Alciapl v2

Jakie inne seriale oglądacie oprócz MLP?

Recommended Posts

Jeżeli o kreskówki chodzi to: "Gravity Falls", "Star Butterfly VS The Forces od Evil".

A ogółem z seriali to dwa polskie z TV4: "Policjantki i Policjanci", "Sprawiedliwi - Wydział Krymianlny". :rainderp:

Wilczek na straży prawa to wypada wiedzieć jak pracują koledzy po fachu i jak im uczciwie za to płacą.

Edytowano przez Wilczkowa
Dopisek

Doctor Who. Okropny kicz i tandeta. Nie sądziłam że coś TAKIEGO może mi się spodobać, ale...lubię to. Nawet bardzo.

MLP ma konkurencję :D dotychczas to był jedyny serial, który kochałam.

Kulipari: Żabia armia, serial animowany o humanoidalnych żabach, wyprodukowany w 2016 r. .Tutaj fabuła jest bardzo dobrze zrobiona, już po paru odcinkach widać bardzo dobrze rozpisane uniwersum, podzielone na wiele krain i pod tym względem może konkurować z MLP. Klimat jest jednak mroczniejszy, główna fabuła toczy się w okół zbliżającej się wojny ze skorpionami i choć puki co nie widziałem jakiejś większej brutalności, to jednak trupy się zdarzają. Są tez elementy slice of life, gdyż jak wspominałem jest to dobrze zrobione uniwersum i możemy dobrze poznać bohaterów.

Po między odcinkami występuje ciągłość fabularna i czasem kończą się one w dziwnych momentach, tak jakby był to pełnometrażowy film podzielony na części.

Rick i Morty, to chyba każdy zna, więc szkoda by opisywać. Dodam tylko tyle, że odbiłem się już od kilku nahype'owanych produkcji, jak np. Adventure Time, Bravest Warriors, Gravity Falls, etc. Tu jednak było inaczej i wariactwo tego serialu mi się spodobało.

Gotham, serial o mieście batmana, zanim powstał batman (Bruce jest tu dzieciakiem). Chyba najfajniejszą postacią jest Pingwin (szczególnie jeśli lubi się filmy dokumentalne o psychopatach), ale nie brakuje też innych zwyroli, którzy zamieniają miasto w shithole. Ogólnie taki kryminał, przy czym jest dużo bardziej życiowy i wciągający niż wszystkie pozostałe seriale DC.

Lwia Straż, serial animowany w uniwersum Króla Lwa. Niby dobry serial, ale momentami jednak za bardzo bajkowy i biedny fabularnie. Na pewno go obejrzę do końca, aczkolwiek chciałem sobie zrobić maraton całego uniwersum, a najpewniej po tym serialu będę miał już dosyć. 

-Gwiezdne Wojny( film prawdziwy - cała seria + historie)

-Star Wars Rebelianci i Wojny Klonów( seriale animowane z Gwiezdnych Wojen)

-LEGO Star Wars Przygody Freemakerów( serial animowany Gwiezdnych Wojen z klocków LEGO)

-Seria Sonic the Hedgehog( głównie oglądam Sonic SATam, Sonic OVA albo Sonic X na stronach internetowych; Sonic Underground czy Boom jakoś nie za bardzo lubię)

-Władca Pierścieni i Hobbit( film prawdziwy - cała seria)

-Świat Według Kiepskich( polski serial komediowy) 

Dziś przez przypadek trafiłem na coś naprawdę dobrego. Mowa o Stranger Things, które "kupiło mnie" swoją intrygą i mrocznym klimatem. Akcja ST rozgrywa się w małym sennym miasteczku w latach 80-tych. Wszystko zaczyna się od zaginięcia pewnego chłopaka. Jeszcze tego samego dnia pojawia się tajemnicza dziewczynka, a jakby tego było mało sprawą zainteresowała się  agencja rządowa. Do obejrzenia na Netflixie (wystarczy założyć darmowe konto na okres próbny).  

