Skocz do zawartości

sFAF

Recommended Posts

Witam wszystkich gorąco i serdecznie!!!  :pinkiehappy:

 

Tym miłym akcentem chcę zacząć przygodę z wami czyli fanami. 

Na wstępie też powiem, że bardzo się ciesze i zarazem smucę, ponieważ słyszałem od kolegi, że to forum które istnieje dziś jest trochę bardziej "opustoszałe" niż przed przed parę laty. Ale myślę, że w jakiś sposób mogę się przyczynić do ożywienia strony.

 

To może na początku się przedstawię i krótko powiem jak zacząłem historię z MLP.

 

Mam na imię Adrian mieszka w Poznaniu i mam 17 lat. Interesuję się wszystkim po trochu (taki trochę polimata) począwszy od drobnostek skończywszy na skomplikowanych rzeczach. Moją ulubioną postacią z całej serii MLP jest oczywiści :tia: Celestia <3.

 

To tyle jeśli chodzi o mnie, a jak zacząłem historię z MLP?

 

Zaczynało się od tego, że z moimi kolegami z gimnazjum naśmiewaliśmy się z "kucyków" i traktowaliśmy to, że ktoś ogląda MLP jako coś chorego i sami traktowaliśmy to z dużym dystansem i żartem. Aż tu nagle gdy poszedłem doi Technikum poznałem w klasie pewną osobę która lubiła "kuce". Oczywiści ja potraktowałem tą osobę bardzo nijak. Lecz po pewnym czasie poznania zaczęliśmy o tym rozmawiać itp. Dzięki tej osobie (której dziś w myślach dziękuje) poznałem MLP. Dziś mija niecały rok odkąd się w to wszystko wyciągnąłem.

 

Uff.... Wreszcie skończyłem dużo do czytania, ale myślę, że z powyższego tekstu można poznać choć trochę mojej osobowości. I myślę, że na forum znajdę lub ktoś mi znajdzie jakieś ciekawe zajęcie, bo jak widać lubię pisać dużo.

 

Z pozdrowieniami do całego społeczeństwa MLP POLSKA 

McKajn

Edytowano przez McKajn
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!  :tia:  :kuph:

Mam nadzieję, że odnajdziesz się tutaj. Nie powinno być to trudne, lubimy nowych. A jeszcze bardziej lubię nowych, ktorzy lubią Celestię! Może narodzi się tutaj nowy talent… A może właśnie wspaniały użytkownik.

Dobra, przechodzę więc do części obowiązkowej - pytania.

 

1. Jakiej muzyki słuchasz, jeśli słuchasz?

2. Ulubiona postać z MLP?

3. Fanfik czy Fanart?

4. Główne zainteresowanie?

5. Co sądzisz o Lyrze? :lyrawalking:

6. Określ się w trzech słowach.

7. Co sądzisz o serialu?

 

Spędź miło czas, wraz z nami.

Discordia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Wygląda na to, że przypadkowo założyłeś o kilka tematów za dużo, dlatego wykonaj kroki zaproponowane przez Kruczka. Przepraszam za to, że zacząłem tak zimno, tak więc aby to wyrównać:

 

https://www.youtube.com/watch?v=E2so9mx3Iag 

 

Pora przejść do pytań:

 

1. Co sądzisz o Księżniczce Lunie?

2. Jaka jest twoja ulubiona bohaterka z Mane 6?

3. Jaki jest twój ulubiony kuc tła?

4.Jaki jest twój ulubiony kolor?

5. Słuchasz radia? Jeśli tak, to które audycje są twoimi ulubionymi?

6.Masz jakieś hobby?

 

Dzięki za odpowiedzi, jestem pewny, że miło spędzisz tu czas!

A oto odpowiedzi na pytania:

 

1. Hmmm... Co sądzę o Księżniczce Lunie? Przyznam, że to pytanie wydaje mi się bardzo krępujące więc pozostawię taką odpowiedź. Luna jest dla mnie kucykiem do podziwu i szacunku.

2. Z Mane 6 - oczywiści Pinkie Pie. A dlaczego, bo w angielskiej wersji ma epickie piosenki i jest bardzo humorystyczną postacią.

3. Octavia dlaczego? Bo jest pod względem graficznym (że tak to nazwę) bardzo ładna.

4. Moim ulubionym kolorem jest biel.

5. Nie nie słucha radia. Raczej sam szukam muzyki i ściągam do swojego "prywatnego" albumu.

6. Jako tako zbieram przypinki, ale jak już wspomniałem lubię robić prawie( zaznaczmy prawie) wszystko

 

Dzięki za miłe powitanie 

Witaj na forum!  :tia:  :kuph:

Mam nadzieję, że odnajdziesz się tutaj. Nie powinno być to trudne, lubimy nowych. A jeszcze bardziej lubię nowych, ktorzy lubią Celestię! Może narodzi się tutaj nowy talent… A może właśnie wspaniały użytkownik.

