Skocz do zawartości

Pewna rzecz o MLP...


Gordon Freeman

Recommended Posts

Pamiętam wypowiedź takiego jednego z nas, który oświadczył dziennikarzom TVN "Od kiedy zacząłem oglądać kucyki, chodzę częściej do kościoła". Nie wiem jak się nazywa (przypomnijcie mi).

Aż mi tym przypomniałeś te memy :D

http://i.imgflip.com/3p3ds.jpg

http://i.imgflip.com/3p3bf.jpg

A co do tego tekstu to po prostu kolejny żałosny sposób na to by pokazać zło tam gdzie go nie ma. Niestety niektórzy ludzie tak mają, stąd też tyle zabaw we wszelakie teorie spiskowe. Dlatego należy po prostu nie dawać się w to wciągać i po prostu mieć swój rozum, a wszystkim będzie się żyło lepiej

Edytowano przez mariusz391
Link do komentarza

Aż mi tym przypomniałeś te memy :D

http://i.imgflip.com/3p3ds.jpg

http://i.imgflip.com/3p3bf.jpg

A co do tego tekstu to po prostu kolejny żałosny sposób na to by pokazać zło tam gdzie go nie ma. Niestety niektórzy ludzie tak mają, stąd też tyle zabaw we wszelakie teorie spiskowe. Dlatego należy po prostu nie dawać się w to wciągać i po prostu mieć swój rozum, a wszystkim będzie się żyło lepiej

Racja. Ta historia to ściema.

Link do komentarza

„Małe diabły” tak oceniła psycholożka z pewnej szkoły. Jestem zdania, że jeśli mówi to wykwalikowana osoba z dyplomem to jest w tym ziarnko prawdy.

BUHAHAHAHAHAHA! :lol: Jakby zdobycie dyplomu w tych czasach było czymś wielce skomplikowanym...

Śmieszne, ale i męczące jest to wszystko. Genialnie problem obrazuje Kiciputek:

demon.jpg

przebieranie się za kucyki

To się nazywa cosplay i nic w tym nienormalnego.

 

NSreevix - skąd wziąłeś to zdjęcie? Jest moje. :ajawesome:

Edytowano przez Kyoko
  • +1 2
Link do komentarza

Autorka wypowiedzi cytowanej na początku tematu wypowiedzi zabrała głos jeszcze raz:

 

 

Uważacie mnie za tą która chce ośmieszyć dobry fandom. Wręcz wbijacie mi, że ośmieszam "magię, czyli przyjaźń". Możecie tak to odbierać, ale ja swoim postem chciałam zwrócić uwagę na te złe strony. One istnieją! Podałam je w apelu, a wy uważacie to za hejty w stronę kucyków. Dlaczego nie dopuszczacie do siebie świadomości, że kucyki mają w sobie coś złego? Może porównywanie Brony do Szatana jest przesadą, ale to opinie dorosłych ludzi,często rodziców. Wiem, że chcielibyście zwalić wszystko na Kościół, że ludzie mocni w wierze wymyślają herezje o kucykach. Ale w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Wy jako Bronies, wyśmiewacie protesty przeciwko kucykom. Usuwacie wątki antybronies gdy chcą zwyczajnie z wami podyskutować. Potem się dziwicie dlaczego używają przekleństw czy jawnie krytykują kucyki. Co do innych fandomów. Szczerze mówiąc nie mam z nimi wiele wspólnego, ale wiem, że oni nie wkraczają na inne fora, nie usuwają negatywów o sobie ani nie biorą godła polskiego i nie przerabiają. I właśnie to najbardziej mnie razi w Brony, pomijając agresje dzieci, dlaczego nasze symbole narodowe mają być przerobione na kucyki? Kucyki to czysta wyobraźnia, nie istnieją!

 

Link do komentarza

A mnie zastanawia jak dużo trzeba mieć wolnego czasu by pisać tego typu posty. I by szukać tych kucykowych godeł oraz tego szatana w MLP. Właśnie ja nie mam czasu i dlatego nie wiem czy w innych fandomach przerabiają godła czy nie, bo nigdy mnie to nie interesowało. A tu mamy osobę która uważa MLP za zło tego świata a jednocześnie szuka o nim informacji. Więc jaki tu jest sens? No ale internet jest pełen dziwnych ludzi :grumpytwi:

  • +1 2
Link do komentarza

Jedyne czego nie widzę w innych fandomach a w tym często i razi mnie to do porzygu to mieszanie kuców z polityką. TO rzeczywiście jest porąbane, nie ma co potem dziwić się, że ludzi to irytuje. Mieszanie tego z ideologiami czy symbolami narodowymi też generalnie przyprawia o utratę wiary w ludzkość. :P W tej jednej kwestii ją rozumiem. Ale srsly, ma zbyt wielki ból dupy o nieszkodliwe bzdety. Są głupie -owszem- ale nieszkodliwe. Więc.... calm yo tits!

  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Dawno nie wchodziłem na MLPPolska więc tu się wypowiem. To, że ta dziewczynka wbiła temu panu nozyczki w lape nie musi być wina serialu, a tego, że dziewczynka byla z patologicznej rodziny lub wpadła w złe towarzystwo. Jak czytałem ten hejt przypomniała mi sie moja była, która była strasznym emo gimbusem. Ogólnie to teraz kościół szuka przyczyny upodlenia u dzieci w bajkach itd. Jak wiadomo teraz na zachodzie widać spora dekadencję mlodego społeczeństwa. Konserwatyzm ugina sie pod naporem zdegenerowanych genderowców oraz rosnie Islamofobia spowodowana działalnoscią ekstremistycznych organizacji jak Ad-Dawlah Al-Islamyyah (ISIS). Świat się poprostu stacza w 2 różnych kierunkach. Z jednej strony stacza się z powodu dekadenckch genderyzmów i odpychania od siebie tradycji i kultury. Z drugiej sakralizujacy sie bliski wschód pelny bardzo miłych i życzliwych ludzi, których nie widać, bo "Ten ziomek co ucioł głowę brytyjczykowi ich zasłania". Wracając do kuców nie jest to kwestia złych kuców, a negatywnego wpływu otoczenia.

  • +1 1
Link do komentarza

Nieee, to nie trollkonto, tylko pewnie autorka tych pierdół postanowiła założyć tu konto tylko po to by samą siebie poprzeć w tym temacie :P

Tak się składa,że nie jestem autorką tego apelu.I nie staram się podlizywać,tylko sądzę,że autorka ma rację.

Link do komentarza

Bo niby co złego jest sensownej dyskusji z osobą która uważa, że w kucykach jest coś złego? Jeśli jest w stanie przedstawić rzeczowe argumenty a nie tylko rzucać stereotypami. W takim wypadku dyskusja mam jakiś sens. Największym problem jest to, że zamykamy w swoich racjach a kogoś kto się z nami nie zgadza traktujemy jak wroga. Czy to oglądanie kucyków, drużyna sportowa, poglądy polityczne czy religijne. Zamiast konkretów padają jakieś zawistne stwierdzenia. Że bronies to niedorozwinięci emocjonalnie pseudomężczyźni. Stwierdzenia takie wynikają z nieznajomości tematów i narastania stereotypów. W życiu społecznym i publicznym brakuje nam dialogu, a to prowadzi do narastania jedynie podziałów i nienawiści. Czy ktoś kto ocenia nas, ma o nas chociaż jakieś pojęcie? Rozmawiał z nami? Przypuszczam, że nie. Zobaczył tylko kilku facetów z różowym kucysiem i wnioski gotowe...

  • +1 4
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...