Zainteresowani? Oto zwiastun:

Spoiler

6 minut temu, Triste Cordis napisał:

Dziś przez przypadek trafiłem na coś naprawdę dobrego. Mowa o Stranger Things, które "kupiło mnie" swoją intrygą i mrocznym klimatem. Akcja ST rozgrywa się w małym sennym miasteczku w latach 80-tych. Wszystko zaczyna się od zaginięcia pewnego chłopaka. Jeszcze tego samego dnia pojawia się tajemnicza dziewczynka, a jakby tego było mało sprawą zainteresowała się  agencja rządowa. Do obejrzenia na Netflixie (wystarczy założyć darmowe konto na okres próbny).  

Zainteresowani? Oto zwiastun:

Odkryj ukrytą treść

Ja dodam od siebie że kolejną ogromną zaletą serialu jest jego ścieżka dźwiękowa. Robi tu naprawdę, ale to naprawdę dobrą robotę, nie umiałbym tak łatwo wskazać tej cechy w jakimkolwiek innym serialu.

Star Butterfly Kontra Siły Zła, ogólnie random, momentami podobny do Rick and Morty, ale nie tak hardcorowy. Gdzieś tak po 10 odcinkach postacie zaczynają się rozwijać i pojawia się ciąg fabularny. Bywają tam też (tak jakby) kuce.

• +1 1

2 godziny temu, fallout152 napisał:

Star Butterfly Kontra Siły Zła, ogólnie random, momentami podobny do Rick and Morty, ale nie tak hardcorowy. Gdzieś tak po 10 odcinkach postacie zaczynają się rozwijać i pojawia się ciąg fabularny. Bywają tam też (tak jakby) kuce.

Zapewniam że serial jeszcze bardziej się rozkręci. :) Na początku trochę kręciłem nosem, ale z czasem się wciągnąłem (antagonista jest świetny)

Happy!: były policjant wzorowany prawdopodobnie na Trovor'ze Phillips'ie, spotyka na swej drodze magicznego jednorożca, który będzie towarzyszył mu przy mordowaniu złych ludzi.

Spoiler

nup_180638_0038.jpg?w=2000&w=700&q=85

Edytowano przez fallout152

The Tick (2016): Nie mylić z serialem animowanym, ani z anulowanym The Tick (2001), chodź uważam, że tamten też nie był aż taki zły. Mamy tutaj dosyć mroczną historię, jest wiele śmierci na ekranie, a humor jeśli jest to raczej czarny, chodź zdarzają się też bardziej chillout'owe momenty. Wielu fanów kreskówki uznało to za zbrodnie na marce, nie pomógł też główny aktor, który jest za suchy na kleszcza, a od siebie dodam, że kostiumy są zbyt przekombinowane, przypominają mi tez ostatnich filmów DC. Jednakże każdy po obejrzeniu choćby jednego odcinka w całości zauważa, że te zgrzyty nie są aż tak istotne i okazuje się to być dobry serial z ciekawą fabułą i dobrym aktorstwem.

- Sąsiedzi (Pat & Mat)

- Masza i niedźwiedź

- Simpsonowie

- Blok ekipa

- Zmiennicy

- Dr House

- Wilk i zając

- CSI Kryminalne zagadki : Las Vegas, Miami i Nowego Jorku

- 07 zgłoś się

- Drużyna "A"

- Airwolf

- Detektyw Monk

- Ostry dyżur

- Fala zbrodni

- Jaś Fasola (w wersji animowanej i nieanimowanej)

- Alternatywy 4

- Zmiennicy

- Shimmer and Shine

- Rodzina Soprano

Binging with Babish

The Victorian Way

Donal Skehan

Peaceful Cuisine

AlmazanKitchen 

Są to kanały na YT, ale chyba mieści się to w definicji serialu.

Z animowanych to RWBY

Edytowano przez WhiteHood

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się