Skocz do zawartości

Jakie inne seriale oglądacie oprócz MLP?


Seba Zet

Recommended Posts

Oglądałem:

 

Czterdziestolatek

Miodowe Lata

13 Posterunek

Czterej Pancerni i Pies

Ranczo

Świat Według Bundych

Świat Według Kiepskich

Benny Hill

Big Bang Theory

Kapitan Bomba

Generał Italia

Bulionerzy

Sabrina Nastoletnia Czarownica

Halo Hans

 

A w planach mam:

 

Seks w Wielkim Mieście

Breaking Bad

Lśnienie (serial)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks w Wielkim Mieście

 

Nie polecam. Nudne to jak flaki z olejem, zdobyło popularność tylko dzięki niewyżytym i mało "obeznanym w temacie" dziewczynkom.

 

Moje plany:

House of cards

Top Gear

Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem

Arrow

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jak dla mnie najlepszym krótkometrażowym filmem animowanym była rodzima "Katedra" - Tomasza Bagińskiego.

Coś niesamowitego, jak ten film został obmyślony, zaplanowany i wykonany. Liczba odniesień i symboli zawartych w tych siedmiu -ośmiu minutach poraża. Sam naliczyłem ich kilkanaście, ale na pewno jest więcej. Najgorsze w historii "katedry" jest to, że nie zdobyła Oscara. W moim mniemaniu przegrała z dużo gorszym TheChubbChubbs. Co lepsze - Bagiński, mimo że kręci filmy potwornie rzadko, nadrabia jakością, tak więc zachęcam do obejrzenia wszystkich jego arcydzieł, takich jak "Sztuka spadania", czy "Animowana Historia Polski".

Edytowano przez Dark Feather
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Death Nota'a i jest to moje pierwsze i ostatnie anime, jakie obejrzałem. Ostanie nie dlatego, ze mi się nie podobało, lecz po prostu nie przepadam za stylem anime oraz sam serial mnie wcale do tego nie nakłonił. Jednak i tak Death Note oceniam na 8,5/10 za ciekawy pomysł i fabułę oraz różnorodne postacie.

 

W planie mam teraz oglądanie 2 sezonu Gry o Tron i w sumie, robię to głównie z ciekawości, gdyż książka mnie już wystarczająco zadowala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Obejrzałem drugi sezon Gry o Tron i.... to samo, co w przypadku 1, czyli takie słabe 7/10. Przyznam, że niektóre momenty były zrobione bardzo ciekawie i fajnie, lecz niektóre były niedorzecznie głupie, a pomysł zastosowany w książce zdawał się być o niebo lepszy. Na ogół serial zbyt komercyjny i zbyt przereklamowany, jak dla mnie. jednak pomimo tego, oglądało się nawet fajnie.

 

W najbliższym czasie postaram się obejrzeć 1 sezon serialu, który obejrzeć chciałem już od bardzo dawna, czyli "Breaking Bad".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie oprócz a zamiast. Może dobrym pomysłem byłoby oglądanie zaległych pucyków zamiast zaległego raka w wolnym czasie?
Oglądałem doktora kto, wikingów, oglądam jutuby, chcę obejrzeć znów Czterech Pancerzy i Psa. I czasem dodaję anime do listy tytułów które chcę sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Oglądam:

O mnie się nie martw

Chcę oglądać:

The Carrie Diaries

Doctor Who

House of cards

Sherlock

Prawo Agaty

Wniosek:

Prawie w ogóle nie znam się na serialach :lol:

Edytowano przez Velvet Orchid (Orchidea)
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Jak ja kocham The Walking Dead :) prawie tak bardzo jak MLP. Uwielbiam ten klimacik, chociaż znam kilka osób które nie lubią tego serialu bo ciągle ktoś ginie :P Niekiedy sobie myśle jak to by było żyć w takim świecie gdzie nie możesz nikomu ufać i prawie wszystko chce cię zabić :) Teraz  czekam na kolejny sezon...

 

Polecam 

Edytowano przez NajlepszyPrzyjacielKucyków
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zwykle, niezbyt oryginalnie :

- Doctor Who

- Sherlock BBC

- Gravity Falls

- Fargo - przeczytałam cały temat, ale nikt o tym serialu nie wspomniał, szkoda. Bardzo przyjemny kryminał z Martinem Freemanem i Billym Bobem Thorntonem. Co prawda dopiero jeden sezon, ale warto obejrzeć.

Kiedyś tam jeszcze oglądałam serial Misfits, ale po 5 sezonach się skończył. Tak czy siak, również polecam.

Edytowano przez Mandarynka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Główne seriale, które oglądam to kreskówki :D Nie ma sensu tego wszystkiego wymieniać. Ogólnie rzadko oglądam seriale, ale to, co lubię, to "Śmierć na 1000 sposobów", "Miodowe lata", "13 posterunek", "Benny Hill", "Jaś Fasola", "07 zgłoś się" i takie, co leciały dawno temu typu "Wow" (taki polski serial o kulkowatym, lewitującym stworku ze świecącą się buzią), niedawno nawet było na TVP ABC.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Ostatnio natrafiłam  na Miraculous Ladybug i wciągnęło mnie to strasznie. Ponadto zaczynam oglądanie The man in the high castle, ale jestem leniwym człowiekiem i szukanie w internetach boli :< A poza tymi dwoma, to zaczęłam 17 mgnień wiosny i Криминальная Россия , które oglądam jak mam czas i wenę na to. A także pytanie, bo może ktoś ogarnia runet. Wie ktoś może gdzie mogę znaleźć Чернобыль.Зона отчуждения? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...