Skocz do zawartości

Jakie inne seriale oglądacie oprócz MLP?


Seba Zet

Recommended Posts

- 13 posterunek I, II;

- Allo Allo!;

- Alternatywy 4;

- Zmiennicy;

- Dr House;

- Family Guy;

- Futurama;

- Nieustraszony (ten z czarnym pontiakiem trans am z czerwonym pływającym światełkiem)

- Simpsonowie;

- Dragon Ball Super;

- Ghost in the shell

- Star wars clone wars;

To chyba tyle. :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
55 minut temu fallout152 napisał:

One Punch Man

Polecam! :soawesome:

Jedyny minus tego anime to liczba odcinków. Jest tylko 12 odcinków zwykłych, 6 specjalnych i 1 bonusowy (Road to Hero). Dobrze, że ma być drugi sezon (chyba w październiku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo by wymienić x) Oglądam masę seriali/kreskówek/anime. 

Podam po jednym z wyżej wymienionych które ostatnio oglądałem :) 

Serial - Utopia (polecam)

Kreskówka - TeenTitans Go (jak się jest fanem starych tytanów to boli w oczy ale jak się zapomni o starej wersji to to potrafi być bardzo śmieszne :P )

Anime - Boku Dake ga Inai Machi (Bardzo ciekawy shounen polecam-tylko końcówka mi się średnio podoba ale jest ok :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.08.2016 at 22:11 Bronek napisał:

Polecam! :soawesome:

Jedyny minus tego anime to liczba odcinków. Jest tylko 12 odcinków zwykłych, 6 specjalnych i 1 bonusowy (Road to Hero). Dobrze, że ma być drugi sezon (chyba w październiku).

 

Jak obejrzałeś już wszystkie odcinki, to mi powiedz (tak/nie) czy będą jakieś gejowskie szipy, bo jestem przy 7 odcinku i zaczynam nabierać pewne podejrzenia (to jednak "chińska bajka"). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu uległam hypowi i zaczęłam oglądać ,,Stranger Things". Jestem na 3 odcinku, i na razie całkiem wciągnęło. Klimat jest, gra aktorska na wysokim poziomie, wkurza mnie jedynie główna bohaterka. Mało kiedy zdarza mi się by w moim guście znalazł się serial który koncentruje się na dzieciach, a tu tak jest. Muzyka trzyma wysoki poziom. Całość kojarzy mi się z ,,Twin Peaks", pomimo iż to różne klimaty, to nawet główny wątek podobny. Fajnie też, że są długie, szerokie ujęcia, miło się ogląda.

Czekam na więcej, i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.

Edytowano przez Selenium
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spodobało mi się Steven Universe, ale nie mogę powiedzieć, że jakoś szczególnie oglądam ten serial. Po prostu przeglądam różne losowe odcinki, piosenki i fragmenty. Denerwuje mnie, że jedyne źródło jakie chciało mi się znaleźć zawiera mieszaną listę odcinków: jedne są po polsku, inne po angielsku, a część to w ogóle nie działa i to zniechęca najbardziej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

oj dużo seriali się oglądało ostano w oczekiwaniu na nowy sezon mlp na yotube obejrzałem sobie Miraculum: Biedronka i Czarny Kot nawet dosyć fajne podejście do tematu superbohaterów, a te duszki (chyba się się zwą Kami lub jakoś tak) są urocze, a Chat Noir to mój ulubiony super bohater (oczywiście jak na razie bo obejrzałem jedynie 3 odcinki sezonu 1)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Seriali praktycznie nie oglądałem, był jeden taki który obejrzałem przed zaczęciem MLP. Firefly, czysty geniusz, ode mnie 10/10 praktycznie z miejsca, i humorem i klimatem bez problemu mnie przekupił. Szkoda że ma tylko 14 odcinków, bo niestety FOX go kiedyś anulowało.. Powinni smażyć się za to w specjalnym piekle :twiangry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Gdy znajdę chwilę wolnego czasu, oglądam Narcos, który polecił mi chłopak. Przyznam, przyjemny, choć i tak nic nie pobije Westworld. 
Uwielbiam też produkcje mało znanego Rooster Teeth, mówię tu o RWBY (może ktoś coś jednak słyszał?) i RvB. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...