Skocz do zawartości

Ponies of Might and Magic 3 - Mod do Heroes of Might and Magic 3


RainbowStudios

Recommended Posts

Hm. Przeczytałem wasz interesujący pomysł i szczerze mówiąc jestem rozdarty. Z jednej strony to bardzo ciekawa inicjatywa stworzenia pierwszej całkowicie sponyfikowanej gry i to jeszcze bazująca na klasyce gatunku. Z drugiej strony nie jestem pewien czy to nie zbezcześci klasyki gatunku jaką owe Herosy są.

 

Mimo to życzę powodzenia i chyba anwet zagram jeśli mod się ukaże. W końcu nie można wydać opinii o tym czego się nie widziało. A co do pomocy, to niestety nie pomogę, bo rysownik ze mnie beznadziejny a i na robieniu modów się raczej nie znam. Sugeruję jednak skorzystać z dostępnej w internecie bazy Vectorów dla obiektów stałych (artefakty, surowce, statki). Nie wiem, czy elementy otoczenia będziecie zmieniać (drzewa, skały) ale też można ich tam poszukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, no dobra. Pomysł wydaj się być niezły w pewnym sensie. W końcu jest to tylko mod to naszej kochanej gry. No ale jakby miał wybierać pomiędzy normalną grą (ewentualnie z WOG lub HOTA) i tym modem, w którym dodatkowo brakuje jeszcze wielu, wielu rzeczy, to bym wybrał normalną rozgrywkę, a ten mod potraktowałbym tylko jako ciekawostkę na kilka godzin.

 

Oczywiście jest to tylko moje zdanie, ale mam jeszcze parę wątpliwości. Ten soundtrack mi nie pasuje, w ogóle nie trzyma się klimatu. Moglibyście zostawić oryginalny, a zmienić tylko w menu głównym. No i z rozpisu frakcji wynika, że aż w 6 zamkach będą kucyki, czyli ogólnie ta sama rasa. Pomijam kwestie jednorożców i tak dalej, ale czemu kucyki nie mogłyby być w jednym "zamku"? Po co to tak rozdrabniać? Mało było w serialu smoków, diamentowych psów, zebr i innych ras? Przewiduje, że wcale nie będzie to tak różnorodne jak podajecie w informacji.

 

Tak naprawdę to robienie tego moda potrwa jeszcze z kilka bitych lat, a nawet więcej! Zanim zrobicie wszystkie 63 "unikalne" jednostki i ich poziomy ulepszeń (plus potwory neutralne), wygląd każdego miasta, zanim to wszystko zaminujecie, podmienicie, wykastrujecie bugi i błędy itd...

Jak nie zawiążecie kontaktu z ludźmi od modów takich jak WOG czy inne, którzy zgodzą się pomóc, to nic z tego nie będzie.

 

Przemyślcie dobrze sprawę, czy warto to w ogóle zaczynać. Filmik informacyjny tak naprawdę nie podaje żadnych konkretów. Na dzień dobry dostajemy po ryju przydługim wstępem oraz parę sekund gameplayu z kulawą animacją i średnimi modelami postaci, które są za bardzo jaskrawe i sprzyjają napadu epilepsji. No proszę was... To raczej nie wygląda zachęcająco.

 

Jednak doceniam inicjatywę i życzę, aby wam się wszystko udało, jeśli zdecydujecie się wziąć ostro do pracy.

 

Pozdrawiam, Grento.

Edytowano przez Grento
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...