modów do F:NV trafiłem na Fallout Equestria... to w sumie tyle...

Teraz zbieram sobie na Wasteland 2 czyli nie oficjanego Fallouta w klimacie z F2 czyli turówka, a w Fallout online jeszcze nie grałem, jak podasz linka to pobiorę i z chęcią zagram...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Fallout Online potrzebujesz Fallout 2 bo na tym stoi i ogranąć jakiś serwer, większość jest ruskich ale jakby grupa polaków tam wbiła to zrobili by porządek xD

 

Popatrze coś poszukam ale jak ktoś jakiś znał to prosze o wiadomość i chciałbym żeby jednak nas kilku było :D oczywiście nie zmuszam :P

 

 

EDIT: Szybko mi to poszło, znalazłem coś i chyba bez instlowania F2 daje link: http://www.fonline-reloaded.net  

Edytowano przez ApulDżak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, FOnline Reloaded to od niedawna najpopularniejszy serwer tej gry od czasów F2238. Nie potrzeba oryginału F2 i można tworzyć gildie. Całkiem fajna sprawa. Sam grałem w FOnline przez jakiś czas, dorobiłem się nawet własnego metal armora oraz miniguna, który sam sobie stworzyłem (całkiem fajny, przejrzysty i rozbudowany system craftingu znacznie mi to ułatwił). Potem jednak przestałem, bo mimo wszystko gra w pojedynkę szybko się nudzi bez konkretnego celu, a na wiele questów byłem za głupi. Cóż, taką stworzyłem postać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś za pierwszym razem w 2238 z bratem bo to on mnie zachęcił do Fallout Online. Później kumpel z którym graliśmy założył własny serwer gdzie mapa niebyła Ameryką lecz Europą i chcieliśmy by walnoł nasze miasto jako taką wioche z kilku nomiotów. Niestety wyniku końcowego nie widziałem ale mój brat chyba tam grał ;_;. 

 

A teraz takie pytanie: Kto by sie przyłączył do gry? Byśmy zrobili brony gildie i grali razem bo jak to pan nade mną powiedział granie samemu nudzi i to prawda dlatego jest to Online :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Ten człowiek jest złodziejem

Ahhh... FOnline. Grałem na FOnline 2 i FOnline: Reloaded, preferuję to drugie. Ostatecznie nie potrafię złożyć postaci zdatnej do PvE i PvP jednocześnie.

Zgustowałem jednak w połączeniu SG + One Hander + Fast Shot + First Aid + Medic lub Szturmowiec SG [sG + Rzucando + First Aid].

Ej, ale jeśli chcemy klanu, to potrzebujemy 1. bazy 2. szkoleniowców 3. zaopatrzeniowców 4. nie być nubami i umieć utrzymać jakiekolwiek miasto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajno, myśle że taką pierwszą baze można właśnie w tej okolicy walnąć dwa miasta blisko, kamieniołom i wgl ;_; no i tą komunikacje jakoś ogarnąć pokoje ts'a niemam bladego pojecia jak załatwić a czat spróbuje poszukać coś.

 

 

http://www.mmorpg.org.pl/news/zobacz/F-allout-Online-Ashes-of-Phoenix-już-działa o kurczu znajomy mi to wysłał może przejdziemy poki zaczeliśmy i nie mamy zbyt wiele ?:>

Edytowano przez ApulDżak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Siema, czy ktoś wie co może być nie tak, gdy gra nie chce się uruchomić?  Mowa o F4, gdy miałem stary monitor, to gra działała, ale na pełnym ekranie nie miałem części interfejsu jak np wytrycha, więc musiałem grać w oknie. Gdy teraz mam nowy monitor, to gra nie chce się nawet uruchomić. Czy to może być wina np sterowników, czy może jakiś defekt gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...