Skocz do zawartości

Jakie inne seriale oglądacie oprócz MLP?


Seba Zet

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Steven Universe - musze czekać do wakacji na nowe odcinki
Naruto Shippuden - są filery ale te akurat są o Itachim więc oglądam z przyjemnością

Hoży doktorzy - (re-watch, potem robię re-watch Jak poznałem waszą matkę)
Atomówki z 2016r.

Rozważam oglądanie Lucyfera 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zacząłem sobie teraz oglądać (o dziwo) anime "One Punch Man". Tak z czystej ciekawości, bo zbytnio za anime nie przepadam, ale ten bohater mnie jakoś zainteresował.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Talar napisał:

Zacząłem sobie teraz oglądać (o dziwo) anime "One Punch Man". Tak z czystej ciekawości, bo zbytnio za anime nie przepadam, ale ten bohater mnie jakoś zainteresował.

 

I jak wrażenia? :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Obejrzałem dwa odcinki Mortal Kombat Defenders of the Realm i być może obejrzę więcej. Nawet jest tam w miarę ciekawa fabuła i charaktery postaci (choć dużo zachowań jest na siłę) . Czegoś mi tu jednak brakuje... znaczy się normalnie postacie z MK to mobilne zmielarki, a tu nie leje się ani jedna kropla krwi. Pokonani przeciwnicy są związywani sznurem i deportowani do innych wymiarów. Nawet kościotrupy nie rozpadają się na kości, znaczy się rozpadają (jest dźwięk łamanych kości) , ale kamera tego nie pokazuje. Mam wrażenie, że bohaterowie tej kreskówki cierpią. Na miejscu Sub-Zero nie mogąc wyrwać komuś kręgosłupa to bym się chyba skulił w kłębek i zaczął płakać. 

Są też inne wady typowe dla bajki dla dzieci. Co chwilę słyszę o ratowaniu tyłka, kopaniu tyłka, i inne przebojowe teksty. I jeszcze ta tajna kwatera główna, jakby Liu Kang potrzebował zawijać do bazy. 

No ale w końcu to Mortal Kombat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja oglądam:

- Żółwik Sammy i spółka- zarąbista bajka (produkcji Zagtoon, nWave Pictures, Nexus Factory, Studiocanal i M6) , gdy ją na początku zobaczyłam, myślę sobie: "Słodziutka bajka dla dzieci", myślałam, że będzie przesłodzona, ale po obejrzeniu jednego odcinka ("Rywal", obecnie mój ulubiony) po prostu się w tym zakochałam, czasem nawet moi rodzice ją oglądają. Doskonale zbilansowana słodycz, przesłania alegoryczne i nauki, które naprawdę przydają się w życiu. Szczerze polecam małym i dużym, żaden wstyd to oglądać (ja mam 15 lat!),

- Ojciec Mateusz- spoczko serial, najbardziej lubię Marczaka i Gibalskiego. Zwykle to oni mają najlepsze teksty (via Wikicytaty), rozwala mnie też pewna uszczypliwość Możejki odnośnie mieszania [się] Mateusza do spraw policji.

- Tabaluga- świetna animacja, bajka, którą kochałam w dzieciństwie. Lubię to oglądać, by powspominać sobie nieco :)

- Pound Puppies: Psia paczka- naprawdę super serial produkcji Hasbro (tak, to Ci sami, co zrobili MLP), szczególnie lubię w niej to, że główni bohaterowie są psami (pies to jedno z moich ulubionych zwierząt). Ogólnie bajka przyjazna dla oka i pełna ciepła.

- Ranczo- fajny serial, nie ma co, spór bliźniaków: wójta i księdza, czasem miłość, czasem gniew. Nieraz serial zaskakuje.

- Kung-fu Panda Legenda o niezwykłości- dobra animacja, pełna humoru, kung-fu, ale też nauki. Naprawdę fajne połączenie, warto obejrzeć.

- Rodzina Rabatków- moja ulubiona bajka z dzieciństwa (obecnie trzecia, po Żółwiku Sammy'm i spółce i MLP), pamiętam, że najbardziej lubiłam Bławatka (może dlatego, że miał bardzo uszczypliwy charakter- gustuję w takich postaciach, a ponadto nosił różowo-fioletowe ubranie, a to były moje ulubione kolory). Bajka naprawdę pełna niespodzianek, humoru i uroku.

Dobra, kończę, bo się rozpisałam xD

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo polubiłem serial na Nickelodeon "Harmidom". Taka prozaiczna kreskówka o chłopaku, który ma 10 sióstr. I każda z tych postaci jest naprawdę wspaniała. Praktycznie wszystkie głosy dublują się z "MLP: Przyjaźń to magia", znaczy się można spotkać głos Rarity, Rainbow Dash, Babs Seed czy Zecory. Mówię oczywiście o polskiej wersji. Takie proste, życiowe problemy pokazane w tak zabawny sposób. Dla mnie to raczej kreskówka roku (a już na pewno z Nickelodeon).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Indiana Jones - wszystkie części, Gwiezdne Wojny - wszystkie części, Ted 1 i Ted 2, MIRACULOUS LADYBUG, Ranczo i Pingwiny z Madagaskaru.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...