Dobra, przechodzę więc do części obowiązkowej - pytania.

 

1. Jakiej muzyki słuchasz, jeśli słuchasz?

2. Ulubiona postać z MLP?

3. Fanfik czy Fanart?

4. Główne zainteresowanie?

5. Co sądzisz o Lyrze? :lyrawalking:

6. Określ się w trzech słowach.

7. Co sądzisz o serialu?

 

Spędź miło czas, wraz z nami.

Discordia.

 

Odpowiedzi:

1. Generalnie mogę powiedzieć, że słucham muzyki klasycznej, ale (raczej skłaniam się do tej kwestii) nie mam określonego gatunku muzyki, którą słucham jak coś mi się spodoba po prostu ściągam to i nie zastanawiam się jaki to rodzaj muzyki.

2. Celestia <3 jak już wspomniałem.

3. Fanfik - generalnie nie czytałem, aż nie zacząłem się od wczoraj zagłębiać w różne strony internetowe jak np.: MLP Polska. A z fanartami wygląda tak, że z kolegą z klasy uwielbiamy je i oczywiście ściągamy na telefon.

4.Jako tako zbieram przypinki, ale jak już wspomniałem lubię robić prawie( zaznaczmy prawie) wszystko.  [wklejone z powyższego]

5. Lyra mój kolega ją uwielbia i ja również ją lubię bo jest bardzo przyjaznym i "mile wpadającym w oko" kucykiem.

6. Mam duża (bogatą) wyobraźnie, wszechstronny i obiektywny.

7. Serial jest dla mnie dawką czegoś w rodzaju miłej alternatywy od życia w stresie itp.

 

Myślę, że pomogłem i do usłyszenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ za to, że lubisz Celestię

+ za dużo zainteresowań

+ za to, że lubisz pisać długie posty

+ za to, że chcesz poprawić forum na jeszcze lepsze

 

Oceniam Cię pozytywnie, przechodzisz dalej i idź poznawać forum!  

 

Miło usłyszeć (przeczytać) taki post. Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

 

Ja.. Ja.... Jak to? Istnieje w fandomie ktoś, kto lubi Celestię bardziej od Luny? :notsure:

Δ=-73475 ||| Δ ujemna, przypadek sprzeczny

 

Na jakim kierunku się uczysz?

Używasz Gadu-Gadu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

 

Ja.. Ja.... Jak to? Istnieje w fandomie ktoś, kto lubi Celestię bardziej od Luny? :notsure:

Δ=-73475 ||| Δ ujemna, przypadek sprzeczny

 

Na jakim kierunku się uczysz?

Używasz Gadu-Gadu?

Uczę się na kierunku - Technik Mechatronik. A GG dzisiaj sobie założę.

Witam kolegę z Poznania, drzewo na powitanie :bloomberg:

Kilka pytań:

1. Do jakiego technikum chodzisz ?

2. Grasz w Minecraft ?

3. Masz konto na Steam ?

4. Lubisz banany ? :tiacake2:

5. Lubisz komiksy ?

6. Korzystasz z Tapatalka ?

To tyle. *hug* :fshug::ajhug::twihug:

 

A oto kilka odpowiedzi:

1. Technikum Elektroniczno-Mechaniczne w Poznaniu, klasa 2 - Technik Mechatronik.

2. Sporadycznie gram, ale nie jestem uzależniony od niego.

3. Oczywiście, że mam (przecież jestem graczem) mój nick to podajże McKajn.

4. Tak lubię banany jak zwykłe owoce (moim ulubionym owocem są winogrona xD).

5. Oczywiście, że lubię m.in na nich się "wychowałem".

6. Nie nie korzystam, choć chciałbym zainstalować, ale nie mogę, bo cały czas pokazuje mi informacje, że mam za mało pamięci na telefonie.

 

Więc to tyle *hug*  :sosna: (drzewko)

Witaj na forum i baw się dobrze!

A jakbys miał jakieś pytania to Hehesz do usług :rainderp:

Co sądzisz o Anime/Manga?

 

Dzięki za miłe powitanie. Jak będę mieć problem to nie omieszkam się spytać.

 

Co sądzę o Anime i Magach?

