Skocz do zawartości

Kucykowe recenzje Wallasa


Wallas

Recommended Posts

Witajcie, tu Wallas, polski gość od zabawek.

 

Kto czasem wpada w zabawkowe okolice polskiego Youtube'a potencjalnie na mnie kiedyś trafił i potencjalnie wie, że choć większość mojego dorobku to roboty i okolice fantastyki, to czasem pozwalam sobie na rzeczy takie jak My Little Pony i inne produkty kuco-podobne.

 

Ten temat będzie moim lokalnym katalogiem recenzji i innych materiałów związanych z powyższą tematyką i mam nadzieję, że moja twórczość w tym zakresie przypadnie Wam do gustu. 

 

Jedziemy chronologicznie, od pierwszych kroków z wierzchowcami do teraz.

 

1. Tajemniczy kucyk z saszetki #1

 

2. (Mniej) Tajemniczy kucyk z saszetki #2

 

3. Applejack z blistra

 

4. Tajemniczy kucyk (elf?) z saszetki #3 - tym razem Filly Elves

 

5. Tajemniczy kucyk z saszetki #4

 

6. Tajemniczy kucyk z saszetki #5

 

7. Przerażający kucyk do czesania - trollingowa recenzja inagurująca rok konia.

 

8. Tajemniczy kucyk z saszetki #6

 

9. Pinkie Pie z gazetki

 

10. Rarity do składania

 

Nowe materiały będę dodawał w miarę ich powstawania. A teraz idę pracować dalej nad nowymi materiałami i swoją stroną. Trzymajcie się :)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja subuję cię już jakiś czas, właśnie ze względu że przez przypadek trafiłem na twoją recenzję Applejack z blistra (a jest to jedyny kucyk który i ja posiadam :P )

Ogólnie recenzje robotów mnie nie interesują, za to bardzo mi się podoba że recenzujesz też zestawy LEGO, a zwłaszcza te starsze konstrukcje (moje najstarsze konstrukcje które mam w domu są z 1994r.) i mam nadzieję że będą pojawiać się częściej.

A same recenzje naprawdę dobre, wszystko dokładnie opowiedziane a jednocześnie nie przegadane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...