Skocz do zawartości

Pomoc z reklamami...


Alciapl v2

Recommended Posts

Witam. Mam problem z przeglądarką Google Chrome. A mianowicie wszędzie są reklamy. Ale to nie są jakieś tam reklamy. Po prostu moja przeglądarka jest nimi zawalona. Wczoraj ich jeszcze nie było. Słowa są jednocześnie linkami, a pod prawie każdym postem jest jakaś reklama. 

A oprócz tego przeglądarka strasznie wolno chodzi, właśnie przez te reklamy. Ktoś ma pomysł jak się ich pozbyć??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jedyną słuszną (czyt. Firefoxa)

Przeglądarka zależy od upodobań i celów, Chrome jest szybsze i zajmuje mniej pamięci, dodatkowo lepiej działa z wtyczkami google + synchronizacja ze smartfonem to naprawdę dobra rzecz. Sam używałem przez wiele lat firefoxa, lecz gdy przestawały mi działać wraz z ciągłymi aktualizacjami wtyczki musiałem go porzucić. Po kilku dniach udało mi się do niego przyzwyczaić i jestem w pełni usatysfakcjonowany z tej przeglądarki

 

Ad. Sprawdź jeszcze w przeglądarce jakie są zainstalowane wtyczki: Narzędzia -> Rozszerzenia i powyłączaj niechciane lub nieznane. Możliwe ze zainstalowałeś jakiś program reklamowy przy ostatniej instalacji. Sprawdź także w windowsowym dodaj/usuń programy czy niema tam niechcianych aplikacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0299471.jpg

Chyba wiesz co chcę przez to powiedzieć... (ten kto dobrze odpowie co miałem na myśli wygrywa ;p)

A tak na serio: Instalowałeś przed tym jakieś programy, które pobierałeś? Może zainstalowało ci coś jak coś instalowałeś? Sprawdź folder z programami i jeśli jest taki niepotrzebny to go wywal. Czasami może się przykleić takie ch*lerstwo.

Edytowano przez PanMinish
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...