Mam dwóch kolegów, którzy czytają Mangi i oglądają Anime. Nie zagłębiałem się nigdy w nie, ale pewnie spodobałyby mi się (jak zresztą prawie wszystko)

 

Dzięki i pozdro :derp2:

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:

Zadam ci parę standardowych pytań:

- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Luna czy Celestia?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

 

Dzięki bardzo, a oto moje odpowiedzi:

1. Pinkie Pie jest moim ulubiony kucykiem z Mane 6, a z resztą jak by tu jej nie lubić?

2. Zła postać, która lubię z MLP jest Discord.

3. Oczywiście, że Celestia <3, choć Lunę jak już wspomniałem wyżej też szanuje.

4. Kolejne pytanie, które jest dla mnie krępujące, bo nigdy nad tym się nie zastanawiałem. Mi obojętne czy Twi jest alikornem czu też jednorożcem ja potrafię się przystosować do wszystkiego (sorry za zimną odpowiedź).

5.Fanfik - generalnie nie czytałem, aż nie zacząłem się od wczoraj zagłębiać w różne strony internetowe jak np.: MLP Polska. A z fanartami wygląda tak, że z kolegą z klasy uwielbiamy je i oczywiście ściągamy na telefon. [skopiowanie z wcześniejszego postu]

 

Dzięki za pytania (sprawiają one mi przyjemność) i pozdrawiam.

Witam Cię, jako nocna część czytających, obserwujących, przesiadujących, :crazytwi3:

Fajnie widzieć kogoś obiektywnego. W jakim kierunku zdecydowałeś pójść do technikum?

 

Również Witam 

Ja raczej będę częścią czytających wieczorową czyli ok od 20:00 - 22:00.

Miło mi przeczytać takiego posta, a co do technikum to kierunek w jaki obrałem to Technik Mechatronik (Technikum Elektroniczno-Mechaniczne)

 

Dzięki i pozdrowienie 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Witam, witam! Od razu widzę, że masz ciekawy gust muzyczny. Mało kiedy widuję człowieka, który jako pierwszy ulubiony gatunek wymienia "klasyczną". Preferujesz dzisiejszych twórców, czy może wolisz klasyków? Masz może ulubionego wykonawcę? A może sam się nią zajmujesz?

Propsuję również to, że wolisz Celestię od Luny. To jest dość niespotykane. A już w ogóle pierwszy raz od półtora roku widzę, że ktoś uważa panią Słońca za najlepszego kucyka.

 

Co do forum, to nie ma co się bać jego śmierci. Przeżyłem już niejedną :pinkiesmile: Ludzie po prostu mają tendencję do gadania "kiedyś było lepiej". (chociaż sam oceniam sytuację w 90% przez pryzmat aktywności SB). Z pewnością uda ci się znaleźć ludzi, którzy z chęcią pogadają.

 

PS. Nie używałeś może kiedyś nicku McKey? Kiedyś widywałem osobę o takiej nazwie na FGE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! Brohoof za Najjaśniejszą  :tiablush:

1.Lubisz ją jako Trollestię? 

2.Jesteś molem książkowym? 

3.Ulubiona gra/gry?

4.Zbierasz kuce lub inne gadżety z nimi związane?

 

 

Witam to może od razu przejdę do odpowiedzi: 

1. Hmmm... (kolejne z tych krępujących pytań) ale postaram się odpowiedzieć. Nie za bardzo lubię określenie Trollestia. Choć rozumiem, można pożartować i traktuje takie żarty z dużą dozą dystansu. Ale dla mnie Celestia będzie zawsze Celestią. 

2. Kurczę uwielbiam czytać książki i sam z chęcią staram się coś pisać (ale to takie nieoficjalne).

3. Ulubiona gra jaką naprawdę cenie to Portal 2 jeśli chodzi o PC-a. A jeśli o konsole to Crash Bandicoot (seria).

4. Nie osobiście samych kuców nie zbieram,a w swojej kolekcji "kucykowych" gadżetów posiadam tylko parę przypinek, choć z chęcią kupił bym 2-3 koszulek z Celestią. Jak wpadnie mi coś ciekawego i naprawdę pięknego w oko to zastanowię się czy kupić (z pewnością tak).

 

Dzięki za zadane pytanie mówiąc szczerze odpowiadanie na nie sprawia mi przyjemność.

Jeszcze raz dzięki i pozdrowienia.

Witam, witam! Od razu widzę, że masz ciekawy gust muzyczny. Mało kiedy widuję człowieka, który jako pierwszy ulubiony gatunek wymienia "klasyczną". Preferujesz dzisiejszych twórców, czy może wolisz klasyków? Masz może ulubionego wykonawcę? A może sam się nią zajmujesz?

Propsuję również to, że wolisz Celestię od Luny. To jest dość niespotykane. A już w ogóle pierwszy raz od półtora roku widzę, że ktoś uważa panią Słońca za najlepszego kucyka.

 

Co do forum, to nie ma co się bać jego śmierci. Przeżyłem już niejedną :pinkiesmile: Ludzie po prostu mają tendencję do gadania "kiedyś było lepiej". (chociaż sam oceniam sytuację w 90% przez pryzmat aktywności SB). Z pewnością uda ci się znaleźć ludzi, którzy z chęcią pogadają.

 

PS. Nie używałeś może kiedyś nicku McKey? Kiedyś widywałem osobę o takiej nazwie na FGE.

 

Przede wszystkim chcę podziękować Ci za wspaniały post. Nie ukrywam, że przeczytanie jego sprawił mi wiele radości  :pinkie4:

Co do pierwszego pytania to preferuje bardziej klasyków, jak np.: Chopin, Beethoven, Chaczaturian itp. choć bardzo chętnie słucham przeróbek muzyki klasycznej jak np.: link poniżej:

 

Nie nie mam ulubionego wykonawcy jak wspomniałem wcześniej to co mi się spodoba ściągam i słucham. A co do własnego komponowanie to mogę powiedzieć tyle, że bardzo chciałbym nauczyć się grać na skrzypcach, ale niestety nie stać mnie na naukę  :despair:

 

Dzięki za to wspomnienie o Celestii takie komentarze bardzo mnie cieszą. Tak z tą kwestią o "śmierci" forum się zgodzę. Po dwóch dniach korzystania z forum widzę sporą aktywność (przeważnie tych stałych osób).

 

Ostatnia kwestia nie nigdy nie używałem nicku McKey. 

 

 

Jeszcze raz dzięki za ten post i mam nadzieję, że na forum natrafię na równie pozytywnych ludzi co Ty. 

Pozdrowienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam (hm, dawno nikogo nie witałem na forum).

Miło widzieć kogoś, kto umie rozpisać się szerzej w przywitaniu i do tego posiada szerokie zainteresowania i oryginalne gusta (Celestia jako ulubiona postać i gust muzyczny).

Czy wśród tych licznych zainteresowań jest też historia?

 

sam z chęcią staram się coś pisać

Co takiego piszesz, jeśli można wiedzieć? Zastanawiasz się nad napisaniem jakiegoś fanfika?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wśród tych licznych zainteresowań jest też historia?

 

Co takiego piszesz, jeśli można wiedzieć? Zastanawiasz się nad napisaniem jakiegoś fanfika?

 

 

Witam Witam !!!

 

Oczywiście, że wśród moich zainteresowań znajduje się historia. W Historii lubię to, że z niej można wynieść dużo mądrych rzeczy dotyczących naszego życia, postępowania itp. (na pewno wiesz o czym mówię). Historia to nie tylko uczenie się dat itd. ale to co w niej uwielbiam to, że można nią się trochę pobawić w taki sposób jak tworzenie alternatywnej historii, czyli co by było gdyby... I jeszcze jedna rzecz, którą w niej uwielbiam to ciekawostki. Sam czytam "Świat Wiedzy", w który jest ich mnóstwo. A z książek poleca (jedna z moich ulubionych): "Niewyjaśnione zagadki ostatniego stulecia - Tajemnice XX wieku"

 

A co do pisania to sam pisze fantastykę i takie trochę książki podobne do "Pana Tadeusza" , czy też "Potopu" Chodzi mi raczej o takie, jak bym to nazwał: "patriotyczne utwory". Jeszcze mogę dodać, że bardzo lubię pisać wierszę (choć osobiście wolę formę "wierszyki", bo moje nie są jakoś imponujące, po prostu mam swój własny odmienny styl)

A co do pisania fanfika to powiem tak - Czemu, by nie. Lubię pisać (jak zresztą widać po postach) to czemu, bym nie miał w niedalekiej przyszłości napisać jakiegoś utworu.

 

Dzięki za to, że napisałeś taki przyjemny post. Im więcej takich postów tym lepsze jest nasze forum.

 

Pozdrawiam

Mechatronika... nie wiem czemu, ale przeczuwałem, że wybrałeś coś w stronę co łączy kilka dziedzin  :badass:  .

Więc "witam w klubie" ;)  bo róznież nadal mam styczność z mechatroniką.

 

 

Miło czytać, gdy odpisujesz uważnie każdemu.

Twórczego pisania, i "błądzenia" po forum, i również pozdrawiam.

 

Witam

No miło mi spotkać kogoś podobnego chociażby z zawodu, czy też jak to nazwałeś: "styczności".

 

Miło mi też słyszeć to co napisałeś pod spodem. I tu mogę dodać, że bardzo lubię odpisywać wszystkim, choć czasem zdążyć się to trochę później, ale pewnie nie tylko ja tak mam.

 

Również twórczego pisania i  dobrej zabawy na forum.

No i oczywiście Pozdrawiam.

Edytowano przez McKajn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...